Статус: Офлайн
Реєстрація: 18.09.2008
Повідом.: 3919
Реєстрація: 18.09.2008
Повідом.: 3919
може і квартал. я про те, що якщо від сьогодні хтось почне платити 20к, то це буде до жопиЯ думал за последний квартал, но может и с мая.
