Статус: Офлайн
Реєстрація: 04.03.2007
Повідом.: 25325
Реєстрація: 04.03.2007
Повідом.: 25325
Это их серии на заборе хуй написано. Им нужны свежие фото, для наведения, а не адреса.вот видишь вайкрана, почему то в гугле все есть, а кураторы требуют именно адреса военкоматов.
За вказівкою російської спецслужби вони готували масований ракетно-дроновий удар по військовій інфраструктурі Одеси
Агентки фотографувались на фоні потрібних ворогу об'єктів, зокрема робили селфі з прив’язкою до місцевості.
Найбільше ворога цікавили локації військкоматів .....
Останнє редагування:
