Резерв+

  • Автор теми Ah
  • Дата створення
По виїзду можна запитати ДПСУ dovira@dpsu.gov.ua відповідь дають 2-3 дні. Мені дали таку відповідь на початку року-
Доброго дня!

Прошу надати інформацію про можливість перетину кордону та достатності документів для цього.
Чоловік 55 років, інвалід 3 гр. з 2010 року, безстроково.
Має документи діючий закордонний паспорт, посвідчення пенсіонера видане 26.05.2021р. термін дії - довічно, довідка до акту огляду МСЕК від 01.04.2021р. безстрокова.

З повагою, Ігор



Бажаємо Вам здоров’я!

З Вашого питання, відповідно до п. 2-1 Правил (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
), особи з інвалідністю мають право перетинати державний кордон за наявності одного з таких документів:
посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю», в яких зазначено групу та причину інвалідності;
або довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики.
Інформуємо, що вказаним вище особам з інвалідністю чоловічої статі віком від 18 до 60 років, додатково мати військово-облікові документи під час перетинання державного кордону України – не визначено.
Кількість перетинання державного кордону України такої категорії осіб – не обмежена.
Інформуємо, повноваження щодо надання особам дозволу на перетинання державного кордону України надані уповноваженим службовим особам, які здійснюють прикордонний контроль у пунктах пропуску через державний кордон України за результатами вивчення всіх наданих документів.

Для перетину державного кордону України необхідно мати дійсний закордонний паспортний документ та дійсне пенсійне посвідчення, де зазначена група з інвалідності.

З повагою
Служба «Довіра» Державної прикордонної служби України
+38(044)527-63-63
(цілодобово)
1598 (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України)
так как работает сейчас эта система? после 18 мая. Вы запрос не писали?
 
пиздец полный тогда зачем резерв+ нужен. зачем я данные там обновлял, что для пограничников эта туфта резерв+. Я в шоке
наверное, скорее для самоуспокоения/проверки наличия своих данных в Обереге.
а с другой стороны, как доказать на границе, что запущенная приложуха с названием Резерв+ именно та, государственная, а не сляпанная по-быстрому "на коленке" с копией интерфейса и вбитыми нужными данными?
 
так как работает сейчас эта система? после 18 мая. Вы запрос не писали?
По моїм данним в цьому питанні ні чого не змінилось, було повідомлення речника ДПСУ. В планах є зробити запит, але він буде актуальний на цей час, все може змінитися в один момент)))).
По передньому запиту був 2-а рази за кордоном, по роботі. Питань не було зовсім.
Як зроблю запит, це ближче до середини літа, повідомлю.
 
У меня практически лежачий отец 91 лет, за которым я ухаживаю
Чтобы иметь законную отсрочку от мобилизации, прочти
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Скорее всего, отцу надо оформлять группу инвалидности и оформить уход за ним.

я так преполагаю погранцам нужен кьюр код он будет только с 18 июня
Погранцам нужно, чтобы инфа в реестре Оберіг была актуальная. Инфу они считают по ВІН-коду (штрих-коду). Если в реестре инфа неактуальная, то бумажные документы могут не подойти.
 
) А боец то, оказывается - боец с чебуреками , ага.
И не в окопе, а в Ивано-Франковске.

Screenshot_855.png

Screenshot_854.png

Screenshot_856.png
 
Останнє редагування:
Штирлиц такой штирлиц.
Видите ли в чем дело...
предполагаю выкрутас от "бойца" Айвенgо накшталт "аяэтодовойныснял!ятамжил!"
Но дело в том, что любое фото несет в себе информацию, когда оно сделано.
И таких фоточек у этого "бойца" Айвенgо черездень - то кофе, то пицца, то латте, то вот. ЧебурЭки. :D
 
Я сьогодні встановив застосунок "Резерв+". Спробував авторизуватися через "Приват24" - не спрацювало. "Приват24" запустився, прийняв мій номер телефону та пароль, але марно, бо далі "Резерв+" каже, що на телефоні немає "Приват24". Хоча він там є. Ну нехай, авторизувався через сайт Приватбанку, далі застосунок підтягнув мої дані, попросив їх підтвердити, запитав адресу електронної пошти, надіслав на пошту листа для підтвердження, де треба було посилання клацнути. Клацнув. Підтвердив. Далі нічого. На екрані моє прізвище та плюсик. Тисну плюсик, воно пропонує показати повну інформацію з реєстру "Оберіг". Тисну. Воно показує, що я стою на обліку у моєму ТЦК, маю 945 ВУС та внизу видало мені VIN-номер. Ну то й все.
 
Видите ли в чем дело...
предполагаю выкрутас от "бойца" Айвенgо накшталт "аяэтодовойныснял!ятамжил!"
Но дело в том, что любое фото несет в себе информацию, когда оно сделано.
И таких фоточек у этого "бойца" Айвенgо черездень - то кофе, то пицца, то латте, то вот. ЧебурЭки. :D
Красіво служыть нє запрєтіш!
 
) А боец то, оказывается - боец с чебуреками , ага.
И не в окопе, а в Ивано-Франковске.

Screenshot_855.png

Screenshot_854.png

Screenshot_856.png
Вы слишком много от чугунного человека хотите, он в том году расположение ракетного катера "Прилуки" ненароком сдал, потом правда быстро потер пост. А то можно за такое и уголовное дело получить
 
Вы слишком много от чугунного человека хотите, он в том году расположение ракетного катера "Прилуки" ненароком сдал, потом правда быстро потер пост. А то можно за такое и уголовное дело получить
Я от него хочу ?
Это оно ко мне лезет, сам себе злобный буратино. :незнаю:

Мне было достаточно, чтобы провокатор, такой как он - не гнал ересь в военных темах.
Заповедник, где оно под юбками прячется, столет не нужен, та еще резервация.

Ему бы в игнор меня поставить, это же так просто )
но нет, читает, исходит на-говно - и лезет/подпрыгивает, чтобы не забывала. :)
 
Останнє редагування:
Но, судя по "некоторым моментам", гражданочка из эрэфии подсуетилась
и снова спрятала бедолагу под юбку :D
Тема Повестки, где был первый пост/загрузка с Ивано-Франковскими чебурЭками - удалена ВСЯ.
Много там видать палева было, от бойца Айвенgо
 
Но, судя по "некоторым моментам", гражданочка из эрэфии подсуетилась
и снова спрятала бедолагу под юбку :D
Тема Повестки, где был первый пост/загрузка с Ивано-Франковскими чебурЭками - удалена ВСЯ.
Много там видать палева было, от бойца Айвенgо
а кто у нас тут гражданочка из эрэфии? :eek:
 
б) короткозорість або далекозорість будь-якого ока в одному із меридіанів більше 6,0 дптр і до 12,0 дптр або астигматизм будь-якого виду з різницею рефракції у двох головних меридіанах більше 3,0 дптрПридатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони
Все, кто ДО 6 диоптрий - придатні
Все, кто БОЛЕЕ 12 диоптрий - Непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку
У родственника -8,5 на обоих глазах.В конце прошлого года проходил ВЛК,послали на Гиршмана,там потвердили - шлепнули штамп в военник,что ограничено годный и пока гуляет.Как ему сказала девченка окулист с ВЛК,если до -6,0 берут без проблем,если с 6,0 до -8,0 еще выборочно,а с -8,0 пока не было команды брать.
Хотя и смысла нет,без очков уже ничего "штурмовик" не видит.
А полностью списываюст - 12,0.
 
Назад
Зверху Знизу