Статус: Офлайн
Реєстрація: 18.11.2004
Повідом.: 11802
Реєстрація: 18.11.2004
Повідом.: 11802
Фєдь, так і до єтого недовго дійти:Чому пiд Закон не пiдпадае весь 95-й квартал, особливо Лисий? Чому вiн не воюе, та йому повiстки не присилають? Та не штрафують? Чому Педан не воюе, Дантес, та iнший сброд нашого шоу-бiзнесу? Усi iнвалiди чи що?
, ёбаный ты пидар-онанист, рассмешил