Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми Ah
  • Дата створення Дата створення
Так у формі, без паспорта, без воєнніка, з видатни речами, бронік, каска та баул екіпіровки їдуть окремо, я не знаю на що він розраховує
 
Так у формі, без паспорта, без воєнніка, з видатни речами, бронік, каска та баул екіпіровки їдуть окремо, я не знаю на що він розраховує
Це ж геніально, ходити до ТЦК по повістці треба тільки без паспорта.
 
Ещё из приколов.
Из нашей банды мобилизовали:
- чувак ехал из Киева в Харьков хз зачем, остановили, забрали;
- та же история ехал из Винницы сюда, забрали;
- отец с сыном на блоках, обоих сразу забрали, уже едут со мной в учебку
 
- чувак ехал из Киева в Харьков хз зачем, остановили, забрали;
- та же история ехал из Винницы сюда, забрали;
Не понял,их в поезде / на вокзале остановили или они ехали своим транспортом?
 
Так у формі, без паспорта, без воєнніка, з видатни речами, бронік, каска та баул екіпіровки їдуть окремо, я не знаю на що він розраховує
Може у людини стрес - не вєдає, шо творіт
 
Ещё из приколов.
Из нашей банды мобилизовали:
- чувак ехал из Киева в Харьков хз зачем, остановили, забрали;
- та же история ехал из Винницы сюда, забрали;
- отец с сыном на блоках, обоих сразу забрали, уже едут со мной в учебку
Я наверное пропустил, Сколько тебе лет? Ну если єто не секрет))
 
Назад
Зверху Знизу