Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми Ah
  • Дата створення Дата створення
А не брешут ли эти товарищи, ведь даже в этом случае на влк должны отправить от тцк... Хотя если в конторе такое условие для брони поставили, то особо не поспоришь.
Это все перегибы на местах.
 
А не брешут ли эти товарищи, ведь даже в этом случае на влк должны отправить от тцк... Хотя если в конторе такое условие для брони поставили, то особо не поспоришь.
у меня нет причин не доверять источнику инфы. до сих пор всё грамотно и вовремя.
я ж говорю - само ВЛК (именно от районного ТЦК) я уже прошёл и документы (обходной) сдал в ТЦК. но мне не отмечают прохождение без областной ВЛК, а когда оттуда придёт вызов - хз ... и в ТЦК говорят "хз, мы передали доки и дальше не при делах".
отаке )))
завтра буду пытаться выяснять опять, где эти ВЛК-доки мои ...
 
А не брешут ли эти товарищи, ведь даже в этом случае на влк должны отправить от тцк... Хотя если в конторе такое условие для брони поставили, то особо не поспоришь.
Если есть 100% результат по брони,тогда пох.
 
Это странно, потому что обычно документально подтверждают знание чего-то, а не наоборот)
Атестат зрілості може підтвердити як знання, так і незнання. Інфа 100%.
Так само як і результати іспиту з державної мови для натуралізованих громадян.
 
Атестат зрілості може підтвердити як знання, так і незнання. Інфа 100%.
Прикол:клас: Интересно, на практике у кого-нибудь получилось на основании аттестата непригодность оформить.
 
Прикол:клас: Интересно, на практике у кого-нибудь получилось на основании аттестата непригодность оформить.
Скоріше за все ніт. Бо оформити відмову від вивчення української могли в основному ті, кому зараз вже далеко за 50.
 
Скоріше за все ніт. Бо оформити відмову від вивчення української могли в основному ті, кому зараз вже далеко за 50.
Вот и нет. Не далеко за, а как раз в районе 50-ти, то есть как раз самые востребованные штурмовики
 
  • Я в шоці!
Реакції: Ah
И до сих пор приписное, а не военный билет???:eek::рл: Вот где кладезь мобрезерва для ЗСУ!:D
А нах он мне нужен был, в последний раз у них бланков не было, влепили отметку вийськовому облику не пидлягае да и все
 
Ну так радуйся! Тута бля дедов старых и немощных под 60 заставляют данные поновлювати, а 40-летний мощный перец гуляет с приписным и в хуй не дует!:D
Так резерв+ и есть актуальный вод, вот с ним и оформлял отсрочку, а потом решил сделать бумажный вод, бо без него бумажную справку отсрочки не дають
 
Стою в черзi за тобою, але пропустю без черги Лисого з Кварталу, Кошового! Поки вiн не пiде захищати Украiну - я з мiсця не здвинуся!:нах:
Тобі лікуватись треба, а то будеш хворим штурмовиком:D
 
Ты хоть логику попробуй понять!:пиво:
Ну как можно штраф с инвалида слупить, отправить его в санаторий, нервы его укрепить. Пока инвалид рапорт с необходимыми бумажками подаст, то может с него и толк будет :)

как объяснили "товарищи сверху" таки обязательно надо для тех, у кого до сих пор в военнике "обмежено придатний"
На моём предприятии также объяснили, что если военнообязанный с данным статусом не пройдёт ВЛК, то новую бронь он не получит. Есть вероятность, что все военнообязанные с данным статусом передадут в розыск.

а как ваш знакомый перешел с социальной службы в пенсионный по инвалидности?
Инвалид числится в ПФУ, если у него есть необходимый страховой стаж. В противном случае он закреплён за соцслужбой.

Обмежено придатный, отсрочка, полтора месяца менял преписное на временный военник и за влк слова никто не сказал
Ну на эти моменты действуют разные виды записи по электронной очереди. Записывайся на обновление своих данных.
 
На моём предприятии также объяснили, что если военнообязанный с данным статусом не пройдёт ВЛК, то новую бронь он не получит. Есть вероятность, что все военнообязанные с данным статусом передадут в розыск.
ну вот я прошёл, а статус не поменяли.
мне сказали, что надо получить справку (какой-то додаток 4). погуглил - не понял. это справка с ТЦК чи с ВЛК?
и могу ли я настаивать, чтобы результаты текущей ВЛК оператор таки ввёл в Обериг, а потом уже хай перепроверяют хоть на областной, хоть на вселенской?
 
Ну так радуйся! Тута бля дедов старых и немощных под 60 заставляют данные поновлювати, а 40-летний мощный перец гуляет с приписным и в хуй не дует!:D
Да, не зря жы говорят - диды воевали. Стал дидом - иди воюй.
 
мне сказали, что надо получить справку (какой-то додаток 4). погуглил - не понял. это справка с ТЦК чи с ВЛК?
Результат проходження ВЛК є довідка ВЛК (
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
до Положения про ВЛК). На основании этой справки и вводят инфу в реестр.
 
Обмежено придатный, отсрочка, полтора месяца менял преписное на временный военник и за влк слова никто не сказал
Тут палка о двух концах:

1.
4 травня 2024 набув чинності закон № 3621, яким фактично статус "обмежено придатний" був скасований. Цим же законом був передбачений термін 9 місяців для того, щоб військовозобов'язані, які мають статус "обмежено придатний",
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
і отримали один з актуальних статусів.

Таким чином, військовозобовʼязані громадяни, які раніше мали статус "обмежено придатний", мають повторно пройти військово-лікарську комісію (ВЛК). Зробити це треба до 5 лютого 2025 року.
2.
Згідно Постанови №560 особу не мають права направити на проходження ВЛК до розгяду заяви щодо надання відстрочки.

Також, якщо особа має діючу оформлену відстрочку, у період дії цієї відстрочки особа не направляється на ВЛК.

Касательно этого всего есть разные мнения юристов, но большинство склоняется к тому что проходить ВЛК всё-таки надо

Отже, з Постанови витікає, що особу, яка має відстрочку, в принципі не можуть направити на ВЛК, оскільки вона і при розгляді заяви на відстрочку, і при діючій відстрочці не повинна направлятись на медичний огляд.

З іншого боку, Наказ МОУ №402 регулює строк дії довідки ВЛК, який у воєнний час становить 1 рік.

Так само, як і Закон України № 3621-IX говорить про те, що обмежено придатні підлягають переогляду ВЛК упродовж 9 місяців.

Щодо дій ТЦК, то це питання і, як буде діяти останній побачимо з практики.
Закон № 3621-IX має вищу юридичну силу, а тому у першу чергу застосовуватися має саме він. До лютого 2025 року всі обмежено придатні повинні пройти медичний огляд ВЛК на ступінь придатності до військової служби. По суті, ТЦК має право заявити, що Ви проходитиме процедуру ВЛК не в рамках постанови № 560, а для виконання вимог Закону і будуть абсолютно праві. Якщо Ви маєте право на відстрочку, Вам немає за що переживати та хвилюватися.

Я думаю, що все таки у таких ситуаціях ТЦК виходитимуть з необхідності виконання норм Закону № 3621-IX, іншого трактування тут бути не може.

Закони, мають вищу юридичну силу щодо інших законів, підзаконних нормативно-правових актів. 3. Закони посідають провідне місце в ієрархії нормативно-правових актів та мають вищу юридичну силу щодо підзаконних нормативно-правових актів.

Тому ви повинні робити як зазначено у законі а не у постанові.
ОТЖЕ, Ви маєте право не проходити ВЛК у разі оформлення відстрочки, до розгляду заяви на відстрочку та прийняття по ньому рішення. Але Вас можуть вводити в оману, користуючись незнанням громадянами законодавства та порядку оформлення відстрочки і проведення мобілізації.

Закон №3621-IX взагалі стосується статусу військовослужбовців, тому дивним є те, що перехідними положеннями не спеціального закону намагаються щось там регулювати для обмежено придатних, які не перебувають на службі в ЗСУ. У багатьох ТЦК була взагалі позиція, що це не стосується простих громадян, а лише для військових. Проте, потім цім ТЦК прикрутили гайки і змусили змінити позицію.

Моя думка залишається тою самою. Це стосується військових. Людина з відстрочкою незважаючи на закони НЕ МАЄ ПРОХОДИТИ ВЛК навіть для облікових цілей - за наявності відстрочки.
 
Назад
Зверху Знизу