Моє бачення по Холостяку.
Він немав військового квитка, писав що був колись отримав приписне. Для отримання ВК потрібно пройти ВЛК.
ВОД не є повноправним ВК.
Пройде ВЛК отримає ВК і цим все скінчиться.
На ВЛК чим більше папірців тим краще.
Якщо боїтесь отримати бойову повістку, можна не отримувати , складають протокол в якому ви пишете, що згідно чинного законодавства вас можуть мобілізувати тільки за вашої згоди і тому відмовляєтесь від отримання.
Міністерство охорони здоровʼя та оборони різні організації, тому мсек та Влк
Він немав військового квитка, писав що був колись отримав приписне. Для отримання ВК потрібно пройти ВЛК.
ВОД не є повноправним ВК.
Пройде ВЛК отримає ВК і цим все скінчиться.
На ВЛК чим більше папірців тим краще.
Якщо боїтесь отримати бойову повістку, можна не отримувати , складають протокол в якому ви пишете, що згідно чинного законодавства вас можуть мобілізувати тільки за вашої згоди і тому відмовляєтесь від отримання.
Міністерство охорони здоровʼя та оборони різні організації, тому мсек та Влк
