Проти всіх, або у сортах лайна не розбираюся

Чи згодні Ви проголосувати "проти всіх" ?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    46
не факт що цих "маленьких" потім не куплять с потрохами
Собственно, большинство из них с этой целью и создавались - при случае сдаться в аренду или продаться... но это уже дороже...

от складно написати. якщо сказати що новосформоване "громадянське суспільство" - це якось пафосно дуже, хоча відповідає дійсності ...
мабуть краще сказати так "політично активна частина суспільства"
Чому саме це "порка" ? - тому що з точки зору політології, це показник формування революційних настроїв, це не революція... але як там у сігала "очікування смерті страшніше самої смерті"
То есть вы рассчитываете, что калифы если не устыдятся, то устрашатся?.. устрашатся растущего неприятия своей, пардон, деятельности?..
Ну, не знаю... :незнаю: Сомневаюсь, однако...
 
Собственно, большинство из них с этой целью и создавались - при случае сдаться в аренду или продаться... но это уже дороже...
отож. так саме і "великі" партії майже усі спалилися на голосуванні за себе і проти своїх виборців
 
То есть вы рассчитываете, что калифы если не устыдятся, то устрашатся?.. устрашатся растущего неприятия своей, пардон, деятельности?..
Ну, не знаю... :незнаю: Сомневаюсь, однако...
о. дякую за формулювання. да, злякаються за свій статус, своє майно, своє майбутнє
як у свій час наявність комуністичної ідеї під боком вимусило реформувати капіталізм, саме страх перед комуністичною ідеєю вимусив "соціалізуватися" капіталістичні країни
 
Сітуп сказав(ла):
у нас закрита виборча система ... від усіх
при наличии желания(создать партию) и денег (взнос) никаких проблем.
не факт що цих "маленьких" потім не куплять с потрохами
питання у тому що надо впливати на існуючих політиків,
Вы в патовой ситуации:):):) поскольку не факт, что этих "впливающих" потом не купят:):):)
 
при наличии желания(создать партию) и денег (взнос) никаких проблем.
ви досить не інформовані, як з точки зору законодавства, так і з точки зору фінансів.
створити партію яка не фінансується олігархами - не можливо , а якщо партія кимось "фінансується" то це не є "новою партією" :)

Вы в патовой ситуации:):):) поскольку не факт, что этих "впливающих" потом не купят:):):)
нехай купують. це не проблема. це існуючі правила. проблема у тому, що наявність у владі дорожче за гроші. тому нехай крутяться і вашим і нашим :)
 
Сітуп сказав(ла):
створити партію яка не фінансується олігархами - не можливо , а якщо партія кимось "фінансується" то це не є "новою партією"
то что нужны деньги, я как бы, написал раннее.Вы не внимательны:)
Про олигархов: не надо их так бояться..у них и яйца не железные и не в касках они ходят:). Было бы желание, как говорится.
 
то что нужны деньги, я как бы, написал раннее.Вы не внимательны:)
Про олигархов: не надо их так бояться..у них и яйца не железные и не в касках они ходят:). Было бы желание, как говорится.
я їх не боюсь. просто якщо партія яка НЕ БУДЕ відстоювати інтересів олігархів, яка фінансується олігархами - це пєтросяну на сміх :іржач:
 
"Александра Александровна, вот как вы себе представляете коммунизм?"
Она произнесла следующее: "Ну, это будет прекрасное время! Везде будет
изобилие продуктов, у всех будут свои дома, никто не будет ютиться в
коммуналках, люди будут уважительными, вежливыми, на улицах будет
порядок и чистота... В общем - как при царе..."
Не впадайте в крайности. Для государства куда важнее стабильное развитие, чем мимолетные идеалы муданов.
 
мда. зовсім не той результат що я збирався отримати. ну 5% ну 15%, але більше 50. це занадто.
як би реально революція ні гепнула...
 
С ними ничего пока делать не надо, пока у нас не будет своего Пиночета. А то сейчас при власти экономист, а страдает национализмом.

Просто предлагаю желающим ознакомиться

Посилання видалено

Говно статейка... таких накрапанно много...:yahoo:
 
Не впадайте в крайности. Для государства куда важнее стабильное развитие, чем мимолетные идеалы муданов.

Для госсударства важно... исторически важно.... наличие идеалов и мисии!! Осознание себя ГОСУДАРСТВОМ, а не мудаком!

Так вот майдан нам дал это понимание, а то что твориться сейчас... пыль...(кстати подскажи сколько правительств после войны сменилось в Италии;);););)) и что они .... бедствуют????


Грызня за власть не закончиться пока не приватизируют все!!!!

Это не власти ... это прихватизаторы (большинство)!
 
якщо не підеш на вибори - кажи ні. мені важливі саме голоси "проти всіх"
 
я ж правду сказал: будут достойные, пройду голосовать за них, будут Ющ/Тимоха/Янык - не пойду
и не я воду мучу - она тут давно уже без меня - и мутная :)

і я правду казав. мені цікавий сучасний стан. авжеж. якщо я усю філософію викладу - буде 95% "проти всіх", але це не правильно.
зараз мені цікава саме без додаткових свідчень сформована думка ХФ
 
без выяснения обстоятельств конченый лох или отчаянный фаталист ещё дадут однозначный ответ. Человек же думающий и не авантюрный предпочитает от ответа уклониться - до выяснениа всех обстоятельств, уж больно вопрос судьбоносный (но ты можешь учесть меня в своей статистике, как тебе угодно - всё равно ж это будет неправда :) )
я не покладаюся на особисті почуття. але я довіряю (поки що) загальному бажанню хф, яке неодноразово показувало себе.
давай так - я Вас зарахував у "ні" , як до речі і "Сева" ... і буду враховувати у кінцевому результаті
 
Назад
Зверху Знизу