Проти всіх, або у сортах лайна не розбираюся

Чи згодні Ви проголосувати "проти всіх" ?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    46
значит процедура была организована таким образом, что депутат должен был сам разрешить себя снять, а где этой видано? ... :ги:
так что надо пробовать и совершенствовать систему, ибо говорить про ее не функциональность - бег на месте ...
 
значит процедура была организована таким образом, что депутат должен был сам разрешить себя снять, а где этой видано? ... :ги:
так что надо пробовать и совершенствовать систему, ибо говорить про ее не функциональность - бег на месте ...
А что ж ты тогда говоришь про нефункциональность списков!.. Ведь усовершенствовать проще именно эту систему... наладить обратную связь с голосодержателями, ткскзть...
 
отменить надо выбор по партиям и вернуть выбор по мордам! ... не оправдывают они выбор по партиям - уже второй кризис за два года ...

цього не зроблять. і взагалі треба виходити тут із наступного - "провладні" і виборці зараз мають повністю протилежні цілі. і "провладні" ніколи самі по собі не зроблять собі перепон до влади ...

як на них вплинути якщо "провладні" "зламали" усі важелі впливу - революція ? ніі. ще не час ... поки що ... та і взагалі - результати так собі.
тому єдиний шлях - активувати суспільство ... а прискорити це можна якимось "некольоровими" акціями
 
Законы надо вменяемо/испольняемые. А там хоть беню ладенко выбирать можно.

щоб закони були вмєняємиє - треба таку ж раду ... а раду можна отримати тільки якщо закони ... замкнуте коло... треба рвати якось
 
А что ж ты тогда говоришь про нефункциональность списков!.. Ведь усовершенствовать проще именно эту систему... наладить обратную связь с голосодержателями, ткскзть...
це нікому не потрібно. і так усе гарно працює для "провладних"
 
гм. поки що дуже вже екстремальні дані виходять.

і так, сценарий - ви прийшли на вибори і проголосували проти всіх (прийти на вибори це важливо, щоб попасти у явну статистику), ті хто не прийшов на вибори - не вважаються "проти всіх"
будь як, недоліки "проти всіх" і спроба відповіді :
1. "хтось все одне за когось проголосує" - ну да. але легітимність "обраних" буде нижче. це вже не буде "мій ющенко\янукович\юля\[написати потрібне]" хоч би як треба прийти на вибори і проголосувати проти. це примусить політиків думати яким чином "приборкати" цей вільний ресурс
2. "нікого не виберемо і що далі" - а нічого страшного, Україна 50% часу живе без працюючого парламенту, було що і без бюджету та інше.
3. "голосувати проти тільки на зло усім якось безглуздо" - угу. потрібна якась ідея. я ще подумаю. але тимчасова може бути:
- "наявність у партії людей, які "прив'язані" до території", тобто партія Х каже що харківські інтереси у ВР представляють наступні люди" і нехай ці люди будуть публічні. отримуємо "казкові" імена, знов нафіг. отримуємо більш менш зрозумілі імена. можливо і голосуємо. головні фактори банальні - скільки часу людина проводить на території, чи має змогу банально пройтись там де люди ходять, подихати тим повітрям, що люди дихають, пройти пішохідний перехід, там де наші діти дорогу перетинають
- наявність у партії людей, які тим чи іншим чином "розуміють\захищають" той соціальний прошарок, до якого ви відноситися, а також відношення кількості цих людей, до тих, хто відстоює протилежні інтереси. банальний приклад - володар шахти і шахтарі мають протилежні інтереси які суперечать одне одному.
 
Было, не прокатывало.
По большинству голосований и сейчас информация в свободном доступе на сайте ВР.
Конкретная мода еще меньше отвечает перед элохторатом, чем партийно организованные рожи.

ненене... конкретная рожа точно также не отвечает. абсолютно тождественно также НЕ отвечает. НО, пробилась бы эта конкретная бандитская рожа, если бы не была в огромном нечитабельном списке, а шла на выборы одна с программой - это большой вопрос...
 
Мечтать не вредно.
 
Вам больше по душе бесконечный мудан?

проблема не у "мудані" . проблема у тому, що нових партій ми не побачимо, нових облич - теж ні.
єдине що можливо зробити - це поставити партіям ультиматум - або влада але по правилам народу, або - на фіг
 
ненене... конкретная рожа точно также не отвечает. абсолютно тождественно также НЕ отвечает. НО, пробилась бы эта конкретная бандитская рожа, если бы не была в огромном нечитабельном списке, а шла на выборы одна с программой - это большой вопрос...
Вопрос финансов. Вон Черновецкому удалось на одной гречке дважды победить в мэрзских выборах..
 
моё мнение, что надо выбирать из того, что есть в наличии. НЕ нравится - сиди дома или создай САМ свою политсилу и голосуй за себя. "Против всех" - это проявление слабости (в форме ухода от отвественности).

добавка. В связи с "резкостью"(наверное) моего мнения про "против всех" можно ,в этой теме, обзывать меня любыми словами:).
 
моё мнение, что надо выбирать из того, что есть в наличии. НЕ нравится - сиди дома или создай САМ свою политсилу и голосуй за себя. "Против всех" - это проявление слабости (в форме ухода от отвественности).
Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус.
 
моё мнение, что надо выбирать из того, что есть в наличии. НЕ нравится - сиди дома или создай САМ свою политсилу и голосуй за себя. "Против всех" - это проявление слабости (в форме ухода от отвественности).
Ага... :)
"Против всех" - способ высказать свое "фе" существующим политическим образованиям. На это "фе" пресловутые образования моргать хотели...
По факту: голоса тех, кто "против всех", пропорционально получают все выигравшие выборы партии/блоки... забавно, нет?.. ;)
 
проблема не у "мудані" . проблема у тому, що нових партій ми не побачимо, нових облич - теж ні.
Так я о том же. Нет на Украине силы, способной сплотить народ вокруг одной цели, и не будет. Разве только россия (страна-террорист) поделится. А так попилят нах.
 
Так я о том же. Нет на Украине силы, способной сплотить народ вокруг одной цели, и не будет. Разве только россия (страна-террорист) поделится. А так попилят нах.

А чем или кем россия (страна-террорист) может поделиться? По сегодняшней ситуации согласен на диктатора.
 
Назад
Зверху Знизу