помогите сделать выбор

В целом да, но в некоторых, как ты сказал узкоспециализированных ситуациях, выбор АМД вполне оправдан:)
особенно, я бы сказал, когда комп нужен для поиграть и фильм посмотреть, а в финансах серьезно ограничен...
 
особенно, я бы сказал, когда комп нужен для поиграть и фильм посмотреть, а в финансах серьезно ограничен...
Ну где то так, только есть один нюанс, добавив ~500грн. можно очень существенно поднять производительность системы и зачастую эти 500грн. находятся:)
 
Что то я нигде не видел тестов производительности материнок. Пруфф?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Пасиб, товарищ выше дал сциль, тестят поверхностно, чтобы выявить серьезные конструктивные недостатки, в 99,9% разницы нет.
Я раньше почему то даже не обращал внимания на этот пункт в тестах:)
 
Пасиб, товарищ выше дал сциль, тестят поверхностно, чтобы выявить серьезные конструктивные недостатки, в 99,9% разницы нет.
Я раньше почему то даже не обращал внимания на этот пункт в тестах:)

В основном тестируют энергопотребление и возможности разгона, а так да в номинале ничем не отличаются.
 
Лан скажу простіше)) Херня ваш інтел, давати за проц 200 у.о. коли можна вщяти амд за 100(який буде слабшим на 35%) , мати 4 ядра а за лишні бабки купити більше оперативки і відео поставити норм і мамку норм, а неякесь 61 говно,яке вилетить за 2 роки і носи її по гарантії, без псі, юсб 3,0 , оптики, і сраними 2 слотами памяті 1333. Ви ше собі купіть оперативку 2400мгц коли ваш інтел макс 1600 тримає.
 
Лан скажу простіше)) Херня ваш інтел, давати за проц 200 у.о. коли можна вщяти амд за 100(який буде слабшим на 35%) , мати 4 ядра а за лишні бабки купити більше оперативки і відео поставити норм і мамку норм, а неякесь 61 говно без псі, юсб 3,0 , оптики, і сраними 2 слотами памяті 1333. Ви ше собі купіть оперативку 2400мгц коли ваш інтел макс 1600 тримає.
:іржач:
 
Лан скажу простіше)) Херня ваш інтел, давати за проц 200 у.о. коли можна вщяти амд за 100(який буде слабшим на 35%)
таким чином можно Intel взяти за сто доларів - продуктивність у відеоіграх буде приблизно ж така сама як і у AMD. Взагалі то логіка власника Жигулів - "херня ваш BMW".
з котрих у відеоіграх працювати буде тільки два
мамку норм, а неякесь 61 говно,яке вилетить за 2 роки і носи її по гарантії, без псі, юсб 3,0 , оптики, і сраними 2 слотами памяті 1333.
так ніхто ж не забороняє ставити B75 який коштує приблизно 70$ (скільки коштує 970?) оптика? усі мамки AMD мають оптику? та з якого переляку H61 вилетить через 2 роки? ви часом з Вангою не знайомі? чи усі мамки AMD ніколи не знали що таке сервісний центр? особливо AM2?

скажу простіше - у вас закінчились аргументи.
 
а неякесь 61 говно,яке вилетить за 2 роки і носи її по гарантії
чем отличаются чипсеты в плане надёжности? Z77 надежнее H61?


Херня ваш інтел, давати за проц 200 у.о.
проц Интел за 200 долларов, например 2500К, заставит смачно отсосать любой амдшный проц в играх.
 
Назад
Зверху Знизу