ПОДАРУЄМО СВЯТО!.. знов (БФ!)

О Аня привет :)
где пропадала? опять по туризму выступала ?

Помню в прошлом году нормально погуляли.
Действительно много радости было. и у детей и у родителей...
Так что народ подключайтесь...

В этом году смотрю все новые лица среди желающих...

Привіт-привіт-привіт! Ой, де я тільки не пропадала!
(дивись приватні повідомлення=)

Та ми тоді скільки кілограмів пороздавали? ну мінімум 20! Це при тому, що нас було 7-8.
А скільки щастя!!!!
 
А зачем все это? Поломать традиции? Вернуть старые? Ну и что, что Свердлова в Полтавский шлях переименовали. Выкачка денег через пару лет, когда мероприятие станет раскрученным?
А конфеты детям можно раздавать каждый день.
Не треба лише тут про змову бандерівців проти рускіх писати!
 
Я ж кажу :) всі, хто бажає якось допомогти...

...не забути привітати своїх дітей/сестер/братів/племінників/... (необхідне підкреслити;))...
І покласти в ніч з 18-го на 19-те під подушку подарунок...
Така традиція побутує в нас :)
 
Тож… Народ!
Ви маєте унікальну можливість подарувати радість дітям нашого міста!
Кожного року в ніч з 18 на 19 грудня до усіх дітей має приходити Святий Миколай (а не Санта Клаус чи Дід Мороз)! Ця традиція існує вже не одне століття, але зараз, на жаль, забувається і зникає.

Волонтером бути просто: ви купуєте на будь-яку суму (на яку ви розраховуєте) цукерок (краще за все - карамельки, бо вони найдешевші. і ще маловірогідно, що вони зіпсуті =). Волонтери розділяться на декілька груп (по районах) і будуть роздавати дорослим листівки з інформацією про свято, а дітям - листівки з привітанням та, відповідно, цукерки.

Цього року все по-іншому. І організація на рівень вище =)))
З 16-го до 19-го планую відвідати Харків, тож чим зможу допоможу ;)

З.І. З боку адміністрації форуму було би дуже схвальним вчинком вивести цю тему в ранг важливих тем чи оголошень... Тому - думаю погодяться всі - дуже прошу це зробити...
 
Останнє редагування:
З 16-го до 19-го планую відвідати Харків, тож чим зможу допоможу ;)

З.І. З боку адміністрації форуму було би дуже схвальним вчинком вивести цю тему в ранг важливих тем чи оголошень... Тому - думаю погодяться всі - дуже прошу це зробити...

А что, замечательная мысль, если никто не против. :)
Я с вами :)
 
Останнє редагування:
TRUE сказав(ла):
А зачем все это? Поломать традиции? Вернуть старые? Ну и что, что Свердлова в Полтавский шлях переименовали. Выкачка денег через пару лет, когда мероприятие станет раскрученным?[BR/]А конфеты детям можно раздавать каждый день.

Зачем ты так? Мы своих клиентов с Западной Укр всегда на день Св.Николая поздравляем. Да и детские подарки на заводе (находится возле Ровно) тоже ко Дню Св Николая дарим. Они его больше отмечают :)

В cool: Свисти когда и куда конфеты приносить :)
 
Останнє редагування:
Аня, ну ты даёшь! (воспринимать исключительно как комплимент) :-D
P.S.Посилання видалено
 
Останнє редагування:
B_cool:) сказав(ла):
Тож… Народ!
Ви маєте унікальну можливість подарувати радість дітям нашого міста!
Кожного року в ніч з 18 на 19 грудня до усіх дітей має приходити Святий Миколай (а не Санта Клаус чи Дід Мороз)! Ця традиція існує вже не одне століття, але зараз, на жаль, забувається і зникає.=)))
Я дико вибачаюся, а у рiздвяну нiч хто приходить до дiтлахи?
Иными словами - вопрос из чистого любопытства - дед мороз, он же санта клаус, он же Святой Николай - в рождественскую ночь приходит или нет?
 
Аня, ну ты даёшь! (воспринимать исключительно как комплимент) :-D
P.S.Посилання видалено

Хммм, добре=) добре, що як комплімент! =)))
приєднуйся!!!
дякую за посилання, думаю, що можу ще додати:

Посилання видалено
 
Я дико вибачаюся, а у рiздвяну нiч хто приходить до дiтлахи?
Иными словами - вопрос из чистого любопытства - дед мороз, он же санта клаус, он же Святой Николай - в рождественскую ночь приходит или нет?

Та не треба так прямо дико вибачатися! =)))

На Різдво Миколай не приходить, це точно =) Різдво від якого слова походить? ;)
 
Та не треба так прямо дико вибачатися! =)))
На Різдво Миколай не приходить, це точно =) Різдво від якого слова походить? ;)
Да фиг его знает, кто приходит на рiздво по нынешним временам. Кого только не увидишь.
Вот и спрашиваю. Значит, на Новый год, да?
 
Ира, история празднования Нового года в нашей стране настолько запутана и сложна, что однозначного ответа на твой вопрос не дать. Можно лишь сказать, что для Деда Мороза прототипом послужил св. Николай.
А вопрос, кто приходит в Рождество, некоректен. Рождество - христианский праздник. У Христианства - 3 основные ветки и 3 основных традиции празднования. Насколько я знаю у православных никто на Рождество не приходит :-)
 
DUKE сказав(ла):
Ира, история празднования Нового года в нашей стране настолько запутана и сложна, что однозначного ответа на твой вопрос не дать. Можно лишь сказать, что для Деда Мороза прототипом послужил св. Николай.
А вопрос, кто приходит в Рождество, некоректен. Рождество - христианский праздник. У Христианства - 3 основные ветки и 3 основных традиции празднования. Насколько я знаю у православных никто на Рождество не приходит :-)
Та да,я и говорю: многострдального епископа куда ни попадя сейчас приплетают..... и на Рождество он уже, к вопросу, ходит по городам - своими глазами видела в европе.
 
Фу ты, я думал дежавю, такая точно тема год назад была. Тогда правда мнения про конфеты поделились, сейчас больше поддержки. Ну что же, значит вы на верном пути, наверное.

Хотя я, пожалуй, таки останусь при своем прошлогоднем мнении...
 
А зачем все это? Поломать традиции? Вернуть старые? Ну и что, что Свердлова в Полтавский шлях переименовали. Выкачка денег через пару лет, когда мероприятие станет раскрученным?
А конфеты детям можно раздавать каждый день.

+1:клас:

Сейчас праздники это или лишний повод выпить или что-бы не работать!!! А делать детям приятное можно и каждый день!!!
 
Тож… Народ!
Ви маєте унікальну можливість подарувати радість дітям нашого міста!
Кожного року в ніч з 18 на 19 грудня до усіх дітей має приходити Святий Миколай (а не Санта Клаус чи Дід Мороз)! Ця традиція існує вже не одне століття, але зараз, на жаль, забувається і зникає.

«Миколай у тебе в серці» - ця акція не носить ніякого політичного характеру, не має комерційного підґрунтя, не поширює ідей жодної релігійної секти.

Мета акції – привітати дітей і нагадати батькам про свято Св. Миколая, ЗРОБИТИ ДИВО СВОЇМИ РУКАМИ.

Волонтером бути просто: ви купуєте на будь-яку суму (на яку ви розраховуєте) цукерок (краще за все - карамельки, бо вони найдешевші. і ще маловірогідно, що вони зіпсуті =). Волонтери розділяться на декілька груп (по районах) і будуть роздавати дорослим листівки з інформацією про свято, а дітям - листівки з привітанням та, відповідно, цукерки.

Волонтером стати просто: пишіть на mykolay@googlegroups.com, або мені в аську (247-962-305)

З.І. Якщо пам*ятаєте, то того року я вже проводила акцію. Тоді Barrister допоміг надрукувати листівки, але, на превеликий жаль, я почала робити акцію запізно, тому змогли прийняти участь лише 8-9 людей. Цього року все по-іншому. І організація на рівень вище =)))

ФЛЭШМОБ СВЯТОГО НИКОЛАЯ!!!:yahoo: :yahoo: :yahoo:
 
Я дико вибачаюся, а у рiздвяну нiч хто приходить до дiтлахи?
Иными словами - вопрос из чистого любопытства - дед мороз, он же санта клаус, он же Святой Николай - в рождественскую ночь приходит или нет?

Ирка ты права на 100%!!! Св.Николай, он же Санта Клаус, он же Дед Мороз, он же Жора, он же Гоша и т.д. Просто некоторые люди не видят разницу....:диявол:


...давайте отмечать Японский НГ или еще какой!!!!
 
А я третий год не могу симпатичного Деда мороза найти. В смысле под елку. Куча Сантаклаусов разных, а дедов мало. В прошлом году ангелочка купили симпатишного, но все равно басюрманен.

С конфетами идея хорошая. Но ходить по улице не рискну, морду жалко, еще набьют какие-нить антиНиколисты.
 
Назад
Зверху Знизу