ПОДАРУЄМО СВЯТО!.. знов (БФ!)

Всім доброго дня! цього року акція буде проводитись без мене, проте з новими, не менш активними і добрими організаторами. Щиро бажаю їм успіху в цій нелегкій справі!

а для всіх хочу нагадати: акції вже 2 роки. Я знаю її недоліки і переваги. Але час показав, що переваг значно більше! Так що БФ.
ПРОШУ ТУТ ОБГОВОРЮВАТИ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ ТА ДОЛУЧАТИСЯ ВОЛОНТЕРАМ!
а тим, хто знову хочуть розкритикувати, ПРОХАННЯ - ПРОЧИТАЙТЕ хоча б частину з попередніх 7 сторінок. якщо ж все-таки виникають бажання щось написати - в приват. Будь ласка.

З повагою,
B_cool:)
 
Конкретніше: всі, хто хоче взяти участь або допомогти цукерками - збір буде завтра о 19.00 за адресою вул. Сумська 44/2, 3 поверх, Спілка Української Молоді (навпроти пам'ятника Шевченку).

хто не зможе завтра на збори - може звьязатися зі мною вказаними вище засобами.
щасти!
 
ще раз нагадую:
для тих хто хоче стати волонтером (чи просто допомогти цукерками)
збір сьогодні о 19. приходьте за вказаною вище адресою або зв'яжіться зі мною.
не пошкодуєте! :клас:
 
прошу модераторов/админов или пометить ветку "важной", как это было в прошлом году или хотя б вернуть созданную мной ветку к изначальному виду, т.к. с прошлого года изменилась контактная информация и тема поднималась не мной, хоть и по тому же поводу
 
Мы раздаём конфеты только детям с родителями с разрешения родителей!
Плюс редко явно беспризорным детям, которые, согласитесь, примут что угодно от кого угодно и без нас.

Классная акция:D
А действительно, зачем беспризорным детям конфеты от Св.Николая? Видимо по замыслу Спілки Української Молоді, как организатора этой акции, Николай редко приходит к таким детям.
извиняюсь за небольшой флуд, но не смог не процитировать
 
Останнє редагування:
Классная акция:D
А действительно, зачем беспризорным детям конфеты от Св.Николая? Видимо по замыслу Спілки Української Молоді, как организатора этой акции, Николай редко приходит к таким детям.
извиняюсь за небольшой флуд, но не смог не процитировать

1. только явно беспризорным раздавали как раз потому чтоб случайно не раздать детям с вполне благополучными родителями. потому что нет цели приучить этих детей брать что то у незнакомых детей на улице.
2. Спілка Української Молоді только помогала в данной акции помещением и немного распечаткой, за что конечно спасибо. но организатором она не является.
 
Назад
Зверху Знизу