Платежі за опалення/воду у Харкові. Обговорюємо КП ХТМ та КП Харківводоканал

вырубайте отопление
 
Да где-то с неделю, как снизили давление - греют символически. Полагаю, температурный коэффициент в платёжках будет учтён.
В комнате +25 было с утра. Но я в нее дверь закрываю для сохранения тепла.
А так, думаю, что с 1 апреля отключат, как в прошлом году.
 
Т.н. православная Пасха в этом году - 5 мая. Это значит, по многолетним наблюдениям, что в апреле ещё будут холодные ночи и дни.
 
пока не пнешь тереху не пошевелится
 
"Для проведення коректних нарахувань за послуги водопостачання та водовідведення комунальне підприємство «Харківводоканал» рекомендує абонентам своєчасно передавати показання приладів обліку води."

А коли конкретно передавати Водоканалу показання?
На сайті якась дурня (може з останнім днем оплати спутали?):
"Показання приладів обліку води необхідно щомісяця передавати в КП «Харківводоканал», до 20 числа за поточний місяць.".
 
А коли конкретно передавати Водоканалу показання?
На сайті якась дурня (може з останнім днем оплати спутали?):
"Показання приладів обліку води необхідно щомісяця передавати в КП «Харківводоканал», до 20 числа за поточний місяць.".
Саме так і передаю вже й не пам'ятаю, скільки років.
ХТМ аналогічно
 
Останнє редагування:
Саме так і передає вже й не пам'ятаю, скільки років.
ХТМ аналогічно
Сподівався що вони змінили дати на загальноприйняті.
Я теж саме так передаю, але цей разнобій з газом і електрикою маленько дратує, та і сенсу в "до 20" не розумію.
 
сенсу в "до 20" не розумію.
Там приходится кое-что вручную подгонять (соотношение показаний внутридомового счётчика с суммой показаний внутриквартирных, например). Только тсс!🐸 (Я этого не говорил)

Да какая вам разница? Поставил себе в органайзере соответсвующие ежемесячные напоминалки и не невротизируетесь. Впадлу даже с органайзером париться - передавайте, когда хотите. В этом случае месячные начисления будут некорректны "в моменте", но стейтмент будет адекватен "по итогу".
 
з 3 по 6 квітня 2024
водопостачання мікрорайонів Горизонт 1 та 2, мікрорайону Сонячний,
вулиць Грицевця, Зубарєва, Роганської, Тархова, селищ Комуніст та Докучаєва
здійснюватиметься за графіком: з 5:00 до 8:00 та з 19:00 до 22:00.

 
З'явились дані за березень на сайті ХТС. Є перерахунки попередніх періодів (+400 грн.). Що це за х...???
 
Назад
Зверху Знизу