Платежі за опалення/воду у Харкові. Обговорюємо КП ХТМ та КП Харківводоканал

:D Чтоб мы привыкали к новым циферкам.
А они могли сказать: а мы давно уже предупреждали :ідея:
Да ну как сказать :незнаю: после выставленных за январь счетов - меня, наверное, уже мало что удивить сможет. )
 
Комунальне підприємство «Харківводоканал» повідомляє, що
в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на насосній станції
тимчасово з 09:00 до 18:00 1 березня 2024
водопостачання мешканців деяких вулиць Індустріального району здійснюватиметься на зниженому тиску.

Зі списком адрес можна ознайомитися
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
Телефон для довідок: 15-33.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
В Приват24 стоит какая-то смешная сумма за квартиру. :(
63 гривны вместо 170 с чем-то там.
За январь по нулям вышла в баланс. Долга не должно быть
 
В Приват24 стоит какая-то смешная сумма за квартиру. :(
63 гривны вместо 170 с чем-то там.
За январь по нулям вышла в баланс. Долга не должно бытья
Якщо зеленим кольором цифри то це переплата, скоріш за все це пов'язано зі зміною назви підприємства, з 20 чисел січня змінено назву, то й рахунки повинні змінитися. Іншими словами вони закрили січень по 20 число на стару назву і рахунок , тому і переплата, гроші зависли мабуть так, а по новому підприємству треба буде різницю оплатити.
 
Якщо зеленим кольором цифри то це переплата, скоріш за все це пов'язано зі зміною назви підприємства, з 20 чисел січня змінено назву, то й рахунки повинні змінитися. Іншими словами вони закрили січень по 20 число на стару назву і рахунок , тому і переплата, гроші зависли мабуть так, а по новому підприємству треба буде різницю оплатити.
Не знала, що і тут пєрєдєл. Не дадуть вмерти своєю смертю. Цифра зелена.
 
Якщо зеленим кольором цифри то це переплата, скоріш за все це пов'язано зі зміною назви підприємства, з 20 чисел січня змінено назву, то й рахунки повинні змінитися. Іншими словами вони закрили січень по 20 число на стару назву і рахунок , тому і переплата, гроші зависли мабуть так, а по новому підприємству треба буде різницю оплатити.
Вони зависли назавжди. А новому підприємству прийдеться платити за залишок січня і лютий. Якщо там не тільки зміна назви, але й рахунку.
 
Вони зависли назавжди. А новому підприємству прийдеться платити за залишок січня і лютий. Якщо там не тільки зміна назви, але й рахунку.
скоріше за все так, це було зрозуміло, там сума за 1/3 місяця десь 24 грн. Все як завжди,могли ж повідомити споживачів заздалегідь, щоб повністю не оплачували січень. Дзвонив в районий Жилкомсервіс, включають дурня, я не я і хата не моя. Жілкомсервіс з минулого року банкрот. В масштабах міста це мільони гривень.
 
скоріше за все так, це було зрозуміло, там сума за 1/3 місяця десь 24 грн. Все як завжди,могли ж повідомити споживачів заздалегідь, щоб повністю не оплачували січень. Дзвонив в районий Жилкомсервіс, включають дурня, я не я і хата не моя. Жілкомсервіс з минулого року банкрот. В масштабах міста це мільони гривень.
Таке було, коли в Нафтогаз переходили. У мене 32 гривні пропало, у сусідів 70. А у одних навіть 400. Не мали сил ходити.
 
Один мой знакомый родителям квартиру оплачивает. заплатил вперед Жилкомсервису за несколько месяцев. :(
И хотя бы предупредили. ну блин...
 
Можно подробнее, что произошло с Жилкомсервисом? За февраль платить или не платить квартплату?
 
Жилкомсервис выставил обычный счет за февраль. В Приват24.
И что делать?
 
Подождем еще насколько дней, пока все платежи добавятся.
Если они при смене названия поменяли реквизиты, то деньги могут и пропасть.
Вчера была переплата за третью декаду января, а сегодня обычный счет и в названии Жилкомсервис.
Нужно ждать, может и новое название счет выставит.
 
Если они при смене названия поменяли реквизиты, то деньги могут и пропасть.
Вчера была переплата за третью декаду января, а сегодня обычный счет и в названии Жилкомсервис.
Нужно ждать, может и новое название счет выставит.
Подождем. А то ,чтоб два раза не пришлось платить.
 
Тепер червоні цифри долг, як і раніше.
Звідкіля були зелені не зрозуміло.
 
Хтс выкатил февраль. Больше, чем в декабре или январе.
 
Назад
Зверху Знизу