Dmitro Vovnyanko з Дмитриком Вовнянком.
1 год ·
Що спільного між зраднюками і покійним Бузиною? Головне - те, що зраднюки за заповітами Бузини так би мовити "брешуть недоговором". Фірмений стиль покійного Бузини - сказати правду, але не всю. Бузина з легкістю подавав той чи інший факт з минулого Тараса Григоровича, Євгена Конавальця або Романа Шухевич, і факт цей виглядав або не айс, або - мав кілька трактувань, в т ч - неприємні. При цьому покійний Бузина не казав про десяток інших вельми позитивних фактів і мовчав про обставини в яких наведений ним факт відбувся. Тобто наче закинути йому брехню було не можна, але водночас враження від його писанини було якраз таке, яке було потрібне покійному Бузині.
Зраднюки виявилися вірними послідовниками покійного Бузини. На всю мережу вони ревуть і стогнуть про нагородження Атрощенка, Єніната, Кулика і згадують один і той самий факт - голосування за диктаторські закони.
При цьому зраднюки сором'язливо мовчать про те що саме Атрощенко зареєстрував постанову про скасування голосування за диктаторські закони. Мвчать вони про те що Кулик крупно допоміг Генпрокуратурі повернути 1,5 мільярди Януковича. Що Єнін також допомагає повертати в країну гроші регіоналів.
Мовчать вони і про те, що на момент перемоги Революції гідності опозиція у ВР не мала більшості і проголосувати тоді перші після втечі Янука закони вдалося виключно завдяки голосуванню частини Партії Регіонів.
Що? Пацани шкіру рятували? Шановні, та якби вони рятували шкіру, знаходилися б вони тоді не в Києві, а в Криму, або у Москві. Бо після Революції Гідності,якщо хтось забув, почалася війна, і Путін її перспективою Януку погрожував ще до революції. І це зараз ми знаємо про добробати, волонтерів та феодосійських морпіхів, а тоді перед країною в повний зріст стояла перспектива російських танків на Хрещатику. Тож якщо і керувалися чимось екс-риги, то аж ніяк не інстинктом самозбереження.
Зраднюки про все це мовчать. Бо треба їм сформувати зовсім інше враження. Так само як і покійному Бузині.
Вони так схожі...