Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 22

Я бандерівець і привик ще з дитинства,що 3 області Львівська, Тернопільська,Волинська.Я родився в Тернополі,жив і вчився у Львові,но щоб Харків.

Звикай до нових реалій.:пиво:
 
Я бандерівець і привик ще з дитинства,що 3 області Львівська, Тернопільська,Волинська.Я родився в Тернополі,жив і вчився у Львові,но щоб Харків.

А я у Львові до 88 року жив, там і народився і вчився. Раніше з усмішкою тут бандерівцем називали, тепер дехто навіть з повагою...
 
ниче не понял.
а про нормальных людей. нормальные люди на фоне эмоционального возбуждения склонны преукрашивать и преувеличивать.

ок. он выше написал - не подтвердится завтра, можно шапками закидать.
 
эта самое... буквы на клавиатуре постирались
А я ж говорил что крылатого в другую сторону повернуть надо..И вот.Вот так должно быть правильно)))

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Не самая лучшая идея прорываться через Печенеги.
1. Куда? На Харьков? А почему не на Запорожье или Мелитополь или в страну мечты?
2. Три блок поста только на дамбе.

я просто предположила.
ждем завтра.
рыла фб-тихо пока.
 
Лол)
5d9bd80fd8c0.jpg

Статья
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Луганськ і інші зруйновані міста Луганщини в повній задниці! Ще Донецьк чи інші прибуткові міста відновлять за рахунок олігархів, а от депресивна Луганщина перетвориться в Чорнобильську зону!

Черговий раз переконуюсь про зміну сфер впливу і війну олігархів, де Київські, Дніпропетровські і інші олігархи, яких ущімлювали останні роки, воюють з донбаськими, де страждає, перш за все простий народ, як донбаський, так і всієї України!!!
Они сами,своими руками и языками позвали войну в дом. Доктора пришли их лечить, они легли под танки и не разрешили полечить быстро и без боли. Теперь болезнь запущена и требует хирургии,ампутаций, причем примитивными инструментами. Других нет и не будет.
Слава Украине!
 
Я бандерівець і привик ще з дитинства,що 3 області Львівська, Тернопільська,Волинська.Я родився в Тернополі,жив і вчився у Львові,но щоб Харків.

на мгновение усомнился в том, что харьков - это бандерштадт. но вот смотрите, что я нашел у павла тычыны:
знов чудовий вечір, ніжно пахне м'ята.
з піснею до клубу ідуть селом дівчата.
раптом... кулеметна черга пролунала -
то дівізія УПА на харків наступала.

ну как? убедительно?
 
А я ж говорил что крылатого в другую сторону повернуть надо..И вот.Вот так должно быть правильно)))

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

отличная работа.
 
Назад
Зверху Знизу