Збір на FPV! Спільнота Стерненка
  • Автор теми Автор теми Воffка
  • Дата створення Дата створення
Позавчора вночі зʼїздив на мийку.
Я, кстати, вчера тоже. Сначала намыл и навосковал фокус. Потом купру. Поставил под домом. Пока пошел выпить чаю - налетели тучи, гроза и пздц :D
 

Вкладення

  • 486771680_17876100120296804_6187181169440578269_n.webp
    486771680_17876100120296804_6187181169440578269_n.webp
    2.2 MБ · Перегляди: 13
Замовив оце на Аліекспресі відеореєстратор, 70mai Dash Cam Pro Plus A500S.
Комплект без задньої камери, але з Hardwire Kit For Parking Surveillance Mode, вартість вийшла $73.07 (3291 грн). Модель не нова, і не наворочена, але найсвіжіша ревізія, і функціоналу мені вистачить. Картка пам'яті на 256 ГБ вже є, валяється без діла у шухляді.

Захват.webp
 
Сподіваюсь, там пофіксили emergency recording. Ще рік-два тому у них була серйозна проблема, що коли натискаєш на кнопку, щоби воно зберігло ролик, то зберігало від моменту, коли натиснув.
Зазвичай ти натискаєш після того, коли щось трапилось.
Тому ця функція там була по факту не працюючою.
 
в половину меншим бюджеті ці іграшки від 70mai/xiaomi конкурентів нормальних мало мають, але за 70+ баксів вже імхо варто viofo a119 v3 хоча б розглянути.
 
але за 70+ баксів вже імхо варто viofo a119 v3 хоча б розглянути.
Де такі ціни? На Аліекспрес від $93 стандарт, і від $115 з Hardwire Kit

Сподіваюсь, там пофіксили emergency recording.
Хз.. Якщо що, якось і без нього проживу.

Останнім часом трохи срака свербить замінити штатну магнітолу на щось сучасне, але ж ціни, блять(
Під 30 кгрн (з вартістю монтажа) щось більш-менш пристойне, і це тільки ГП. А у мене ще й динаміки слова доброго не варті(
 
Останнім часом трохи срака свербить замінити штатну магнітолу на щось сучасне, але ж ціни, блять(
Під 30 кгрн (з вартістю монтажа) щось більш-менш пристойне, і це тільки ГП. А у мене ще й динаміки слова доброго не варті(
Невже монтаж так дорого? У вас же меган 3 наче? На аліку є наприклад така за 6к щоб податок не платити, щось схоже бачив на кашкаї, наче нормально грає, і камера задня в комплекті.
 

Вкладення

  • IMG_0430.webp
    IMG_0430.webp
    965.4 КБ · Перегляди: 11
Доречі про обновки з аліка, оновив ключ, старий вже трохи зашорхався та купив новий набалдашник кпп на машину знайомій.
 

Вкладення

  • IMG_3247.webp
    IMG_3247.webp
    6 MБ · Перегляди: 13
  • IMG_3246.webp
    IMG_3246.webp
    9.3 MБ · Перегляди: 8
  • IMG_3242.webp
    IMG_3242.webp
    7.4 MБ · Перегляди: 11
  • IMG_3241.webp
    IMG_3241.webp
    6.5 MБ · Перегляди: 11
Невже монтаж так дорого? У вас же меган 3 наче? На аліку є наприклад така за 6к
Так, Меган 3.
За 6к - то шось за гранью добра і зла, напевно! Купував в 2023 за схожий прайс на Шарана - і року не прожила. Більше не хочу такої економії

Під 30к - то я дивився свіжайшу Teyes CC4 2K 6/64, за 25 кгрн, і 3 кгрн монтаж.
 
Так, Меган 3.
За 6к - то шось за гранью добра і зла, напевно! Купував в 2023 за схожий прайс на Шарана - і року не прожила. Більше не хочу такої економії

Під 30к - то я дивився свіжайшу Teyes CC4 2K 6/64, за 25 кгрн, і 3 кгрн монтаж.
Это всё говно. И тейес в том числе.
 
Де такі ціни? На Аліекспрес від $93 стандарт, і від $115 з Hardwire Kit
ок, погоджуюсь, трохи загнув.

тушка $84.59
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

парковочний комплект $12
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
ок, погоджуюсь, трохи загнув.

тушка $84.59
парковочний комплект $12
Щоб отримати аналогічний 70mai функціонал, треба ще додатково датчик GPS придбати, бо тут вбудованого немає, на відміну від...
 
Перевзув переднє колесо на мото. Протектор був ок, але від віку почало тріскатися. Майстер сказав, що передні колодки також вже все.
 
Перевзув переднє колесо на мото. Протектор був ок, але від віку почало тріскатися. Майстер сказав, що передні колодки також вже все.
Мені колодки обійшлися в 320 грн, включно з доставкою.
Роботи по заміні там на 15 хв: викрутити 2 болти і зняти суппорт, викрутити дві пробки і ще 2 болти під ними, витягти колодки, зібрати у зворотному порядку.
 
Щоб отримати аналогічний 70mai функціонал, треба ще додатково датчик GPS придбати, бо тут вбудованого немає, на відміну від...
В мене є на 70mai GPS. Але він рідко працює у Харкові :кручусь:
На іншу машину поставив DDPAI, він у Алло був дешевший по акції, ніж на Аліку. Без екранчика, та знімає непогано на 1300 грн вартості.
 
Щоб отримати аналогічний 70mai функціонал, треба ще додатково датчик GPS придбати, бо тут вбудованого немає, на відміну від...
він не потрібен. тим паче зараз, коли не працює.
що потрібно - щоб на відео читались номери. особливо вночі.
ну і літієвий акк всередині це величезний мінус.

На іншу машину поставив DDPAI, він у Алло був дешевший по акції, ніж на Аліку. Без екранчика, та знімає непогано на 1300 грн вартості.
обережно у ддпай є ніфіга не забавна бага з залипанням експозиції. виглядає так, що після виїзду з темряви на сонце наприклад експозиція залипає і кадр стає пересвітленим - відповідно так і продовжує писати білий кадр поки не перезавантажиш. на моделях з екранами це хоч помітити можна під час руху, на вайфай моделях без екрану - тільки коли зливаєш відео дтп..
 
Останнє редагування:
він не потрібен. тим паче зараз, коли не працює.
що потрібно - щоб на відео читались номери. особливо вночі.
ну і літієвий акк всередині це величезний мінус.
Для мене світ не зійшовся клином на Харкові, і навіть на Україні - все ще сподіваюся катнути за кордон, після поправки здоров'я.

І що не так з акк всередині? Він же потрібен для коректного завершення роботи, і тільки.
 
Назад
Зверху Знизу