Обновки

Мне это не интересно, но по неофициальным тестам после первых курсов(не интеграционным) у меня а2.
Мені це не цікаво. Я лише сказав, що громадяни не можуть не знати. Треба щонайменше Б1 мати.
 
З часів повномасштабки рази в півтора дорожче, якось дивно це не знати.
Ага ты сначала найди какого бородатого года те скриншоты.

Ага, саме тому, а не тому що більшість населення складають такі собі рінатоподібні, які просто не можуть уявити в своїй картині всесвіту, як можна жити і платити податки та не давати хабарів. :іржач:
Я уверен что в такой коррумпированной стране это невозможно за жизнь ни разу не давать взятки или не решать вопрос.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Також мінімум Б1.
И как ты можешь объяснить что они массово не знают немецкого, а общаются только со своими на русском.
 
Я от вже тут майже 6.5 років і все ще дивуюсь майже повній відсутності реакції на подібне...

 
И как ты можешь объяснить что они массово не знают немецкого, а общаются только со своими на русском.
То певно члени їх родин.
Їм А1 достатньо.
Але ж це не про набуття громадянства стаття, а про програму пізніх переселенців.
 
Останнє редагування:
Ага ты сначала найди какого бородатого года те скриншоты.
Бля, відкрий будь-який бренд і порівняй ціни :D
Зараз моя (в минулому) Мазда навіть після падіння у них курсу і тій же ціні в фублях у них на третину дорожче в доларах.
Я уверен что в такой коррумпированной стране это невозможно за жизнь ни разу не давать взятки или не решать вопрос.
Про що я і кажу :)
 
Звичайно звичайно, як би Зеля втік, то Сивочолий Гетьман разом з Турчиновим очолили б супротив, як... віддали би Донбас з Харківською областю, в них вже є досвід 2014 року з Кримом...
це пізда... я думав у нас мастердна лише один такий..
Добре, розкажу, в мене зараз багато молодих зелебобіків, і я на них навіть не злюсь..

1. ні сивочолий, ні турчинов нічого не змогли б тоді зробити з армією підарів, що в десятки раз переважала нашу. можно було б угробити тих що були.. але це точно ва-банк. скоріш за все ми б програли.

2. при сивочолому хуйло б взагалі очканув би нападати у відкриту, гібридна війна продовжувалася би далі. невідомо де і коли рашка би підствавила нас у гібридній війні, чи може ми б самі скомпроментували себе перед західними країнами.. вибрали чергового януковича скоріш за все..

3. хуйло і справді надіявся на те шо зеля звалить і українці здадуться. але всетаки у нас не рашка, і у нас нема тієї чіткої вертикалі влади як у підарів. у нас у кожному курені по 7 гетьманів.. це наша сила і наша слабкість в одночас. зараз це навпаки грає проти нас.. наприклад зелена влада зараз хоче прибрати залужного і поставити сирського.. та і взагалі, осміліли, повернулись, уже будують плани на те, як вони американські кошти на відбудову країни ділити будуть..
Ти якщо не шариш в політиці, питай, я розкажу доступно;)
 
Я уже слышу то что Зеленский и Ермак агенты Кремля 4 года, и что они вот вот сдадут Украину, но почему то не сдают...
 
це пізда... я думав у нас мастердна лише один такий..
Добре, розкажу, в мене зараз багато молодих зелебобіків, і я на них навіть не злюсь..

1. ні сивочолий, ні турчинов нічого не змогли б тоді зробити з армією підарів, що в десятки раз переважала нашу. можно було б угробити тих що були.. але це точно ва-банк. скоріш за все ми б програли.

2. при сивочолому хуйло б взагалі очканув би нападати у відкриту, гібридна війна продовжувалася би далі. невідомо де і коли рашка би підствавила нас у гібридній війні, чи може ми б самі скомпроментували себе перед західними країнами.. вибрали чергового януковича скоріш за все..

3. хуйло і справді надіявся на те шо зеля звалить і українці здадуться. але всетаки у нас не рашка, і у нас нема тієї чіткої вертикалі влади як у підарів. у нас у кожному курені по 7 гетьманів.. це наша сила і наша слабкість в одночас. зараз це навпаки грає проти нас.. наприклад зелена влада зараз хоче прибрати залужного і поставити сирського.. та і взагалі, осміліли, повернулись, уже будують плани на те, як вони американські кошти на відбудову країни ділити будуть..
Ти якщо не шариш в політиці, питай, я розкажу доступно;)
Я тебя буду называть Шариковым. "Взять все и поделить"©
 
Я уже слышу то что Зеленский и Ермак агенты Кремля 4 года, и что они вот вот сдадут Украину, но почему то не сдают...
ну оцей напад можна вважати здачею. твій ненависний сивочолий в армію більше вкладав. прийшли зелені і порізали фінансування. хуйло прекрасно знав жалюгідний стан нашої армії, тому власне і напав.
На рахунок зелі не скажу, а ось ермака взагалі пентагон відсторонив від планів. я до сих пір в підарських тг каналах бачу іноді секретну інформацію високого рівня. ось такі єрмаки зливають..
ну і ще раз: не зеля не здав Україну, а народ наш не здав і не здасть. наши форумчани в тому числі. деякі у бахмуті зараз. деякі віддали своє життя або здоров"я. і я багатьох особисто знаю і поважаю.
А ти кажеш зеля...
Не роби собі кумира.
 
Трохи по темі, бо представники нової хвилі еміграції вже заїбали :)
 
ну шоб шото говорить надо иметь же какие то основания
вот я и спрашиваю с чего именно так решил
бо це ж очевидно:)
хоча ти зараз будеш все заперечувати. і тут виникає патова ситуація: твоє слово проти мого.. ні, я вже застарий щоб грати в ці ігри:)
 
бо це ж очевидно:)
хоча ти зараз будеш все заперечувати. і тут виникає патова ситуація: твоє слово проти мого.. ні, я вже застарий щоб грати в ці ігри:)
тю. сам первый бовкнул, сам же и слился. но окей.
 
Назад
Зверху Знизу