Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Малюємо з AI

  • Автор теми Автор теми Іронія
  • Дата створення Дата створення
Идет путин по Красной площади, а тут к нему подходит *********** и говорит: "Владимир Владимирович, у меня тоже есть свой красный квадрат - это мой личный макияж! Что скажете?"

путин отвечает: "Ну, уж лучше вы в своем красном квадрате, чем я в красном круге, да и страну как-то красивее разнообразим!"
А когда здесь надо смеяться? После какого слова?
 
маю близьку подружку художника-концептуаліста з освітою у худпромі та деяким талантом. вона каже, що айвазовського намалювати може кожний (художник звичайно), але це ***** нікому на сучасному ринку живопису не потрібно. ну може для оздоблення готелів хіба що... а тобі потрібно видати щось таке, чого раніше ніхто не робив. ну і звичайно ж - скільки коштує твоє ім"я... один з головних мафіозі на цьому ринку в Україні - пінчук, що й не дивно
Тоди тико Ройнбрут чи як його. З Одеси. :( Вже вмер.
Он подходит к нынешней концепции развития человечества, утверждаемой в этой теме.
"Простые движения" (с)
 
Ройтбурд. Умнейший был дядька.
יהי זכרו ברוך
2_4131.jpg

– Ну, я не Ройтбурда купил! – персонаж сам смеется над своей шуткой. – Я купил его картину. Знаешь, я не очень в этом шарю. Но люблю. Да и модно это сейчас. Повешу в офисе, люди будут видеть и спрашивать: «Ройтбурд?!» – а я кивать. А когда умру, дети и внуки будут смотреть и вспоминать меня добрым словом. Поэтому совсем не жалко тех денег, которые я заплатил за картину Ройтбурда.

Нет, чувак, ты заплатил не за картину. Ты заплатил именно за Ройтбурда. Ты не купил Ройтбурда. Ты купил право записать в свой блокнот его имя. Осенью 2020 года Александра Ройтбурда спросили: почему, будучи заинтересованным в политике сознательным гражданином, он не провел ни одной встречи с избирателями? Даже когда сам баллотировался? Саша так и ответил: «Я даю свое имя».
 
Ройтбурд. Умнейший был дядька.
יהי זכרו ברוך
Может, кому-то єтот кошмар и нравится. Как по мне - издевательство и насмешка. Что им двигало кроме денег, не знаю.
судьба уже распорядилась.
 
Может, кому-то єтот кошмар и нравится. Как по мне - издевательство и насмешка. Что им двигало кроме денег, не знаю.
судьба уже распорядилась.
у сср була ціла когорта подібних митців. я запам"ятав Вячеслава Калінина. це саме про них хрущєв сказав "*****аси", а роботи їхні "лайно". а їх виставку зруйнували бульдозерами...
 
Ты не написала что хочешь кота...
Там надо вверху слева написать что ты хочешь увидеть
Та не побачила де. Може зараз з компа знайду. Але то взагалі цікаво, що він не розпізнав кота. Малювала ще коняку, то він з неї кросівок зробив :іржач:
 
Надо режим мышки включить

В мене трохи інакше виглядає. І при натисканні виділяється той квадрат. Можливо, якийсь режим увімкнений. Я вже пів години мудохаюся - не виходить.
 

Вкладення

  • 11.webp
    11.webp
    19.9 КБ · Перегляди: 49
В мене трохи інакше виглядає. І при натисканні виділяється той квадрат. Можливо, якийсь режим увімкнений. Я вже пів години мудохаюся - не виходить.
А если 2 раза кликнуть по надписи этой?
Там курсор должен появится

1701434779905.png
 
А если 2 раза кликнуть по надписи этой?
Там курсор должен появится
Ні, нема. В мене взагалі чисте поле, я зараз навіть не знаю як той квадрат робила. Можна там якось налаштування скинути, щоб все з початку?
 
О, квадрат знайшовся! коли два рази натиснути, то й вікно для тексту з'явилося. Пішла малювати.
 
Назад
Зверху Знизу