Ліхтарики, освітлювальні прилади та інш. - вибір, особливості, ціни

Ігор Черняк виклав цікаву інформацію.

"Ecoflow vs Jackery

Вирішив, що буду іноді писати пости з порадами чи досвідом, який може стати корисним.
Як військовим, так і цивільним.
Отже, сьогодні про зарядні станції.
Порівнюємо Ecoflow Delta Mini та Jackery Explorer 1000.
Цінова категорія - майже в одному діапазоні.
На офіційному сайті Ecoflow модель Delta Mini зараз коштує 38 000 грн.
Jackery Explorer 1000 - від 30 000 грн.
Тож, по ціні у Jackery є плюс.
1-0. На користь Jackery.
Щодо ємності акуму.
1002 вт/год у Jackery проти 882 вт/год у Ecoflow.
Це якщо брати номінально.
Але тепер враховуємо практичний досвід.
В одних і тих самих умовах роботи, на одному й тому самому споживанні та навантаженні, Ecoflow з меншою ємністю вистачає на довше, ніж Jackery.
Різниця десь +15% на користь Ecoflow.
Якщо брати умовно, то набір ноут + старлінк на цій моделі Ecoflow будуть працювати десь на годину довше ніж на Jackery.
Хоча номінально Ecoflow має меншу ємність.
Але на практиці - ситуація трохи інша.
Тож тут - перевага на боці Ecoflow.
Тож маємо 1-1.
Тепер про потужність.
І номально, і реально у Ecoflow вона трохи більше.
1400 Вт проти 1000 Вт.
Перевірено на практиці.
Ecoflow чітко видає своє.
Jackery видає навіть трохи більше.
Але все одно Ecoflow попереду.
1-2. Попереду вже Ecoflow.
Час зарядки. Важливий аспект. Особливо - в специфічних умовах бойового використання.
Ecoflow повністю заряджається менше ніж за 2 години.
Для Jackery потрібно щонайменше 7 годин.
Тож тут, перевага Ecoflow більш ніж вагома.
За рахунком: 1-3 на користь Ecoflow.
Вага, кількість портів, ергономіка.
Тут зовсім незначна перевага у Jackery.
Просто більш зручно у корстистуванні, коли всі виходи з однієї сторони девайсу.
Також Jackery трохи легший.
І ще у нього є вбудований ліхтарик (яким ми жодного разу не користувалися, проте, можливо, комусь він і знадобиться).
Тож, фінальний рахунок 2-3 на користь Ecoflow.
Якщо говорити про військове використання, то я б радив саме Ecoflow, бо його переваги є суттєвими.
Ємність акуму + швидка зарядка.
Це те, що дійсно має значення.
Іноді, дуже суттєве.
Тож якщо ви обираєте зарядку для свого підрозділу, чи для своїх підопічних як волонтер - врахуйте ці фактори.
Щодо цивільного використання в побуті, то тут Jackery видається дещо кращим варіантом.
Дешевше, легше і зручніше.
Але знову ж таки - якщо маєте змогу заплатити більше, то є привід замислитися.
І так - це виключно мій суб‘єктивний досвід.
7 місяців активного використання Ecoflow та 1,5 місяці Jackery.
Досвід щоденного використання в польових умовах.
 
але це не про ліхтарики...
 
Самый охренительный налобник! (до 1000грн).
Перепробовал шесть разных моделей, все равно пользуюсь преимущественно им!

На Али по 140 грн (это без аккумулятора)
Увага! Там немає захисту від зворотної полярності елемента живлення! Сам спалив два фонаря, поки не зрозумів це....
На перший погляд - діод схожий на закам'яніле гімно мамонта.
В мене такого типа новіша копія.
Переглянути вкладення 13223491
320грн був в пік відключень світла, на алі - як і той.
Акум - запаяний, типу IP65 (якщо проклеїти корпус - буде 68).
P.S. Ота підставка, на якій він стоїть - поворотна, і, як видно - виконене "рогачиком". Тобто, сам ліхтарик з неї виймається і може використовуватись сам по собі. Ще в нього є магнит на одному боці - він пиздить дрібноту в мене з сумки. Якщо вішаєш, а він не вішається - значить спиздив 2 гривні металевих, або 5.
 
На перший погляд - діод схожий на закам'яніле гімно мамонта.

Акум - запаяний, типу IP65 (якщо проклеїти корпус - буде 68).
P.S. Ота підставка, на якій він стоїть - поворотна, і, як видно - виконене "рогачиком". Тобто, сам ліхтарик з неї виймається і може використовуватись сам по собі. Ще в нього є магнит на одному боці - він пиздить дрібноту в мене з сумки. Якщо вішаєш, а він не вішається - значить спиздив 2 гривні металевих, або 5.
Вітаю! Я не фахівець з гімна дохлих ссавців.... :) і як Ви взагалі відрізнили старий діод від нового, ще й по фото ? Як на мене -одна хрінь :)
*
Як то кажуть, смак у всіх різний...але вважу що "стара" конструкція зі змінним аккум бульш вдала (у мене їх три штуки у коробочці лежать) а магніт на лобі-то такє...
 
забыл прикалоть

иду на днях 2 режим на 2 лампы...

люди отходят в стронй я их обгоняю

слышу сзади- ого это человек идет а я думала авто едет

:іржач::іржач::іржач::іржач::іржач:
 
вчора фара на вел приїхала, але погода була очко, тож пройшовся лише з нею - теж напевно так само думали
 
Як то кажуть, смак у всіх різний...але вважу що "стара" конструкція зі змінним аккум бульш вдала (у мене їх три штуки у коробочці лежать) а магніт на лобі-то такє...
Теж замовляв такий з Китаю, і не дуже задоволений ним.
Регулювання нахилу зовсім не тримає кут, ліхтарик просто крутиться на ньому туди-сюди. Краще б його не було.
Кнопки занадто легко натискаються, ліхтарик часто вмикається у кишені сам.
Режим блимання непотрібний, краще би замість нього був режим малої яскравості.
При встановленому АКБ він розряджається, бо постійно світиться червоний діод усередині.
Кріплення на голову без верхнього паска, при довгому носінні давить на голову.

Придбаний раніше у Аврорі за таку ж ціну налобник виявився кращим за цей :)
 
Раньше, проходя мимо базарных прилавков с фонарным хламом, думал кто же эту херню покупает? А оказывается покупают:D
 
а шкарпетки по 25грн 3шт хто купує? А отой весь мотлох в переходах? ну й так далі
кугутня тупа
 
Ну не надо таких эпитетов. Особенно если человек раньше не интересовался фонарной темой, а в темноте понадобилось присветить под ноги, вот и покупают первое недорогое, лишь бы было что в кармане.
 
Раньше, проходя мимо базарных прилавков с фонарным хламом, думал кто же эту херню покупает? А оказывается покупают:D
У мене на роботі вже 5 років працює налобник за 100 грн - кріплення на три паски, на одному 18650, два діоди, без режимів. Користуюся не кожен день, але інколи по декілька годин на день. Для моїх потреб вистачає - підсвітити на метр від себе. Вже навіть не чекаю, коли він помре :)
І байдуже, що там про це думають "ліхтарикодрочери" з десятком ліхтарів.
 
У мене на роботі вже 5 років працює налобник за 100 грн - кріплення на три паски, на одному 18650, два діоди, без режимів. Користуюся не кожен день, але інколи по декілька годин на день. Для моїх потреб вистачає - підсвітити на метр від себе. Вже навіть не чекаю, коли він помре :)
І байдуже, що там про це думають "ліхтарикодрочери" з десятком ліхтарів.
Ага, а в мене вже 15 років працює налобник Zebralight за 100 баксів на одному 18650, помирати не збирається, дай бог йому здоров'я.:) Переглянути вкладення 13225678
 
Останнє редагування:
Теж замовляв такий з Китаю, і не дуже задоволений ним.
Регулювання нахилу зовсім не тримає кут, ліхтарик просто крутиться на ньому туди-сюди. Краще б його не було.
Кнопки занадто легко натискаються, ліхтарик часто вмикається у кишені сам.
Режим блимання непотрібний, краще би замість нього був режим малої яскравості.
При встановленому АКБ він розряджається, бо постійно світиться червоний діод усередині.
Кріплення на голову без верхнього паска, при довгому носінні давить на голову.

Придбаний раніше у Аврорі за таку ж ціну налобник виявився кращим за цей :)
Де там той червоний світлодіод, що начебто постійно горить ???
 
Краще зацініть рівномірність освітлення:
Мій улюблений:
 
Та два інших:
Фото можливо не так передає різницю але насправді вона дуже помітна. І саме ця рівномірність для мене важлива при роботі без зовнішнього освітлювання....
 
Де там той червоний світлодіод, що начебто постійно горить ???
Можливо, не у всіх партіях він є. У мене було видно його через кришку роз'єма зарядки, через кнопки, навіть через передню частину. Розібрав ліхтарик і прибрав його з плати.

P.S. Перевірив ще один такий ліхтар, що замовляв пізніше - там червоний діод відсутній, або не світиться.
 
Останнє редагування:
фото взагалі до сраки та не передають взагалі нічого
 
Можливо, не у всіх партіях він є. У мене було видно його через кришку роз'єма зарядки, через кнопки, навіть через передню частину. Розібрав ліхтарик і прибрав його з плати.
У мене такий є. Але він світиться лише при заряджені аккума
То у Вас китайська підробка під китайський ліхтарик :)
 
Назад
Зверху Знизу