Ліхтарики, освітлювальні прилади та інш. - вибір, особливості, ціни

да

ты не представляешь какая прелесть ходить с ним по гроду ночью

сейчас еще и дальний врубаю...

на 50метров на угол 180 все видно как днем

проходящие мимо ваху* :D

телки начали даже клеяться..провести их :D

ну и свет не холодный а прям солнце
Я ж постив фото свого на лямці на рюкзаці - я теж ходжу зручно не тримаючи в руках його.
Але ще маю й ручний, але його ж тримати треба... Але це звичайна туристична тема - ближній на плечі/грудях/голові та дальній ручний, щоб підсвітити щось прицільно, коли треба.

Світити на 180 не треба - це свинство. Світи вузьким променем під ноги, щоб не сліпити інших.
 
18650 и свержу шланг или намотка от ПЭТ-бутылки с фиксацией скотчем или термоусадкой, чтобы не гремел.
Сильно яркие стараюсь на улице не использовать без нужды, т.к. людей слепит. А так-то каждый день возвращаться приходится затемно.
ну й навіщо роздавати поради, якщо не шариш?
ААА батарейка 450мм в довжину, а 18650 650мм, як не дивно - нема для неї місця там, де стоїть така касета.

Такі касети бували подовжені, акурат на ті 2см - як раз для можливості заміни на 18650, ще й трубка йшла в комплекті, щоб діаметр збільшити.
 
ну й навіщо роздавати поради, якщо не шариш?
ААА батарейка 450мм в довжину, а 18650 650мм, як не дивно - нема для неї місця там, де стоїть така касета.

Такі касети бували подовжені, акурат на ті 2см - як раз для можливості заміни на 18650, ще й трубка йшла в комплекті, щоб діаметр збільшити.
Було б достатньо другого речення, свою велику обізнаність можна висловлювати і в менш образливій формі. Я стикався лише з касетами, які можливо замінювати на 18650 без пипки на плюсі. Порився у шафі - залишилася касета 60 (61) мм, за рахунок сильнішого стискання контактів 18650 сідає.
 
Останнє редагування:
ну я тобі кажу - воно за рахунок ширини навіть якщо під ноги світишь на пару метрів, то в очі вже сильно б'є іншим. Тому світи дальнім на мінімалці - так, менш зручно з плямою ходити, але не свинство.
 
У меня на чаще всего используемом налобнике (Sofirn HS10) максимум 1100 люмен, но хожу я с яркостью 30-50 %: ее хватает, чтобы четко все видеть на 10-15 м и, с некоторыми оговорками, на 25-30. Линза TIR имеет около 60 градусов угол засветки, еще и сменных прикупил, от 45 до 90 градусов. Если вижу людей навстречу, стараюсь отворачивать прямую засветку. На сумкес документами Скиллхант висит, чуть помощнее. Ну, и Sofirn IF25A в качестве карманного прожектора, если что-то метров до 150 рассмотреть надо. И дополнительно с собой пара запасных аккумов в боксике.
 
які 50% від 1100лм?
Може то такі софінські люмени?
Бо реально я ходжу зі скілхантом в режимі 70лм, щоправда світить на 2-3м під ноги лише. Більше й не треба бо сліпитиме мене.
Світити далі, метрів на 15-20 - ну 200лм вже більш спрямованого світла.



В мене є стрімлайт політек, він сертифікований для всіляких спецслужб в сша = характеристики світла там явно чесні та виміряні як треба. І його 500лм з далеко не вузьким променем та сильною боковою засвіткою херачать на пару сотень метрів норм.
Він же в режимі 85лм чудово працює метрів на 30.
 
Останнє редагування:
ну я с той стороны небыл...да и людей мало встерчаю там где хожу,

на максималке светит на 10 точно а то и 15
- Товариш міліціонер, а тут ходити безпечно?
- Було б небезпечно - я б тут не ходив(С)
 
У меня на чаще всего используемом налобнике (Sofirn HS10) максимум 1100 люмен, но хожу я с яркостью 30-50 %: ее хватает, чтобы четко все видеть на 10-15 м и, с некоторыми оговорками, на 25-30. Линза TIR имеет около 60 градусов угол засветки, еще и сменных прикупил, от 45 до 90 градусов. Если вижу людей навстречу, стараюсь отворачивать прямую засветку. На сумкес документами Скиллхант висит, чуть помощнее. Ну, и Sofirn IF25A в качестве карманного прожектора, если что-то метров до 150 рассмотреть надо. И дополнительно с собой пара запасных аккумов в боксике.
Таке враження, що ти - дігер.
 
Таке враження, що ти - дігер.
Ні, додому пізно приходжу, а до того ще коло по району: батькі старенькі, треба кожен день до них заходити після роботи. Ну, і звк до наявності гарантованого бекапу. То я ще про ножики не розповідав ;)
 
як зараз взагалі без ліхтарика можна існувати? Взагалі на вулицю не виходити після заходу сонця? Ще півтора місяці тому о 4 повністю темно було вже.

Хтось просто мав і до того ліхтарики бо вони були потрібні. Слабший більш розсіяний для звичайного використання та потужний більш спрямований, щоб підсвітити вдалечінь інколи в додаток до першого - це ж класика.
В мене:
2 налобника - дрібний та потужний - найткори 25 та 68
2 Г подібних - розсіяний та більш спрямований - скілхант h04 пупирчатий та стрімлайт політек 90х
1 прямий, він раніше використовувався замість другого Г - скілхант м300
3шт кемпінгових - просто брав краще-краще-краще, не викидати ж старі, десь на вилазку зайві не будуть - якась хуйня з алі, найткор lr30, lr60
3 велофари - те ж саме, апгрейд-апгрейд-апгрейд
 
Nitecore представила новую модель фонарика EDC27
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тягати з собою постійно ліхтарик на кишені треба одиницям. За рахунок цього едц він є тієї дивної форми - яку незручно тримати = більшості нах одразу з-за форми.

1000 люменів - ну це на до 500м світити. Кому це треба та навіщо? Я вже мовчу про турбо 3000.

Коротше таке - для впоротих.
 
26430
Але це дуууже непопулярний розмір, навряд знайдеш. А якщо й знайдеш, то за дурні гроші.

Купи новий ліхтарик.
Для постоянного таскания в кармане купил такой фонарь:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Переглянути вкладення 13222304
 
хуйня повна насправді, але підсвітити щось вистачить звичайно - тож норм, якщо тобі норм.
Зручно, що кнопка не в задньому торці.
 
Назад
Зверху Знизу