Статус: Офлайн
Реєстрація: 28.12.2009
Повідом.: 33763
Реєстрація: 28.12.2009
Повідом.: 33763
Бля, я з тих пір, як мені виповнився 1 рік навіть за рік не можу набрати 9 кіл, куди там їх зкинутиНу хз. Шось з обміном вєщєствввв.
Я можу за місяць скинуть 9 кіло. Якщо треба.
. Я ш спортсмен. Просто англійка падло бросіломене.. я пережіваю.. 

..100%..
