Статус: Онлайн
Реєстрація: 03.07.2009
Повідом.: 27900
Реєстрація: 03.07.2009
Повідом.: 27900
Ну так посмотри нормальный. Это как-то совсем говно по видуТоваріщ одін хочє купіть, шоб техніка нє поплавілась, бо напруга скаче до 270+. І мінє совєтує.



