"Я не кину свою державу". Зеленський піде на другий термін, якщо вибори будуть у 2024 році

Почти 70% украинцев продолжают доверять Зеленскому – опрос
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

осталось только узнать где они нашли эти 70%. лично у меня никто ничего не спрашивал. уверен, что у остальных завсегдатаев ХФ тоже
 
1707417888462.png
1707610998734.jpeg
 
Усіх з Днем закоханих!

To necrofiles: задля щасливого майбутнього України - кохайтесь, але не розмножуйтесь!:увага:
 
Останнє редагування:
Щось некрофiли цю тему зовсiм занехаяли. Доведеться освiжити.

Володимир Зеленський заявив, що за розмовами про його нелегітимність на посаді президента України після травня 2024 року стоїть Кремль, який проплачує цю кампанію. За його словами, дехто з лідерів "Групи семи" навіть говорить йому прізвища тих, хто всередині України піднімає цей наратив.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Щось некрофiли цю тему зовсiм занехаяли. Доведеться освiжити.

Володимир Зеленський заявив, що за розмовами про його нелегітимність на посаді президента України після травня 2024 року стоїть Кремль, який проплачує цю кампанію. За його словами, дехто з лідерів "Групи семи" навіть говорить йому прізвища тих, хто всередині України піднімає цей наратив.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Я так понимаю, что у тебя с Президентом есть как минимум одна общая черта - вы оба не знаете, что такое легитимность :D
 
Щось некрофiли цю тему зовсiм занехаяли. Доведеться освiжити.

Володимир Зеленський заявив, що за розмовами про його нелегітимність на посаді президента України після травня 2024 року стоїть Кремль, який проплачує цю кампанію. За його словами, дехто з лідерів "Групи семи" навіть говорить йому прізвища тих, хто всередині України піднімає цей наратив.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
я так понимаю, что зеля решил раз выборы выиграл, то это на всю оставшуюся жизнь, можно еще и по наследству передать:D
 
я так понимаю, что зеля решил раз выборы выиграл, то это на всю оставшуюся жизнь, можно еще и по наследству передать:D
У михуила психологическая травма - он один в семье проголосовал за Зеленского и его за это все пиздят, одна отдушина осталась - форум. Ходит и зовёт своих соратников - некрофилы вы где.
 
Назад
Зверху Знизу