ICQ Умер?

был у меня Siemens M65
ставил ICQ
сборку делал сам, даже со смайликами
набирал на клаве вслепую - стер значки на клавишах почти в ноль
номер аськи помню наизусть
 
Так, у перших телефонах які вміли (хз що вони там вміли, я вже забув :)) було охуенно користуватися ICQ

599-47.jpg
 
О, згадали давні часи :)
Я колись теж аською користувався. А тепер і номер забув.
На мою думку, причинами популярності аськи було:
1. відсутність альтернатив (я не про різноманіття клієнтських програм, їх багатенько було, а взагалі про сервіс), які були б такі ж "розкручені" в народі
2. наявність сякої/такої анонімності, бо не було прив'язки до номера телефону чи чогось подібного
3. можливість пошуку людей по заповнених ними анкетах (місто, стать, інтереси тощо)

Ну а на сьогодні аська вже давно мертва. Вона вмерла тоді, коли її купили москалі та почали там "наводити порядки", зокрема, прив'язку до номера телефону.

А взагалі я сумую по тим часам, коли інтернет не був такий розповсюджений, коли користування комп'ютером та інтернетом вимагало наявності певних технічних знань та, відповідно, наявності хоч якогось інтелекту. Це відсіювало більшість ідіотів, і через це інформація в інтернеті була цікавіша, а спілкування більш душевним.

Стосовно "застарілості" Вайбера: а скажіть мені, чим він гірший за Телеграм? Індивідуальні чати є, групові чати є, "канали", тобто, масові розсилки є, пересилання файлів є, пересилання картинок (як картинок) теж є, пересилання відео, аудіо теж є, голосові дзвінки є, відеодзвінки є. Чого там немає? Мабуть, такого хазяїна, щоби був якось пов'язаний з московщиною та її спецслужбами. Ось цього справді нема.
 
2. наявність сякої/такої анонімності, бо не було прив'язки до номера телефону чи чогось подібного
Коли аська заявилась і була на піку тоді ще не було мобільних телефонів у більшості людей…

Анонімності навпаки не було.
Люди бачили твій айпі. Знаю людину, котра мені розповідала що їй менти показували розпечатку її розмов в ICQ.

По поводу телефона… Помилка була навпаки в тому що його там не було. Вайбер, Вацап, Телеграм - навпаки додають телефон, щоб люди могли находити один одного…
 
Як я памʼятаю
Спочатку все ок. Я про icq98, icq99… 2003.
Є проблеми, тіпа спам, єксплоіти, но то таке…

ICQ зміняють дизайн, додають рекламу. Народ блює. Заявляється QIP2005.
Він як стара добра Аська! Народ радіє.

Но тут заявляються мобільні телефони і компанія не випускає ніяких додатків! Продовж багато багато років.

Щоб встановити щось ліве на телефон треба було танцювати з бубном, відкривати якійсь порти, айпі, сокси…
При цьому файли не ходять як треба, діалоги не синхронізується…

Замість додатків компанія боріться з QIP, Miranda, і що там ще було.

2007 рік, в мене заявляється перший iPhone4. Ніякого додатку у ICQ для iOS нема.
Народ шукає альтернативу. Skype!
Є додаток + краще юзабіліті + є дзвінки з відео + синхронізація між телефоном та ПК, є навіть можливість дзвонити на мобільні телефони закордон, купити собі номер Skype.

Заявляються Viber, WhatsApp. Народу подобається! Можна легко усім контактам відсилати фото та «смс безкоштовно»

Компнанія нічого не робить а тупо продає все руським.

Ті нічого не роблять крім як читають логі, і випускають якийсь страшний дизайн під Windows.
 
Останнє редагування:
ICQ это вконтакнтное, они ее в июне похоронят.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ICQ это вконтакнтное, они ее в июне похоронят.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
А шо Ильхам продал свое творение мейл.сру? Кажется ж нет? Сейчас поспрашаю жопт чат
 
Назад
Зверху Знизу