Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Ключевое слово - "жили".
Хто такий Адік?
Странно, что немцы до сих пор не поднимают эту проблему.
Туда бы Прута засунуть ***** завхозом.Ватний гарвард...
Туда бы Прута засунуть ***** завхозом.![]()
Да, кизяки по пьяни могут из него подругу сделать.Побоїться..
“Мы возвращаемся в Украину!”: Такой паники я в Донецке никогда ранее не видел — местный житель⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Судетские немцы иногда пытаются подымать, но европейские суды им во всем отказывают. Итоги ВМВ не подлежат пересмотру.
Це Захарченко сказав?Сказки Андерсена.
Це Захарченко сказав?![]()
Там цікава історія була. В кінці війни, чехи судетських німців доводили до кордону з Німеччиною, повністю знімали з них одяг і випихували їх на територію Німеччини повністю оголеними. Там була як раз зона, якою опікувалася радянська військова адмінстрація. Військовий комендант не знав що з ними робити з цими повністю оголеними німцями... Про цей епізод в своїй книзі "Песнь победителя" пише Григорій Клімов.До 30 сентября 1938.
Но речь шла о том, что судетские немцы пытаются подымать вопрос о возвращении имущества, которое у них было и в Чехословакии. И получают отказы в судах.
Нет, есть значительно авторитетнее источники из ОРДЛО.
До 30 сентября 1938.
Но речь шла о том, что судетские немцы пытаются подымать вопрос о возвращении имущества, которое у них было и в Чехословакии. И получают отказы в судах.