ГаМаФлуд

Re: ГаМаФлуд

Часто є можливість пограти невеличкий шматок для тесту.
Я так і зробив. 12 хв гри на пробу і "Ctrl+Shift+Del". Так само з Вартовими галактики. Оглянув і зніс.

Останнім часом граю виживалки синглові та крафт заради крафту. Вчора залип в Osiris New Dawn. Дуже сподобалась Sabnatica перша, її роздавали в Епік. А ще зривало дах від Stranded deep.


Ну ти і дурень. Якщо купити гру, то ж буде зовсім інща гра. Всі знають, що між торент версією та купленою в магазині прірва:іржач:

Я ж думаю, чому граю з торрента і воно мені лайном смердить. :незнаю: Виявляється треба вивалити 1399 грн, щоб сподобалось! :браво:


О це думаю де нарити плойку 4 для проходження тої самої гри, єдиного і останнього ксклюзіва для плойки. Ще правда потрібна 3 плойка, хочу пройти справжнього God of war (3-ю частину та Ascension).
 
Re: ГаМаФлуд

Вийшла Saints Row нова. Можна ознайомитися перед непокупкою на торентах вашого міста. Качаєм папку гри ліцензію, прикладаєм каблетку окремо. Ніяких проблем. Ознайомилися, тобто пройшли її, та й видаляєте. Ну самі знаєте, що я вам тут розповідаю.
 
Re: ГаМаФлуд

Спробував Saints Row. Не сподобалось. Якась дубова пародія на GTA 5. Пам'ятаю Saints row 4, о там була дичина. Воно якось в тему. Ніяк не можу забути дабстеп пушку.
 
Re: ГаМаФлуд

Вийшла Saints Row нова. Можна ознайомитися перед непокупкою на торентах вашого міста. Качаєм папку гри ліцензію, прикладаєм каблетку окремо. Ніяких проблем. Ознайомилися, тобто пройшли її, та й видаляєте. Ну самі знаєте, що я вам тут розповідаю.

яка ж вона всрата
 
Re: ГаМаФлуд

Може хтось дивиться, Рік і Морті стартував новий сезон. Перша серія вийшла вчора
 
Re: ГаМаФлуд

Знову залип в Satisfactory. Покинув все та тупо будую, дуже відволікає. Паралельно слухаю гарні новини. Вже здавалося, що нема цьому всьому кінця і краю, а тут така несподіванка. Обережні оптимістичні думки з'являються.
 
Re: ГаМаФлуд

В Епік з'явилося передзамовлння Анчартед. Дата виходу 19.10.22. Параметри теж є, пише 30 к/с.
 
Re: ГаМаФлуд

Так я також би хотів побачити вже нарешті якусь нормальну гру по тиму Dead Space 2
 
Re: ГаМаФлуд

В Епік з'явилося передзамовлння Анчартед. Дата виходу 19.10.22. Параметри теж є, пише 30 к/с.

там 4 ніби лише й лост легасі, а не всі?

Ну що ж, всього 6 років чекали - доволі непогано в порівняння з 9 для ласт оф ас :)

Хоча грати в 4 до перших... Так, вони загалом не пов'язані сюжетно, але все ж розвиток відношень між персонажами є важливою частиною, й потрібен для розуміння його в цій частині. Для "нормальних" геймерів, що грали в перші, це оті самі дрібниці, за які в тому числі ігри нд люблять. Плюс купа пасхалок.
 
Re: ГаМаФлуд

там 4 ніби лише й лост легасі, а не всі?
Не дуже цікавився. Я пробував першу частину на Плойці 3. Ще пробував на ПС Віта якусь там, але її робила інша студія, якось так. Обидві не сподобались, проходити не став. От 4ту я б скуштував, щоб зрозуміти, що ж там такого надприроднього.


Подивився, що входить в видання.

«UNCHARTED: Наследие воров. Коллекция» включает две обновлённые и признанные критиками всемирно известные одиночные кампании из «UNCHARTED 4: Путь вора» и «UNCHARTED: Утраченное наследие».
 
Re: ГаМаФлуд

Так я також би хотів побачити вже нарешті якусь нормальну гру по тиму Dead Space 2

Dead Space 3?:D В принципі пора вже робити приквел до першої частини. Гра шикарна. Ми з братом обсирали по кілька пар трусів за сейнс. Я, як старший, взяв на себе сміливість пройти її. Брат збоку сидів. Це були ті часи, коли ми були не розбещені кількістю та доступністю ігр. ДВД болванки та одна людина на село з інтернетом не дуже швидким. Романтіка:D
 
Re: ГаМаФлуд

Для "нормальних" геймерів, що грали в перші, це оті самі дрібниці, за які в тому числі ігри нд люблять. Плюс купа пасхалок.
Ну тепер я нормальний геймер точно. Взяв сьогодні PS3 slim. Прошита, вже по торентам гуляю.
 
Re: ГаМаФлуд

Перші три то на третій виходили, але ж ремастер був на 4.
За 300-400 ремастер 3в1 на олх можна взяти.

В мене є знайомий, що в моровінд все ганяє - от йому б пішло. А тому, хто останні 10 років хоч в щось грав - я хз як воно взагалі можливо грати на тій третій.
4 про ще взяти можна, щоб пограти в те, що пропустив, недорого. Але 3... - це провал.
 
Re: ГаМаФлуд

Що на третій нема ніхріна, що на четвертій. Воно все виходить на комп, якщо не все, то більша частина. Ігри я рідко чекаю, мені якось пох до того, що вона вийшла і всі гарячим сцють. Я тормоз комунізма в цьому плані. Останнє за чим я трохи слідкував, це було Атомік харт. Гра так і не вийшла і хрін його зна вийде чи ні. Срати нею. Вона вже застаріла на сьогодні. Тройку я взяв чисто для справжнього God of War. Ще скуштую Анчартед, перепройду Одні з нас можливо. Ще мене цікавило глянути на Shadow of the colossus, бо на плойці 2 вона дуже стара. А що провального в Плойці 3? Вона підримує Full HD. Десяток ігр пробігти і продати. ГТА 5 грати чи що на ній? Дябла 3 мені попала на ній, я таке не граю, але спробую.

4 плойка мені не потрібна, аж поки її не ломануть повністю. Да і то тільки "Одні з нас 2" спробувати.


Зараз я граю Сатісфакторі. 140 годин вже в ній. Батлфілд 3 був 800 годин для порівняння. А Батлфілд 3 я любив до хворобливості.


До речі про "ремастер". Бачив я Одні з нас на плойки 3 і 4, не на ютубі, а грав сам. Різниця в накрученій різкості, можливо це HDR якого нема в плойці 3. Так що не треба мені про це чудесне слово "ремастер"
 
Re: ГаМаФлуд

3 не провальна - вона стара.

Атомік харт - кацапська хуята, тому й заглохла. Хоча я теж чекав...

На 4 пройшов би й год оф вор всі, й ласт оф ас обидва, й всі анчартеди, й форбідден вест, й продав би за ті ж гроші.
 
Re: ГаМаФлуд

На 4 пройшов би й год оф вор всі, й ласт оф ас обидва, й всі анчартеди, й форбідден вест, й продав би за ті ж гроші.

В принципі згоден, але я не хо шукати плойку 4 зараз. Ціна за б/у, як за рідну маму і бабуся по знижці. Не маю вільних коштів на неї. А от на 3ю плойку без питань. Ціна вогонь, ревізія вогонь. Потім ще й продам з невеликим заробітком. Хоча з нашою інфляцією це буде індексація скоріше. Від мене продавалася недалеко, наче з Германії привезена. По коду Європа.
 
Re: ГаМаФлуд

Потім ще й продам з невеликим заробітком. Хоча з нашою інфляцією це буде індексація скоріше. Від мене продавалася недалеко, наче з Германії привезена. По коду Європа.

Купував gtx 1060 за 9к, продав також за 9к :D

Я собі компа доробив, в нас як якась жопа в країні так мене тягне компа збирати:D Перед тим у 2014му збирав.
 
Re: ГаМаФлуд

Купував gtx 1060 за 9к, продав також за 9к :D

Я собі компа доробив, в нас як якась жопа в країні так мене тягне компа збирати:D Перед тим у 2014му збирав.

Ти кажи коли знову потягне збирати. Будемо знати, що скоро кіпіш :D
 
Re: ГаМаФлуд

Почав грати Uncharted самий перший. Гра подобається, кіна вистачає, але воно цивільне, мене від нього не верне. Кіно мається на увазі кіношні прийоми та кліше, а не відео в грі. Загальний вигляд навіть на сьогодні на достатньому рівні.
 
Назад
Зверху Знизу