• Ви знаєте, що зареєстровані користувачі не бачать рекламу? Реєстрація.

ГаМаФлуд

Статус: Offline
Реєстрація: 26.03.2012
Повідом.: 15649
  • 🟢 00:48 Відбій тривоги в Харківській обл.
  • #4761
Закінчив Бога війни 3. Гра просто охуєнна! Дуже багато ключових персонажів того всього, шо греки придумали.

Почав (вже мабуть зукінчую) God of war Ascension. Гра відверто слабенька, нудна та одноманітна. Дуже розтягнули те, що зійшло б за DLC. Битва з босами простіша і скоріша ніж з простими дурниками. Але динаміка та деякі механіки просто вражають. Графен підтягнули наче, плойка не тащить. Постійно шумить кулером, просадки частіші.
 
Статус: Offline
Реєстрація: 26.03.2012
Повідом.: 15649
  • 🟢 00:48 Відбій тривоги в Харківській обл.
  • #4762
Закінчив God of War Ascension. Епічні локації, а от бойова система та вся ця двіжуха скотилася в якусь хрінь. Під кінець зовсім в Дарк Соулс переворилася. Випробування Архімеда два дні сидів матюкався, аж поки патч не накотив, де зменшили складність. Три хвилі ворога без чекпоінтів та аптечок з додатковими перешкодами. Проводиш комбінацію, а тим глистам давньогрецьким пофігу, вони контратакують. Дикий дисбаланс між звичайними дурниками та босами. Босів лупити набагато простіше. Сюжетік можна сказати загальний, як і був, а ця частина невеликий епізод.

Почав RDR перший грати і мабуть закінчу одразу. Тупо все те саме. Один в один. Перша толкова місія зі стріляниною така сама, як в другій частині. Де Марстон з Седі Адлер в каньойні ловили когось там.
Сюжетік не вражає. Марстона взяли за яйця законники та заставляють зловити Біла Вільямсона та Датча і ще якогось там Хав'єра. От і все, бо його сім'ї гаплик. Все те саме, тільки ріже очі відсутність згладжування та вертикалької синхронізації. Срака в коня теж вималювана, тваринки скачуть, голоси ті самі, карта велика, міміка норм, деталей на 2010й рік вистачає. Графа норм, а от картинка рябить звєзда. Ну і жоскі просадки.
 
Статус: Offline
Реєстрація: 26.03.2012
Повідом.: 15649
  • 🟢 00:48 Відбій тривоги в Харківській обл.
  • #4763
Три дні сиджу без інтернета, бо собака у під'їзді кабель перегризла)) Від заведений низом був. Провайдер каже все гуд, а я тикаю кабель всюди, щоб перевірити))
 
Зверху Знизу