ГаМаФлуд

Наче як ось-ось буде реліз Dead Island 2. Як же довго вони його ліпили, мабуть такий і вийде. Будем дивитися, захист тільки від Епік

Не звернув уваги на вимоги до системи. Там якась вакханалія. У мінімалках самий гарячий проц від АМД, це FX 9-ї серії (TDP 220W) та ноутбучний i7 7700HQ (TDP 45W). В рекомендованих Ryzen 5 5600X / Intel Core i9-9900k. Це ще до відеоадаптерів не дійшов, там взагалі розбіг цікавий.

Захист Денуво. Все, скуштувати ніяк.

Останнє редагування:
Оплачений місяць гейм пасу минув, а я все ще можу грати у будь-які ігри в з нього :D

А мені повернули 4 гривні за нього. Я в шоці. Відміняв підписку, питало, чи повернути, вибрав ні. Але щось глюкнуло і вони взяли повернули))

А мені повернули 4 гривні за нього. Я в шоці. Відміняв підписку, питало, чи повернути, вибрав ні. Але щось глюкнуло і вони взяли повернули))
c меня за 2й месяц сняли 190 (не собирался отменять, куча игр в которые не играл) хотя уже ж они официально его запустили, де первые 3 месяца по 27, но потом пришло что остальные 2 будут бесплатные

Народ, у кого триолан - стим нормально работает? У меня почему-то нормально грузится только через впн. Закачка игр работает, если польские серваки выбрать.

Залип у Фарік 5й. Озброївшись РПГ, купою гранат та різної вибухівки влаштовую фаєр шоу сектантам кругом де знаходжу. А ще ж є міномети, кулемети 50го калібру. Добряче американське кіно, правда кінцівка хренова буде.

Пів гри пройшов тільки знайшов де бронебійні БК ховають.

HITMAN World of Assassination гарний приклад того, що ігри на релізі купувати не треба​

хітмен вже дуже давно купувати не треба

Байдужий до серії взагалі. Для мене воно дуже нудне
У мене теж саме ставлення було, поки не почав грати. Оця трилогія дуже крута вийшла. На старті, коли вони по одній карті випускали, то зашквар був. А ціла трилогія мені сподобалась

Resident Evil 4 Remake готовий! Налітай! Поставив на закачку... Тепер скріни дивлюся з гри, мабуть треба прибирати з закачки. А якщо прочитати про що вона, то стає тошно взагалі

нахуй пошел ебаній спамер

(хйл)

Все таки завантажив Резіка 4го. Грати нема шо, а хочеться. Картинка крута, особисто мені вистачає графона. Та й оригінал не грав. Початок дуже схожий з Резіком Село, точніше навпаки, Село схоже на 4ту. Автівка, село, напад. Сільське бидло хоче роздерти головного героя, а потім бац і всі відступили. Таємниця і вся ота хуйня. Тільки тут на спину ГГ дивишся. В принципі грати можна (я про себе). Може покохаю серію, але не всю. Відверту хуйню не люблю.

З такого, що кидається в очі, це дуже вузькі коридорчики-локації. З бидла тільки лисі зеки та пенсія. Полудурок з величезною бензопилою це банально, у нього ще й очі, як мертвої рибини. Подобається режим Ван Дама та міцний ніж.

Все таки завантажив Резіка 4го. Грати нема шо, а хочеться. Картинка крута, особисто мені вистачає графона. Та й оригінал не грав. Початок дуже схожий з Резіком Село, точніше навпаки, Село схоже на 4ту. Автівка, село, напад. Сільське бидло хоче роздерти головного героя, а потім бац і всі відступили. Таємниця і вся ота хуйня. Тільки тут на спину ГГ дивишся. В принципі грати можна (я про себе). Може покохаю серію, але не всю. Відверту хуйню не люблю.

З такого, що кидається в очі, це дуже вузькі коридорчики-локації. З бидла тільки лисі зеки та пенсія. Полудурок з величезною бензопилою це банально, у нього ще й очі, як мертвої рибини. Подобається режим Ван Дама та міцний ніж.
Це не краща частина серії

Це не краща частина серії
Наче нічо так. Пробував ремейки мабуть всі, ті що останні. Сама відстійна це 3я. Друга наче теж норм, але я її не подужав. В цій, тобто 4й, мені не подобається антураж. Якесь дебільне поєднаня середньовіччя з вогнем, сокирами, дерев'яними щитами, замками та катапультами і сучасністі з вогнепальною зброєю, вибухівкою та ракетами. Але грати взагалі нема що, по 3 та 4 кругу вже не лізе. Тому залип в це, зараз 9 глава.

Наче завтра реліз The Outlast Trials. Колись пробував всі їх, але це не мій
заскриптований інвалід з ліхтариком на 5 хвилин заряду в підвалі 9ти поверхівки

Останнє редагування:
Наче нічо так. Пробував ремейки мабуть всі, ті що останні. Сама відстійна це 3я. Друга наче теж норм, але я її не подужав. В цій, тобто 4й, мені не подобається антураж. Якесь дебільне поєднаня середньовіччя з вогнем, сокирами, дерев'яними щитами, замками та катапультами і сучасністі з вогнепальною зброєю, вибухівкою та ракетами. Але грати взагалі нема що, по 3 та 4 кругу вже не лізе. Тому залип в це, зараз 9 глава.

Наче завтра реліз The Outlast Trials. Колись пробував всі їх, але це не мій
заскриптований інвалід з ліхтариком на 5 хвилин заряду в підвалі 9ти поверхівки
Завжди є world of tanks :D

Я далі реєстрації не зміг пройти :D Навіть пошту не згадаю. Коротше кажучи, не танкіст я.
Я теж так думав, навіть пограв один день наплювався і видалив гру. Але потім зайшов ще один раз і залип на рік. Дуже сподобалось, що там не треба великого вміння, просто настрілюєш собі та й годі.

Назад
Зверху Знизу