xakep X Статус: Офлайн Реєстрація: 25.04.2006 Повідом.: 252 25.09.2007 🟢 14:58 Відбій повітряної тривоги #81 ???
vassa Статус: Офлайн Реєстрація: 12.12.2006 Повідом.: 6272 25.09.2007 🟢 14:58 Відбій повітряної тривоги #82 Чо кричишь? Уже неинтересно. Новых идей нет.