Фарион

мне недавно тележкой помяли машину на парковке супермаркета, на мои претензии сразу ответили, что из-за таких как я русскоговорящих и война в стране. при этом тележку даже пихнули в машину (есть свидетели) быдлоту мова не спасет, а нам надо переходить на украинский, но его использование в быту катастрофой не считаю
??? Якось не віриться...
 
Кто понимаал это, те, попав в оккупацию, любым путём старались пробраться на неоккупированную территорию.
Многие воюют сейчас в ВСУ.

Петлять же с кацапами бесполезно.
Они умеют обрабатывать петляющих.
Им это даже нравится
Некоторые, не многие, кто сумел и у кого получилось ещё по началу ( тогда была возможность) через рашку, затем Прибалтику перебрались в Европу...
 
Это есть такое понятие в психиатрии..Тут вопрос не куда, а в личности...Считай это состояние пограничным между нормой и патологией в этом смысле...
Есть у меня эта книга Леонгарда.. акцент - это предрасположенность к определенной патологии ...Так что вопрос, куда личность может двигаться с возрастом , очень даже туда.)))
 
Останнє редагування:
рассказываю честно. чего вы сразу с недоверием?
У фразі «клянуся говорити правду, всю правду і нічого, крім правди» не варто забувати слово «всю». Ти можеш розповідати чесно, але при цьому скромно випускати з уваги певні деталі, які вважаєш неважливими :rolleyes: я не стверджую, що ти справді так робиш, але припускаю таку можливість. Тому і є сенс почути другу сторону.
 
Хороша аватарка у вас.
Якщо це не тролінг, то дякую, навзаєм! :пиво:
(На моїй аватарці трохи підредагований прапор Полтавської області, якшошо.)
А підпис у мене значно гірший, я так підозрюю... :rolleyes:
 
Ніяк не відноситься ні до Фаріон , ні навіть до тебе.!! Це відповідь Торі на її підозри в деменції. :ги::ги::ги: Я ж там чітко написав їй: " Проверь свою деменцию на вот этой статье :"....___А ти нахіба це читаєш? В тебе якась залежність на мене..:ги::ги::добіса:
Хтось трошки всрався, що його научпоп не тільки зрозуміли, але ще й піддали легкій критиці за кривий автоматичний переклад... :D
 
Хтось трошки всрався, що його научпоп не тільки зрозуміли, але ще й піддали легкій критиці за кривий автоматичний переклад... :D
То не научпоп, а стаття з нейчур, і переклад не мій, а гугл-хром. І не тобі це було адресоване, а Торі . Так хто всрався?
А ось тобі перевірка: як тобі тут здається..
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Вода може випаровуватися без нагрівання​

 
Люся высказался..Но накрутил, конечно.
Объясните мне тупому он за курку или нет...А то много у него слов..И да, кого садить будем ( смотри видос во втором его послании)?


 
Люся высказался..Но накрутил, конечно.
Объясните мне тупому он за курку или нет...А то много у него слов..И да, кого садить будем ( смотри видос во втором его послании)?
Вроде он против Фарионши, но по закону. Ответственность на правоохранительных органах - было нарушение или нет.
 
А ось тобі перевірка: як тобі тут здається..
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Вода може випаровуватися без нагрівання​

Бачу, для тебе, великого фізика, як і для журналістів, що це написали, радиаційна абляція - щось нове. А для мене - це буденність, яку подекуди доводиться вимірювати кількісно.
 
Вроде он против Фарионши, но по закону. Ответственность на правоохранительных органах - было нарушение или нет.
ст. 161. ККУ, ч.1
1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Потягне та сука, з хом'ячків назбирає, а дати їй реальний строк судді злякаються.
 
Инет и старушка фари на боевом посту и все возбудились, смешно, когда с оружием и не сам, то все пофиг, желаю вам быть всем с оружием, но пасаран
 
Бачу, для тебе, великого фізика, як і для журналістів, що це написали, радиаційна абляція - щось нове. А для мене - це буденність, яку подекуди доводиться вимірювати кількісно.
"Радиочастотная абляция – это метод прямого направленного разрушения опухолей путем термического воздействия" Т.е. все таки тепло.. А там зеленым светом..
 
Люся высказался..Но накрутил, конечно.
Объясните мне тупому он за курку или нет...А то много у него слов..И да, кого садить будем ( смотри видос во втором его послании)?
Еще один ЛОМ отпиарился на острой теме..
 
Назад
Зверху Знизу