Фарион

Якби Фаріон була одна така, то краще було б її просто ігнорити, як хвору на голову людину. Але у неї є багато шанувальників, яких я називаю "фаріонівцями". Вона паскудить українських воїнів, відмовляє їм у праві вважатися українцями, якщо вони російськомовні. Коли я запропонував її шанувальникам піти на фронт і замінити собою в окопах російськомовних хлопців та дівчат, бо вони не-доукраїнці, які не гідні вмирати та ставати каліками за фаріонівців, бо саме фаріонівці повинні віддаватти своє життя, бо так було б чесніше, а російськомовні українці повинні йти додому і поки не перейдуть на українську мову їх навіть не турбувати повістками, - то на мене накинулася ціла свора фаріонівців. Казали різне. Один заявив, що російськомовні воїни ЗСУ - то нащадки російських окупантів і тому їх не шкода, що вони гинуть, бо то є розплата за їх гріх російськомовності... Огидні істоти. Для мене, що фаріонівці, що адепти культу "руського міру", однакові. І, нажаль, держава нічого не робить, щоб захищати честь російськомовних Героїв України в окопах, коли фаріонівці їх паскудать... Але Фаріон - це не еталон українця. То скоріш нездорова крайність хворої людини...
Якби я був досвідченим та хитрим агентом ФСБ, то я б часто писав якраз такі дописи , як оцей, щоб огидні "дискусії" навколо мовної проблеми не затухали ніколи. Так ти йолоп чи досвідчений?

Якби я був досвідченим та хитрим агентом ФСБ, то я б часто писав якраз такі дописи , як оцей, щоб огидні "дискусії" навколо мовної проблеми не затухали ніколи. Так ти йолоп чи досвідчений?
Судячи по невихованності і бидлячій манері тикати людям, без взаємної згоди переходити на "ти", саме ви являєтесь "ботом" кремля, і разом з комуністкою Фаріон розповсюджуєте розколи в Украіні по мовному питанню. А всі сектанти фаріонівці - це йолопи по умовчанню. А з йолопами я зазвичай довго не спілкуюсь, а посилаю їх за руським кораблем. Побачу ще таке бидляче звернення, підете по заданному курсу. Учіться добрим манерам, коли батьки вас не виховували, або виховували на росії. Там бидляцтво то скрепа... Я не вам відповідав, а автору теми. Я до библа зазвичаю не звертаюся з запитаннями.

Судячи по невихованності і бидлячій манері тикати людям, без взаємної згоди переходити на "ти", саме ви являєтесь "ботом" кремля, і разом з комуністкою Фаріон розповсюджуєте розколи в Украіні по мовному питанню. А всі сектанти фаріонівці - це йолопи по умовчанню. А з йолопами я зазвичай довго не спілкуюсь, а посилаю їх за руським кораблем. Побачу ще таке бидляче звернення, підете по заданному курсу. Учіться добрим манерам, коли батьки вас не виховували, або виховували на росії. Там бидляцтво то скрепа... Я не вам відповідав, а автору теми. Я до библа зазвичаю не звертаюся з запитаннями.
Моє ж ти малесеньке жабенятко..Шоб ти всрався, а води не було!!:ги::ги::добіса::добіса: Автор теми писав 09.11.2023, по гарячому, пристрасті кипіли, можна б ще пробачити...А тобі чого припекло?

Запомните этот твит(с)
Она еще восстановится по суду на работу и компенсацию за "вынужденный простой" отсудит. :(
...
"Суд постановив поновити Фаріон Ірину Дмитрівну
на посаді професора кафедри української мови НУ "Львівська політехніка"
з 24 листопада 2023 року.
Стягнути з Національного університету "Львівська політехніка"
на користь Ірини Фаріон середній заробіток
за час вимушеного прогулу за період з 24 листопада 2023 року по 29 травня 2024 року
в розмірі 123 тисячі 927 гривень 27 копійок.
Стягнути з НУ "Львівська політехніка" судовий збір у розмірі 5782 грн 17 копійок"

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

"Суд постановив поновити Фаріон Ірину Дмитрівну
на посаді професора кафедри української мови НУ "Львівська політехніка"
з 24 листопада 2023 року.
Стягнути з Національного університету "Львівська політехніка"
на користь Ірини Фаріон середній заробіток
за час вимушеного прогулу за період з 24 листопада 2023 року по 29 травня 2024 року
в розмірі 123 тисячі 927 гривень 27 копійок.
Стягнути з НУ "Львівська політехніка" судовий збір у розмірі 5782 грн 17 копійок"

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
І це ганьба. Героїв України можна паскудити публічно (як це роблять фаріонівці) і таким нічого не буде за те. Це ніяк не стимулює російськомовних українців йти захищати Україну. Саме на це й розраховані таки виправдання.

І це ганьба. Героїв України можна паскудити публічно (як це роблять фаріонівці) і таким нічого не буде за те. Це ніяк не стимулює російськомовних українців йти захищати Україну. Саме на це й розраховані таки виправдання.
Ти не перебільшуй, наче ти хитрожопий агент ФСБ та підлий провокатор.....Суд український в тебе вже працює проти України?? Фаріонівці це хто??Я таке вперше чую...

Сектанти фаріонівці - або свідомо працюють на ФСБ, або скудоумні йолопи, якими маніпулюють ФСБешники для розколу України. Нажаль, але і в судах у нас повно ждунів, які допомогають ворогу.

2024-06-09_145956.png

старая краснопузая сучка с комсомольским прошлым
Скорее всего это мнение очень далекое от правды ... Комсомольское прошлое даже у тебя ибо ты же не причастен к тому, что КПСС и комсомол рухнули?? Это произошло без тебя, ты не сильно страдал от такой жизни??

Pevchiy

Демонизация Фарион это давнее ипсо ФСБ, когда ее резкие и полукорректные раздуваются до белого каления... И выходит, что трудно понять на кого ты работаешь..
Как бы не оказалось, что ты невольно участвовал в убийстве Фарион ибо трудно поверить, что убил ее профессионал-киллер, судя по тому что он неделями ожидал у подъезда свою жертву на виду у соседей..В черных очках и странной одежде... Разжигание ненависти к ней в интернете - это явно дело ФСБ и ты этому помогал..

да на хуй о ней темы писать !!!!!! . тут уже был пост . что о ней НИЧЕГО и НИГДЕ упоминать не НАДО . и она уйдет в небытие . про эту сучку все забудут .
это по ее просьбе ты тему накатал . чтоб она была в центре внимания ? .
В небытие уйдешь ты, ты и сейчас там, а она останется в истории..:ги:

Назад
Зверху Знизу