Евакуюйте дітей

  • Автор теми Автор теми utro
  • Дата створення Дата створення
53 дитини народилося в місті Харкові з 8 по 14 травня 2025 року.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я, серед новонароджених - 28 хлопчиків та 25 дівчаток.

Загалом з початку війни в Харкові з'явилося на світ 8178 дітей.

 
По городу, БЕЗ области:

с начала войны от обстрелов погибло 26 детей.

Screenshot_21.webp Screenshot_20.webp Screenshot_19.webp
 
Цього року школу в місті Харкові закінчили 8,6 тис. учнів одинадцятих класів.
близько половини харківських школярів мешкає в місті, всі інші перебувають у різних регіонах України та за кордоном.
(с, горсовет)
 
"10 фактов о подземных школах Харькова"

 
60 дітей народилося в місті Харкові з 22 по 28 травня.
серед новонароджених - 30 хлопчиків та 30 дівчаток, у тому числі двійня - дівчатка.

Загалом з початку війни в Харкові з'явилося на світ 8290 дітей.



С 22 по 28 мая 2025 года в Харькове родилось 60 детей :)
среди новорожденных 30 мальчиков, 30 девочек,
в т.ч. двойня - девочки

Всего с начала войны в Харькове появилось на свет 8290 детей
 
60 дітей народилося в місті Харкові з 22 по 28 травня.
серед новонароджених - 30 хлопчиків та 30 дівчаток, у тому числі двійня - дівчатка.

Загалом з початку війни в Харкові з'явилося на світ 8290 дітей.



С 22 по 28 мая 2025 года в Харькове родилось 60 детей :)
среди новорожденных 30 мальчиков, 30 девочек,
в т.ч. двойня - девочки

Всего с начала войны в Харькове появилось на свет 8290 детей
Я, конечно, разделяю ваш оптимизм, но сколько умерло за этот период?
 
Я, конечно, разделяю ваш оптимизм, но сколько умерло за этот период?
Читайте выше, посты, тему, вообще.
От обстрелов с начала войны погибло 26 детей.
За неделю родилось 60.
Это город.
По области - в теме есть эта инфа, интересно - полистайте почитайте, извините, для вас сейчас мне искать не с руки :незнаю:
 
Читайте выше, посты, тему, вообще.
От обстрелов с начала войны погибло 26 детей.
За неделю родилось 60.
Это город.
По области - в теме есть эта инфа, интересно - полистайте почитайте, извините, для вас сейчас мне искать не с руки :незнаю:
Сефида, при чем тут от обстрелов? Я вот даже не указал, что рождаемость в разы ниже, чем была. А смертность существенно выше. В Харькове родилось 60 детей, а умерло 200-300-500 человек - это уже не так оптимистично?
 
...чувак,всі все одно не виїдуть з України, життя продовжується,як би вам не хотілось навпаки ?‍♂️
При чем здесь выехавшие? Меня несколько раздражает вот это "в Харькове родились" без сравнения. Причем в теме "эвакуируйте детей". А до этого сколько рождалось? (я погуглил, в разы больше). А умерло? Тут и гуглить не надо, в разы больше. Я понимаю, текущую ситуацию, я не понимаю Сефиду с ее "в Харькове родились..."
 
День вшанування пам’яті дітей,
які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

З 24 лютого 2022 року
на Харківщині
російська армія
забрала життя 96 дітей, ще 526 постраждали.

 
В Ха выпускные :)

цьогоріч випускників - 7,5 тисячі, з них 3,8 тисячі перебувають у Харкові. (с)
 
Наразі у Харкові та Харківській області
можливо лише онлайн навчання або змішана форма, коли частина уроків проходить у підземних школах, частина - онлайн.

Скільки ще харківських дітей зможе сісти за парти: в МОН розкрили плани

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий приїхав на Харківщину інспектувати укриття

photo2025-06-2510-14-12-5_685bc113683bd.jpg


До кінця 2025 року в області з’явиться 38 підземних шкіл, що дозволить вивести понад 50 тисяч дітей в офлайн або змішаний формат.

Ще 29 проєктів – на етапі підготовки. В ХОВА шукають додаткові недержавні ресурси, щоб надалі масштабувати ці проєкти. Про це стало відомо під час візиту Міністра освіти і науки України Оксена Лісового на Харківщину.


Ситуація з офлайн навчанням в області​


Наразі у Харкові та Харківській області можливо лише онлайн навчання або змішана форма, коли частина уроків проходить у підземних школах, частина - онлайн. Забезпечити для всіх навчання під землею ані Харків, ані обласні громади не можуть - обмежені ресурси на будівництво шкіл під землею, обмежена відповідно кількість самих шкіл. Наразі лише близько 10% всіх школярів харківського регіону мають доступ до шкіл офлайн освіти під землею.

Наразі не всі громади Харківщини входять до зони активних бойових дій. А це значить, що там можна проводити навчання за наявності простих укриттів при школах.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
, Лозівській та Берестинській громаді.

Але рашисти час від часу завдають умисних ударів завдають саме по школах. Тому далеко не всі громади, які мають на це право, готові відкрити навчальні заклади з першого вересня.

photo2025-06-2510-14-12-4_685bc18c3a400.jpg

photo2025-06-2510-14-12-2_685bc18d64ec8.jpg
photo2025-06-2510-14-12_685bc18de44e4.jpg

Але при цьому частина фінансових ресурсів вкладається саме в побудову укриттів при школах та частково модернізації наземної частини. Зокрема, під час візиту Лісового були оглянути об'єкти в передмісті Харкова.

  • У садочку «Теремок» триває масштабна реконструкція — зводиться укриття, з’єднане критими переходами з обома корпусами. У захисній споруді буде чотири навчальні кімнати, їдальня, медпункт, душові, санвузли та ліфт для маломобільних дітей.
  • Біля ліцею «Джерело» завершується будівництво сучасного укриття — п’ять навчальних приміщень, їдальня, медпункт, душові, санітарні кімнати, інклюзивне середовище.

Освітяни говорять, що такі укриття дозволять навчати дітей саме в них. Й таким чином кількість дітей, охоплених офлайн навчанням побільшає.

Нагадаємо, в місті Харкові цього року відкрили три підземні школи, а загалом їх уже чотири. Крім того, для навчання дітей були облаштовані приміщення на шести станціях метрополітену. До 1 вересня планується збудувати ще три повноцінні підземні школи, а згодом - ще три. Таким чином, у кожному районі міста буде по одній такій школі, а в Салтівському - дві.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
63 дитини народилося в місті Харкові з 26 червня по 2 липня 2025.
... серед новонароджених
- 26 хлопчиків та 37 дівчаток, у тому числі двійня - хлопчик та дівчинка.
Загалом з початку війни в Харкові з'явилося на світ 8604 дитини.

 
С 3го по 9 июля 2025 года в Харькове появился на свет 81 ребенок,
40 мальчиков и 41 девочка
Всего с начала войны в Харькове родилось 8685 детей.

81 дитина народилася в місті Харкові з 3 по 9 липня.
серед новонароджених - 40 хлопчиків та 41 дівчинка.
Загалом з початку війни в Харкові з'явилося на світ 8685 дітей.

 
Виплати за народження дитини мають підвищитися у майже 5 разів

Кабінет міністрів України погодив законопроеєкт про про допомогу сім’ї до та після народження дитини.

Сьогодні на засіданні Уряду міністри погодили проєкт Закону, що передбачає підвищення одноразової виплати жінкам після народження дитини з 10,3 тис. грн до 50 тис. грн. Про це повідомив голова Кабміну Денис Шмигаль.



Також передбачено щомісячні виплати одному з батьків чи опікуну як допомогу для догляду до досягнення дитиною одного року. Розмір виплат окремо визначить Уряд.

Крім того, впроваджується програма “єЯсла”. Після того як дитині виповниться один рік батьки матимуть вибір: повернутися до роботи або виховувати дитину до трьох років.



⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
зберігається в двох варіантах: натуральна допомога або грошова компенсація в розмірі понад 7,5 тисяч гривень.

Частиною новацій у підтримці родин є також надання “Пакунку школяра”, який затвердили на минулому засіданні Уряду. Це 5 тис. грн на кожного першокласника для купівлі всього необхідного до школи.

Нагадаємо,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу