Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Лено, це просто супер! Я тобі ось що пропоную... Тобі тебе завести свою сторінку і друкувати таке кожного дня.Вранці йду жовтим листям. Двірничка ще не дісталася цієї доріжки і листя лежать дивним плямистим килимом. Поруч місцеві коти, кольорові та контрастні на яскравому жовтому фоні. Коти чекають на мольфарку їхнього котячого світу. Я теж іноді її бачу, вона приносить котам їжу та воду, гладить та розуміє їх, а вони обіймають її хвостами, жмурять очи і мурчать. Коти чекають, вони вміють це найкраще у всесвіті. Мабуть, якщо навчитися цьому так само, можна буде побачити свою чаклунку, яка зрозуміє и тебе...
часнык май в шухлядке.бо згинешьчаклунок щiро кохаю ))
почесал я потылицю... мне бы так писали б..любил бы по жизненоЛено, якби ти знала, як мені тебе не вистачає!![]()
Собаки наше фсЁ.))Кота просто не приняли)))
Друкувати де, на принтері? )) Тут треба бизнес план та продюсер.))Тобі тебе завести свою сторінку і друкувати таке кожного дня.
З усього зрозуміла тільки слово потилиця, і та з якимись дивними літерамипочесал я потылицю... мне бы так писали б..любил бы по жизнено
Написали у ФБ оповідання у віршах. Учасники групи писали окремий пиріжок так, щоб створилося більш-менш струнке оповіданняВранці йду
чи однієї миті, коли ти раптом щасливий
Все хочу його спитати чи не пише звичайні вірші. Вони б мали бути чудові.відомий робот інтровертер
був кожен день на самоті
ростив бонсай читав машинам
про час і всесвіт пиріжки
© stav
(як класно пише цей став.. мабуть, добре знається на інтровертахі роботах вертерах
)
Якийсь рафінований у тебе набір.слухала тільки Скай, Вакарчука та Кузьму.
І хто б це підколював?Мені підкинули пісню. Бо рос тепер слухати не хочу, а з українських такого формату раніше слухала тільки Скай, Вакарчука та Кузьму. Ну, саме зараз не дуже до пісень, але все ж таки мене засмучувало, що відмовилася від того, що подобалося, а замінити хз чим.
Але от в групі (ми створили групу для флуду пиріжкарів) мені дещо підкинули. І оця просто... ммммм.... Тільки не підколюйте, що їй вже 10 років
ЗИ. Нарешті згадала що ж це мені нагадує... Браво "Тьі с вьісотьі"
Ось тут пісня Марії ну дуже нагадує Вакарчуказ українських такого формату раніше слухала тільки Скай, Вакарчука та Кузьму.
Треба його затягти в кав"ярню. Отим шаманським засобом, що Римма показалаВсе хочу його спитати чи не пише звичайні вірші. Вони б мали бути чудові.