Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

  • Автор теми Автор теми Іронія
  • Дата створення Дата створення
Назву Гострий Кіготь
IMG_20250927_214329.webp
 
Я його таки розбудила. Погрався і знову намилився в коробку. А я відволікаю :-)
 
Лено, це якесь нічне жахіття. Він не любить цей м'ячик, бо його ніяк вкусити і кігті не встромиш. Я щойно обмотала м'ячик паском (а пасок він, до речі, любить - з протилежних причин, але в комплекті зі мною) і тримала у повітрі. Мати Василева, я страшнішого коті у житті не бачила!
Він же нарешті дорвався до м'ячика, який вже можна кусати і дряпати! Як той пасок вижив - незрозуміло :-)
Відео зняла. Може з роботи закину. Хоча на відео не так страшно :)
 
Мебіус, Персей, Ірис, Піксель, Артеміс, Джонсі, Фелікс.
 
Ші видав:

В українській мові наголос є вільним та рухомим, тобто він може падати на будь-який склад у слові і може змінюватися в межах одного слова.
Це він відшукав про рухомий наголос, який змінюється в деяких словах при відмінюванні і вільно інтерпретував :-)
 
Сидить у будиночку, не хоче вилазити. Спочатку спав, увімкнула світло, то прокинувся і виглядає з-під навісу. Я ж йому туди теплі баклажки положила, то поки за третьою пішла, дивлюся - а він вже там :-)
 
Назад
Зверху Знизу