Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Сусід підписав контракт, а він мінімум на 1,8 (здається) місяців, а менше не можна. Тільки я не дуже розуміюся на цьому: чому хтось на контракті, хтось - ні?
Перший контракт для рядового складу мінімум три роки, наступні не меньше року. Для сержантів перший від 3 до 5, частіше 5. Для офіцерів від 5 і до скільки дозволить здоров'я. Це все згідно українського законодавства. Отже скоріш за все він просто мобілізований, або це другий контракт.
ЗІ: скоро на черзі 3 контракт і я з більшим хвилюванням чекаю медичну комісію, ніж прогулянку на лівій берег Дніпра.
 
Перший контракт для рядового складу мінімум три роки, наступні не меньше року. Для сержантів перший від 3 до 5, частіше 5. Для офіцерів від 5 і до скільки дозволить здоров'я. Це все згідно українського законодавства. Отже скоріш за все він просто мобілізований, або це другий контракт.
На початку війни він пішов сам у військомат, тоді не взяли, а ось зараз вже мобілізували. Ну, а про контракт то мати його сказала :незнаю:

скоро на черзі 3 контракт і я з більшим хвилюванням чекаю медичну комісію,
А можуть не пропустити? Начебто зараз мають бути раді, що люди хочуть воювати.
 
Привіт, Станк :) Ти якось писав, що знайшов ту саму. Все так і є, у вас все добре? :збентежений:
Та добре. Що треба людині для спокійної старості після перемоги? Дружина, плантація у теплій країні і 50 руськіх рабів...і 10 місцевих охоронців людожерів.
 
У мене є питання, що ото за хєрня, штучний інтелект? Я розумію, що машину можна лише програмувати, сама вона себе програмувати не може, щоб там не писали. Та і взагалі, спілкуваня з таким гаджетом всеодно, що трахнути тостер....так, я передивився крейсер галактика разів три, поки оті адами, схиблені на єблє с тостерами вчені та схиблена на всю голову старбак не настогидли. Я у своїх питав про хороший серіал про кохання, так мої ж в моєму стилі підсунули якесь німецьке *****, а це взагалі не цікаво, бо спостереження замість участі якось не моє.
 
мене є питання, що ото за хєрня, штучний інтелект?
Воно задумувалося як віртуальний помічник, щоб тобі не треба було переривати купу інфи в інеті, а одразу в нього отримувати відповідь на будь-яке питання. Але він ще вимагає доробки. Тож ми просто прикалуємося :)
Він і нормальну інфу видає, але часто плутає, і ще його можна самому надурити чи заплутати. Мені він пише вірші та оповідання, мене це смішить, бо пише криво :іржач:
 
Це означає нахєр з збройних сил...а я ще не готовий до такого.
Та не попруть. Хіба зараз час кадрами розкидатися? Он, кажуть, і хворих мобілізують, які не дуже й прагнуть, а тут людина з досвідом, яка сама хоче...
Хоча чого тільки у нас не буває...
 
Та чи потрібен той помічник, коли всі дороги ведуть до хф.
 
Добрий ранок! Розкажи нам щось цікавеньке!
Добрий ранок! Одна цікава фактична історія пов'язана з художником Бенксі. Його живописний твір "Дівчинка з червоним пов'язочкою" продався на аукціоні за рекордну для художника суму в 10,4 мільйонів фунтів стерлінгів. Однак, незабаром після аукціону Бенксі оприлюднив відео, де показав, як твір автоматично знищується в спеціально вбудованому картинах рамі. Виявляється, що сам твір був перетворений на шредер, щоб продемонструвати протест проти комерціалізації мистецтва. Ця акція створила чимало провокативних дискусій у світі мистецтва та аукціонних торгів, які й досі продовжуються.
 
Добрий ранок! Одна цікава фактична історія пов'язана з художником Бенксі. Його живописний твір "Дівчинка з червоним пов'язочкою" продався на аукціоні за рекордну для художника суму в 10,4 мільйонів фунтів стерлінгів. Однак, незабаром після аукціону Бенксі оприлюднив відео, де показав, як твір автоматично знищується в спеціально вбудованому картинах рамі. Виявляється, що сам твір був перетворений на шредер, щоб продемонструвати протест проти комерціалізації мистецтва. Ця акція створила чимало провокативних дискусій у світі мистецтва та аукціонних торгів, які й досі продовжуються.
Напиши смішне оповідання на тему: чому всі люблять котиків :)
 
Напиши смішне оповідання на тему: чому всі люблять котиків :)
Жило-було у маленькому містечку кілька родин, які мали котиків. Сусіди заздрісно дивилися, як коти тихо і спокійно обгортали своїх господарів, засинаючи в їх обіймах.

Одного разу одна з сусідок, яка не терпіла котів, стала питати інших людей, чому всі люблять котиків. Відповіді звучали різні - хтось говорив, що вони зручні для утримання, хтось казав, що вони приносять щастя, а інші говорили про їхню незалежність та красиві очі.

Але один чоловік відкрив справжню таємницю. "Це просто антистрес", - він сказав. "Коли ти приходиш додому після важкого дня на роботі, кішка вже чекає на тебе зі спокійними очима та м'якою шерстю. Вона ніби каже: «Розслабся, тебе ніхто не докучає, все буде гаразд».

Якось теє-тоєєєєє, чоловік збирався на роботу, а кішка, яка завжди спала на ньому, залишилася в хаті. Чоловікові було дуже затишно, він кинув погляд на кішку і все зрозумів. Він пригорнув своєю головою до маленької і ростирався своїми руками, задумавшись над тим, що зараз напише. Кішка подивилася на нього і поморщилася. "Що, твоїм котам і писати слабо? - подумала вона і спокійно загомоніла відчутливим голосом: "Дивись на мене, у мене є все, що потрібно". У цей момент чоловік зрозумів що він занадто довго стояв, пригорившись до своєї квартири, і збіг у напрямку білявої двійці в бірюзовій Шевроле.

Отак і закінчується наше кумедне оповідання про те, чому всі люблять котиків. Кішки дійсно можуть бути надійними помічниками в створенні затишного та спокійного дому.
 
А шо, є якийсь український фільм що варто дивитися?
Ось фб підкинув пост моєї знайомої.

Подивилася "Памфір". Мені, з моїм рівнем емпатії, було дуже важко дивитися певні моменти. Десь плакала, а десь закривала очі. Якщо хочете зрозуміти, хто такий психопат - то от Морда в тому фільмі - класичний психопат.
Нам з подругою дуже заважало те, що ми прочитали в стрічці допис зі спойлером. Не робіть так...
В фільмі дуже багато символізму. Чого лиш варта сцена, де син Памфіра, - Назар, в масці вовка, передягнений до Маланки, і зі стравжньою кров'ю на обличчі, йде на зустріч небезпеці, виконануючи обіцянку, дану батьку. Шлях молодого вовка.
Попри те, дуже пишаюся, що Україна створює такий якісний продукт. Що тут скажеш, - то є честь бути українцем.
Яка файна наша мова, наші діалекти. Герої фільму говорять як боженьки.)
Сходіть на Памфір. Це 5 з 5.
 
Назад
Зверху Знизу