Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ні, я все-таки не така як герой того фільму.
Хоча боюся мікробів, і іпохондрік та панікер :-)

Тааак.. що ще поганого про себе я вам не розповіла? :іржач:
 
Ні, я все-таки не така як герой того фільму.
Хоча боюся мікробів, і іпохондрік та панікер :-)

Тааак.. що ще поганого про себе я вам не розповіла? :іржач:
Мікробів де боїшся? В їжі чи взагалі? Панікерство лікуеться .
 
Та їх від кози забирають, вони у кухні, в теплі. І молоко їм дають правильну дозу, бо обіп'ються.
А як же в природі? чи з іншими тваринами? Чудово п"ють і нічого не обпиваються :)
А якщо від кози забирати не коли народила, а пізніше, то вона ще може і молока не дати.
Чому? :eyecrazy:
 
Мікробів де боїшся? В їжі чи взагалі? Панікерство лікуеться .
Взагалі. В річках, в лікарнях... Щоправда любов до їди сильніша від цього страху, тому я можу їсти брудними руками. Наприклад на роботі :)
Панікерство лікуеться .
Не пробувала :-)
 
Та питай вже адресу та їдь у відпустку до неї
Скільки разів за час існування теми чоловіки робили стойку на Іру, прочитавши, що вона не проти сексу. Вона-то не проти, але просто не досказала найголовніше: не проти сексу з Бредом Пітом :)
 
А як же в природі? чи з іншими тваринами? Чудово п"ють і нічого не обпиваються
То ж ті тварини звикли до такого способу життя. Не можна рівняти домашніх і диких, чи козу, яку доять заради молока, і кішку, яка молоком годує кошенят.
Не захоче. Буде сумувати. Бо звикла, що вона козенят годує, а тут їх забрали, а самі лізуть доїти.
 
Скільки разів за час існування теми чоловіки робили стойку на Іру, прочитавши, що вона не проти сексу. Вона-то не проти, але просто не досказала найголовніше: не проти сексу з Бредом Пітом :)
Ні ну то я погоджуюсь, що тіло теж мае значення в сексі але як прям так, то може то не сприйняття більше себе ?
 
Скільки разів за час існування теми чоловіки робили стойку на Іру, прочитавши, що вона не проти сексу. Вона-то не проти, але просто не досказала найголовніше: не проти сексу з Бредом Пітом :)
Я зараз не писала, що я не проти сексу. Я писала, що хотіти сексу - це нормальне природнє бажання, особливо для чоловіків :)
І я проти сексу з Брендом Пітом, бо мені треба серйозні стосунки :-)
 
Останнє редагування:
Я зараз не писала, що я не проти сексу. Я писала, що це хотіти сексу - це нормальне природнє бажання, особливо для чоловіків :)
І я проти сексу з Брендом Пітом, бо мені треба серйозні стосунки :-)
О. Оце діло говориш .
 
Тобто мені треба стосунки не серйозні, а довготривалі, бо шлюб, яким його зазвичай уявляють - то напряг :)
 
Я писала, що це хотіти сексу - це нормальне природнє бажання, особливо для чоловіків
А, так то було про чоловіків? ;) Але ж потім було про БАД. І це було точно про тебе, а не про чоловіків :rolleyes:
 
Тобто мені треба стосунки не серйозні, а довготривалі, бо шлюб, яким його зазвичай уявляють - то напряг :)
Треба домовлятися "на березі" :угу: Або можна і в процессі співмешкання, по методу Стрілецьких :)

А який у тебе був би список?

У неї було: "пожаліти, коли вона цього хоче, сказати "беееедненькая" :іржач:, але ні в якому разу не лізти, якщо не просять :-)
 
Тобто мені треба стосунки не серйозні, а довготривалі, бо шлюб, яким його зазвичай уявляють - то напряг :)
Наприклад, як його уявляє чоловік Ганни. Жах, і не кажи. Щоб жінка вкалувала, гроші заробляла, сім"ю тягнула і все господарство на собі.
 
А, так то було про чоловіків? ;) Але ж потім було про БАД. І це було точно про тебе, а не про чоловіків :rolleyes:
Це ніяк не суперечить моїм словам. Був БАД, і я той місяць, поки його пила, зрозуміла як то почуваються чоловіки. Була дуже рада, коли та дія припинилася :-)
Але мій пост був не тільки про чоловіків. Якщо жінка хоче сексу - це теж нормально. Ми ж не про кількість і силу бажання вели мову, а про те, чи можна з цим боротися. А я спитала навіщо боротися. Я так розумію, що боротися - це значить щоб не хотілося. Але коли хочеться - це нормально. То для чого?
 
Треба домовлятися "на березі" :угу: Або можна і в процессі співмешкання, по методу Стрілецьких :)
Я тобі скажу чесно: якби я була чоловіком, я б себе не обрала. Тобто обрала, якби я була чоловіком зі схожими поглядами на життя. Бо чоловіки здебільшого розглядають жінку як домогосподарку (незважаючи чи вона ще й працює чи ні).
Звісно, ситуації бувають різні, але найчастіше вони складаються у більш молодому віці. Тобто сталося кохання, одружилися, а потім виявилося, що жінка до господарювання не здатна, але як вже є.
А чоловіки більш старшого віку зараз будуть до відносин (серйозних) підходити з іншого боку. А я отим всим займатися не маю наснаги ))))
Так що я б себе не обрала, якби була середньостатистичним чоловіком :D
 
Назад
Зверху Знизу