Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Тобі не треба середньостатистичний, тобі треба однодумець. Хоча б в питаннях побуту :)
Ну та звісно. Бо ті стосунки довго б не тривали все одно, як показала практика. Але ж в мене не тільки, щоб не треба було господарством займатися, я взагалі складна людина :)
 
Був БАД, і я той місяць, поки його пила, зрозуміла як то почуваються чоловіки.
Як почуваються дуже стурбовані жінки. Як почуваються чоловіки не вийде уявити, бо треба відповідні органи. У нас принаймні нічого не видно ззовні :)
 
Ну та звісно. Бо ті стосунки довго б не тривали все одно, як показала практика. Але ж в мене не тільки, щоб не треба було господарством займатися, я взагалі складна людина :)
Ну точно, треба список скласти заздалегідь :-) Стрілецька так смішно розповідала. Їй здавалося, що там будуть сторінки і сторінки тексту, а вмістилось в 5 пунктів :ги:
 
Ну точно, треба список скласти заздалегідь :-) Стрілецька так смішно розповідала. Їй здавалося, що там будуть сторінки і сторінки тексту, а вмістилось в 5 пунктів :ги:
Я так зрозуміла, що обмежили у 5 пунктів. Виділили найосновніше.
 
Я якийсь БАД собі придивилася, але там в побочках такий ефект. Ну то й відмовилася від нього. :D
Та може і не подіяло б. До речі, на мене діяло тільки 1-й місяць, хоча пила я його три. А потім знову через деякий час. Але оте було тільки в той раз. Може то була підробка, і чогось іншого накидали :іржач:
 
a66c0a6bf715c45ddb33c865250bb69d.jpg
 
Я тобі скажу чесно: якби я була чоловіком, я б себе не обрала. Тобто обрала, якби я була чоловіком зі схожими поглядами на життя. Бо чоловіки здебільшого розглядають жінку як домогосподарку (незважаючи чи вона ще й працює чи ні).
Звісно, ситуації бувають різні, але найчастіше вони складаються у більш молодому віці. Тобто сталося кохання, одружилися, а потім виявилося, що жінка до господарювання не здатна, але як вже є.
А чоловіки більш старшого віку зараз будуть до відносин (серйозних) підходити з іншого боку. А я отим всим займатися не маю наснаги ))))
Так що я б себе не обрала, якби була середньостатистичним чоловіком :D
Домогосподарка це найманий працівник
 
Тобто мені треба стосунки не серйозні, а довготривалі, бо шлюб, яким його зазвичай уявляють - то напряг :)
Таке бувае? Що значить не серйозні? Захотів прийшов, захотів пішов? А як же мікроби? Я навпаки такого не дуже хочу . Або справка про аналізи повинна бути :D . Взагалі шлюб не завжди напряг а ось ті гойдалка з довготривалими чоловіками то вже питання.
 
Назад
Зверху Знизу