Dimoks, чи є в тебе бажання зробити дизайн та інтерфейс Харків Форуму на українській мові?

Чи підтримуєте ви перехід Харків Форуму на державну мову?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    83
Раньше такие темы создавал Окси.
Теперь Окси даже не пишет в таких темах и начал писать на русском.

ТС, наверное, работает в другом отделе.
 
На всяк випадок приготував отруту, та хаотично озираюсь в пошуках міцної стіни

не против сменного режима по желанию как автоперевод что-ли
но вот точно бы не хотела исключительно украинский - ибо приходиться в голове сразу переводить на русский- это не особо удобно
хотя сменить дизайн с черных мрачных до ярких красивых аля вышиванки я точно не против :)
 
не против сменного режима по желанию как автоперевод что-ли
но вот точно бы не хотела исключительно украинский - ибо приходиться в голове сразу переводить на русский- это не особо удобно
хотя сменить дизайн с черных мрачных до ярких красивых аля вышиванки я точно не против :)
Ти диви, навіть гламурна кіса зрозуміла про що розмова. Так, розмова саме за можливість обирати мову інтерфейсу. Ніхто ваші високохудожні пости не перекладати.
 

:рл: :незнаю:
Вот посмотришь так со стороны, вроде люди как люди, руки, ноги, голова, ну может какая хромосома лишняя... а потом приглядишься и вспоминаются лаврушка с задорновым. Эдакий микс: ну тупые дебилы, мплять!
 
Помнится мне, пару лет назад я тоже переключился на украинский интерфейс. Но через пару часов вернулся на русский. Терпеть такое знущання над мовою оказалось свыше моих сил. Если кто-то хочет изучать украинский. то заходите на львовский форум. Там по умолчанию интерфейс украинский, и душа радуется при просмотре.
 
Пане Підступна Скотиняка!
Мову можна вибрати в кінці сторінки хоч російську,хоч англійську,хоч українську.
То є так дядьку!але потрiбно ще китайськоi мови бо в Харковi ,багато китайцiв.а також щоб бути повнiстю полiткоретними треба цiлком заборонити мову агресора та окупанта.Низький європейський уклiн Адмiнy!
 
На всяк випадок приготував отруту, та хаотично озираюсь в пошуках міцної стіни

кто тебе мешает поменять язык очередной вброс ни очем

То є так дядьку!але потрiбно ще китайськоi мови бо в Харковi ,багато китайцiв.а також щоб бути повнiстю полiткоретними треба цiлком заборонити мову агресора та окупанта.Низький європейський уклiн Адмiнy!

ПНХ я общаюсь как мне удобно и как я привык общатся в родном городе Харьков , и хрен ты че измениш
 
Назад
Зверху Знизу