Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

  • Так

    Голосів: 141 62.4%
  • Ні

    Голосів: 85 37.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
А якщо Бітлз співатимуть, то норм? Вони наче про Афган теж нічого не казали. Мінкульту нічого не зробили, хто в них у ліжку був, окрім Йоко, теж не цікавився. Але весь світ досі співає... Зрада?
Ось ще питання видатному мовному фахівцю: начебто в нас пропонують зробити англійську другою державною. А тепер увага: яка мовна меншина в Україні використовує англійську, та яка кількість тієї меншини, щоб робити її державною? Про міжнародність мені затирати не треба, тому що в Європі такого нема ніде, хоча мови регіональних націнальних меншин державними є. А ось в статуті ООН є, що офіційними мовами є англійська, арабська, іспанська, китайська, російська та французька. Уявіть собі, російська є, а української нема, попри те, що Україна в числі країн-засновниць ООН. Знов зрада? Чи то, може так бути, що мовне питання в такій агресивній формі зараз, як то модно казати, не на часі? Років зо 20 сама піде, "лагідна українізація", чули?
Юрасік, у вас в кожному пості відчуття якоїсь втоми від себе . Скажіть ви фінансово реалізувались ? У вас є хороша машина , будинок 🏠? Може пристойні збереження? Бо таке відчуття , що ви з тих людей , яким всі винні , особливо влада .
 
Изучать язык и сделать его обязательным для употребления - немного разные вещи. Да, в той же Европе большинство понимает английский. Больше половины швейцарцев говорят на английском, вдобавок к своим 4-м языкам. Но есть формальности, в частности, владение гос. языком (языками) для определенных категорий работников. Насчет перевода науки на английский- таки уже: в серьезных организациях статьи в домашних "мурзилках" уже не считаются достаточными, нужно публиковаться в тех изданиях, которые входят в международный рейтинг. А в них не принимают статьи тільки українською, вимагають англійською.
Якщо у вас вийде проспівати бітлз російською - я пришлю вам квиток до Львова
Перекладав російською ще в школі, дотримувався рими та розміру висхідного твору. Співати не вмію. Схаменіться вже. Та прочитайте Орвела, "Ферму тварин". Чи ви прихильник фаріонши?
Юрасік, у вас в кожному пості відчуття якоїсь втоми від себе . Скажіть ви фінансово реалізувались ? У вас є хороша машина , будинок 🏠? Може пристойні збереження? Бо таке відчуття , що ви з тих людей , яким всі винні , особливо влада .
Втома від таких, як ви. Реалізувався я не стільки фінансово, скільки як фахівець (в Україні неможливо чесно заробити в науці багато грошей). - не все в житті вимірюється грошима. Але все є. І навіть на хобі, в яких я теж вдало реалізував себе, грошей вистачає. А винні всі вам, бо я не вимагаю підлаштовуватися під мене всупереч законам держави.
 
Изучать язык и сделать его обязательным для употребления - немного разные вещи.
А где вы это взяли? Может, законопроект кто-то предложил, а я пропустила?
При ПО началась популяризация английского. У него даже в магазинах Рошен англоязычные песни.
Но сделать его обязательным для употребления, а не для изучения - не слышала.
 
Изучать язык и сделать его обязательным для употребления - немного разные вещи. Да, в той же Европе большинство понимает английский. Больше половины швейцарцев говорят на английском, вдобавок к своим 4-м языкам. Но есть формальности, в частности, владение гос. языком (языками) для определенных категорий работников. Насчет перевода науки на английский- таки уже: в серьезных организациях статьи в домашних "мурзилках" уже не считаются достаточными, нужно публиковаться в тех изданиях, которые входят в международный рейтинг. А в них не принимают статьи тільки українською, вимагають англійською.

Перекладав російською ще в школі, дотримувався рими та розміру висхідного твору. Співати не вмію. Схаменіться вже. Та прочитайте Орвела, "Ферму тварин". Чи ви прихильник фаріонши?

Втома від таких, як ви. Реалізувався я не стільки фінансово, скільки як фахівець (в Україні неможливо чесно заробити в науці багато грошей). - не все в житті вимірюється грошима. Але все є. І навіть на хобі, в яких я теж вдало реалізував себе, грошей вистачає. А винні всі вам, бо я не вимагаю підлаштовуватися під мене всупереч законам держави.
Я дійсно щиро за вас радий .
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Ну и где здесь про другу державну?

Данілов пропонує перевести українську на латиницю і зробити англійську обов'язковою​

12 вересня 2021

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов пропонує перевести українську мову з кирилиці на латиницю і зробити англійську обов'язковою, починаючи з дитячого садочка. Про це він заявив в інтерв'ю
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
"Я за дві мови в нашій країні. Англійська мова має бути обов'язкова. Тому що, якщо ми кажемо про цивілізований світ, то англійська мова - це мова цивілізованого спілкування", - вважає секретар РНБО.
"І ми маємо розуміти, що англійську мову мають знати всі. Хто вже літні, складно, то це одна справа, а, починаючи з дитячого садочка, у школах це має бути", - додав Данілов.

У лютому 2021 року голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська спрогнозувала, що Україна не переводитиме українську на латиницю.
"Якщо ми відмовимося від кирилиці, якою ми користуємося від моменту, коли вона виникла, то ми відріжемо велетенський пласт української писаної культури", - зазначила Демська.
 
Бутусов написав , що хочуть Кіма в Київ перевести , замість Кличка . По-перше , що то за механізм такий . По- друге , а Тєрєхов всіх влаштовує ? Кого би ви хотіли бачити замість нього ?
 
Сингапур имеет государственную систему образования, одну из лучших в мире. Главным языком обучения принят английский, с целью скрепить многонациональное государство и скорее влиться в глобальный мир.

Вот здесь еще отдельно про языки в Сингапуре

https://ru.wikipedia.org/wiki/Языки_Сингапура
 
Предложение сделать английский язык вторым государственным и есть троллинг
Это не троллинг, а суровая необходимость уже давно. Английский язык дает множество преимуществ тому, кто его знает на приличном уровне.
Большинство населения достаточно хорошо владеет английским языком.
Да, это факт, скандинавы молодцы в этом отношении.
У лютому 2021 року голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська спрогнозувала, що Україна не переводитиме українську на латиницю.
"Якщо ми відмовимося від кирилиці, якою ми користуємося від моменту, коли вона виникла, то ми відріжемо велетенський пласт української писаної культури", - зазначила Демська.
Хорошая идея. Молодцы. Одобряю! Кирилица - хуета.
 
А кличко кинут поднимать львов, там мэр падла мусором всю Украину закидывает, гандон такой, я б его кастрировал пидорасину. а львовского отправят заместо кима и будет заебис.
А как можно выборного мера перекидывать в другой город? Они не госчиновники. Или я путаю?
 
А как можно выборного мера перекидывать в другой город? Они не госчиновники. Или я путаю?
мова про голову кмда - кличко суміщає дві посади, з-за чого давно кіпіш.
порох підклав свиню та ніяк не відмінять це
 
мова про голову кмда - кличко суміщає дві посади, з-за чого давно кіпіш.
порох підклав свиню та ніяк не відмінять це
Это еще до Пороха было, у Киева особый статус и глава КМДА имеет дофига полномочий и мер при нем фактически становится зиц председателем.
 
Все . Почалося. В Житомирі якісь тип співає МАМО - Анархія .
Як же їм важко було сидіти - чекати , напевно .
 
Все . Почалося. В Житомирі якісь тип співає МАМО - Анархія .
Як же їм важко було сидіти - чекати , напевно .
І шо? Здаватися треба? Дякуючи таким йолопам "Мова понад усе" Львів у смітті захлинається. Але ж мова! Розуміючи, який вибух зараз буде, я все ж таки процитую Булгакова: "Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стёкла, потушила все лампы? Да её вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? … Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнётся разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах."
Ось коли ви собі затямиьте, що мовне питання не дозволяє вирішити інші, а має вірішуватися водночас, і, якщо нема часу/можливостей, то й в другу чергу. Декламація "Заповіту" сміттєпереробної дільниці не замінить.
 
Назад
Зверху Знизу