Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

  • Так

    Голосів: 141 62.4%
  • Ні

    Голосів: 85 37.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Непогано , це нам сторінок на 60-80 .
Степан Андрійович наразі офіційно герой України, чи ні ?
Офіційно не герой. Бо указ скасовано судом.
А по першому пункту я тобі можу допомогти. :) Може й до 100 дотягнеш. :)

"Однако о появлении улицы Степана Бандеры говорить еще рано" (Терехов)
Є в нас гарна вулиця для перейменування. Бо такій людині не годиться дати своє ім*я вуличці, про яку ніхто й не чув.

ПУШКИНСКАЯ на черзі разом з метро. В метро навіть не перероблюють поки що написи російською, як на інших станціях, вже перейменованих. Бо ще невідома нова назва.

Ось дивись - вулиця БАНДЕРИ перетинає вулицю ШУХЕВИЧА, у минулому Весніна.
Віктор Веснін - академік-архітектор, який у Харкові нічого не побудував. А вулиця його імені є.
Дуже зручно мати дві вулиці поруч. На жаль, метро "Київська" має усталену назву. :(
А то б і її. :)
 
Офіційно не герой. Бо указ скасовано судом.
А по першому пункту я тобі можу допомогти. :) Може й до 100 дотягнеш. :)

"Однако о появлении улицы Степана Бандеры говорить еще рано" (Терехов)
Є в нас гарна вулиця для перейменування. Бо такій людині не годиться дати своє ім*я вуличці, про яку ніхто й не чув.

ПУШКИНСКАЯ на черзі разом з метро. В метро навіть не перероблюють поки що написи російською, як на інших станціях, вже перейменованих. Бо ще невідома нова назва.

Ось дивись - вулиця БАНДЕРИ перетинає вулицю ШУХЕВИЧА, у минулому Весніна.
Віктор Веснін - академік-архітектор, який у Харкові нічого не побудував. А вулиця його імені є.
Дуже зручно мати дві вулиці поруч. На жаль, метро "Київська" має усталену назву. :(
А то б і її. :)
Що зробили Шухевич або Бандера в Харкові ?
 
Що зробили Шухевич або Бандера в Харкові ?
Ти слухай, що я кажу!
Поруч з перетином обох вулиць з лівого боку прйшло дитинство Терехова й встановлено знак на честь УПА.
З правого - лежать Кушнарьов і Кернес. А ти балуваний. Яка ще вулиця так політично вдало розташована?
 
Ти слухай, що я кажу!
Поруч з перетином обох вулиць з лівого боку прйшло дитинство Терехова й встановлено знак на честь УПА.
З правого - лежать Кушнарьов і Кернес. А ти балуваний. Яка ще вулиця так політично вдало розташована?
Я розумію іронію історії над містечковими князьками, трохи читав . Але , відверто кажучі , Степан Бандера , може як ідеолог українства і не погано , але то все-таки трішечки не герой
 
Чим Харків гірший за Київ ? Там є вулиця Степана, а ми що - не варті такого ? Ми - другосортні українці чи що ??
 
Що зробили Шухевич або Бандера в Харкові ?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
17 жовтня 1942 року, у якій співробітникам СД вдалося викрити у Харкові підпільну друкарню ОУН-Б. Під час штурму будівлі виникла перестрілка, яка закінчилась арештом 11 бандерівців. Конфісковано багато пропагандистських матеріалів і 14 ящиків з матрицями
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

(З вікіпедії)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
17 жовтня 1942 року, у якій співробітникам СД вдалося викрити у Харкові підпільну друкарню ОУН-Б. Під час штурму будівлі виникла перестрілка, яка закінчилась арештом 11 бандерівців. Конфісковано багато пропагандистських матеріалів і 14 ящиків з матрицями
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

(З вікіпедії)
Таке і в донецькій області було . Тільки сд інше
 
Чим Харків гірший за Київ ? Там є вулиця Степана, а ми що - не варті такого ? Ми - другосортні українці чи що ??
а ты считаешь что ты первосортной только когда повторяешь за кем-то? будь нашим Степаном, сделай столько же, в твою честь назовем.
 
Пилите голосовалку, нужна ли улица Бандеры в Харькове и готовы ли харьковчане к ней.
 
Я считаю, что нужна. Честно говоря не очень знаю кто такой Бандера и в чем его труды и идеи состоят.
Но считаю, что любой кто бесит кацапов до анального скрежета - достойный человек по определению, это лучшая реклама доброго имени.
 
Пилите голосовалку, нужна ли улица Бандеры в Харькове и готовы ли харьковчане к ней.
Дело не в Степане, а в том, что должна быть безусловная отмена всего русского, совкового. Отменили нахер и все. Огнем и мечем, если надо. И пошли дальше. А "мыжехарьковчанин" снова возню устраивает, отвлекает внимание. Чтоб продолжать играть в феодализм.
 
Дело не в Степане, а в том, что должна быть безусловная отмена всего русского, совкового. Отменили нахер и все. Огнем и мечем, если надо. И пошли дальше. А "мыжехарьковчанин" снова возню устраивает, отвлекает внимание. Чтоб продолжать играть в феодализм.
Он готовится к выборам. Это не Жукова переименовать под нажимом обстоятельств.
Назвать улицу именем Бандеры - это окончательно ввести Харьков в украинское поле.
Объединить его с Украиной, фактически присоединить к ней.
 
Пилите голосовалку, нужна ли улица Бандеры в Харькове и готовы ли харьковчане к ней.
После этой войны, будет достаточно украинских героев, чьими именами будут переименовывать улицы Харькова...
 
Пушкін для Харкова, звісно, ніхто. Навіть гірше - він оцінив Харківський університет нижче, аніж якусь пришляхову жральню:
Мне предстоял путь через Курск и Харьков; но я своротил на прямую тифлисскую дорогу, жертвуя хорошим обедом в курском трактире (что не безделица в наших путешествиях) и не любопытствуя посетить Харьковский университет, который не стоит курской ресторации.
Як прозаїк, з точки зору світової культури, Пушкін є вторинним автором, бо доволі багато творчо поцупив у інших закордонних авторів його часу. Як поет - він справді новатор для сучасної йому російської літератури. Як людина - еталонний опьоздол (вибачте мою французську, але іншого епітету добрати складно). Тобто, якщо його прибрати з Харкова, місто втратить небагато. Хоча Пушкіна-поета читати все ж раджу (і в цьому зі мною згідна Європейська хартія регіональних мов або мов меншин), для загального розвитку. Але не в першу чергу, з чим згідна ЮНЕСКО, яка відмовилася визнавати творчість Пушкіна взірцем нематеріального культурного спадку. Та й на Заході (не кажучи вже про країни Сходу, Близького та Далекого) він мало відомий, набагато менше Достоєвського (огида!) та Чехова (раджу читати).
 
"По-перше, я не політик, а я більше найнятий менеджер, обраний менеджер міста Харкова" (с)

Радіо Свобода провело з Тереховим один день. Це було 1 червня 2023 року :)

– Ви кажете, що ви контактували з місцевими службами безпеки. А чи контактували ви тоді з Києвом, з Офісом президента? Чи не запитували ви у них: колеги, міжнародні медіа пишуть, що може бути вторгнення вже 16 лютого, що ви нам скажете?


– Ні, на жаль, я не контактував. Бо це був дуже напружений період і мого життя, і життя міста. І я не контактував тоді. Нічого не можу сказати.

– А як ви це зараз самі для себе це пояснюєте, те, що ви не бачили загрозу? Я це запитую, тому що медіа (міжнародні – ред.) писали про війну, всі готувалися. Ми знаємо, що посольства виїжджали з України. Мабуть, і з Харкова якісь міжнародні організації виїхали?

– Ні, не було того, що з Харкова виїжджали міжнародні організації. Не було такого.

– Із Києва посольства виїхали. Ви знали про це?

– Із Києва виїхали посольства?! Коли?

– До 16 лютого їх вже точно не було.

– Не знав. Мушу сказати.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Короче, опять как говно в проруби еще 30 лет будет Харьков болтаться с такими "мыжехарьковчане", "разговаривал", "пушкин", "не готовы", "русская культура это не скоторусские (которых - большинство)"....
Галимый кернесо-тереховско-аваковский феодализм. Вместо того, чтобы вырыгать это все = "жуков - не так однозначно", "к Бандере не готовы", вынести всю эту феодальную шваль облрадовскую и горсоветовскую, которая вся на местах.
Так и станет Харьков жопой мира. Недорусской и НЕ УКРАИНСКОЙ.
Что ж. Вы этого достойны.
Да и похуй на вас.
Странно...Вы меня цитируете, а пишите о вещах, которые я даже не упоминала :незнаю: Я писала, что нужно делать Украину интересной страной. А вы все время прошлое вспоминаете.
Если только про Бандеру говорить, то кому это нафиг интересно и вообще нужно ? Туда же всех кого вы перечислили. Люди прошлого
Про какой еще феодализм вы говорите ? :незнаю:
Если Харьков и станет жопой мира, то не из-за языка. Наоборот всегда в истории было, что на перекрестке разных языком и культур появлялось самое интересное.

Спорить можно сколько угодно, но на каких языках будет создаваться самое лучшее во всех сферах, на каком языке искусственый интеллект будет больше общаться, те языки и нужны будут.
 
Терехов як відрізаний від світу.
Чи можна уявити собі, що керівник другого за значенням міста не знає, що робиться в Україні і у світі?
Не чув виступу хуйла, не бачив засідання ООН або чув про пересторогу Держдепу. Про посольства це взагалі... :(
Зате про керівника СБУ як по-писаному. Цікаво б почути, що той керівник каже на слідстві або скаже на суді.
 
Назад
Зверху Знизу