Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

• Так

Голосів: 141 62.4%
  • Ні

Голосів: 85 37.6%

• Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
"Местных" там уже дохуя негров и арабов, которые априори работать не хотят.

Та ви шо? В Европе как и у нас цены выросли на всё в 2-2,5-3 раза с 21 года???
Я тебе говорю то что видел сам. А ты вешаешь слухи. Читай выше про
Ну и вы рассказывайте (с)

Я тебе говорю то что видел сам. А ты вешаешь слухи.
Про шо слухи вещаю? Наши цены я ежедневно вижу в магазинах и на базарах! Наши пенсии вижу. Вижу подорожание коммуналки, как явное, так и скрытое в виде разных там "плат за доставку", "за ремонт" и т.д.
А в Европе тоже цены подскочили в 2-3 раза за 2 года?

Про шо слухи вещаю? Наши цены я ежедневно вижу в магазинах и на базарах! Наши пенсии вижу. Вижу подорожание коммуналки, как явное, так и скрытое в виде разных там "плат за доставку", "за ремонт" и т.д.
А в Европе тоже цены подскочили в 2-3 раза за 2 года?
Читай внимательно что у меня написано. Про 2021

Читай внимательно что у меня написано. Про 2021
Я читаю внимательно. По-твоему в 2021 в ЕС случилось дикое подорожание, ещё до полномасштабной войны у нас??? А приведи-ка цены в ЕС на продукты в 21 году и щас :пиво:

Та попустіться вже з тією українською в Харкові. Яка там мова. Все буде добре, ніхто вас не примусить.

Непогано , це нам сторінок на 60-80 .

Степан Андрійович наразі офіційно герой України, чи ні ?

Ирочка! Может быть из школьной программы вам известно слово "ЯНЫЧАРЫ".
В прямом смысле это дети, взятые в плен (рабство) турками и воспитанные по-турецки, забывшие свои корни или не знавшие о них.
За несколько веков методично и хладнокровно Россия сделала янычарами абсолютное большинство украинцев, особенно городских.
Это тот реал, который не )))), а ((((.
Некоторых она вывозила, как и турки, к себе, а большинство просто по месту жительства. Прививая свою форму языка, свое видение истории, свою культуру. Люди даже не осознавали, как они превращались в нечто другое, безродное, лишенное своих корней. Более того, они гордились этим - ведь становились вровень с "большими".

Что касается литературы, то в Харькове в целом и по отдельным школам в частности были звезды, преподававшие русскую литературу.
Револьд Банчуков. Вадим Левин.
Но я не помню ни одной учительницы украинского языка и литературы, имена которых были бы на слуху. Или они работали "для годиться"? :(

К чему это злорадство, Ирочка? Вы ведь живете среди нас, медленно возвращающихся к своему происхождению.
Кстати, хоть я совок и бывшая безродная интернациналистка (янычарка), но помогла природа гуманитария увы, пропущенная на перекрестке. Поэтому и покупала украинские книги, и подбирала за теми, кому они были не нужны.
Это мне очень помогло с началом войны. Было что читать. И -представьте себе! - восхищаться словом и мыслью.
Відомо. А ще читала про манкуртів. Впевнена що ви також про них знаєте ))

Тепер про коріння. Харків був центром промисловості та освіти. Говорять, що у 30-ті роки 20 століття обганяв навіть Москву за темпом розвитку.
Харків столиця архітектурного стилю "конструктивізм" актуального в ті роки у світі..
До міста з'їжалися люди з усього Союзу. Розкажіть про ваше коріння. Воно точно з України? )))
Ви вперто робите акцент на моноетнічність. Ігноруючи, що Україна (Харків особливо) – це багатонаціональна країна. З дуже різним мовним та культурним бекграундом.
Про українських євреїв поговорити не хочете? )))

Тому я вже кілька разів писала, що в Україні потрібно формувати політичну націю. Коли люди поєднуються не етнічно і не мовою, а за світоглядом, стосовно свободи та прав особистості.

За таким принципом живуть у США, Канаді, Австралії.
І саме в цьому відмінність України від тоталітарної Росії, де люди історично формують запит на "царя" та міцну руку.

Але говорити про світогляд складніше. Тому весь час спекулюють на мовному питанні. Це просто тупо і не приведе ні до чого доброго.
Граматика обох мов дуже схожа, бо вони з однієї мовної група. А за звичай граматика - це найбільша проблема щоб опанувати мовою. Існує велика різниця у лексиці. Але лексичний запас дуже легко з являється, якшо достатно якісного контенту на цій мові.

Тому люди розумні не сперечаються, а роблять так, щоб українська мова і взагалі вся країна була модна,та в тренді.
Якісна музика, кіно, мода, технології, розвиток українського контенту в інеті - це розумний шлях.
А не ота дурня...Коли розповідають які погані бідолашний стародавній Пушкін чи Толстой

Останнє редагування:

Тепер про коріння. Харків був центром промисловості та освіти. Говорять, що у 30-ті роки 20 століття обганяв навіть Москву за темпом розвитку.
Харків столиця архітектурного стилю "конструктивізм" актуального в ті роки у світі..
До міста з'їжалися люди з усього Союзу. Розкажіть про ваше коріння. Воно точно з України? )))
Ви вперто робите акцент на моноетнічність. Ігноруючи, що Україна (Харків особливо) – це багатонаціональна країна. З дуже різним мовним та культурним бекграундом.

Тому я вже кілька разів писала, що в Україні потрібно формувати політичну націю. Коли люди поєднуються не етнічно і не мовою, а за світоглядом, стосовно свободи та прав особистості.

І саме в цьому відмінність України від тоталітарної Росії, де люди історично формують запит на "царя" та міцну руку.

Але говорити про світогляд складніше. Тому весь час спекулюють на мовному питанні. Це просто тупо і не приведе ні до чого доброго.
Граматика обох мов дуже схожа, бо вони з однієї мовної група. А за звичай граматика - це найбільша проблема щоб опанувати мовою. Існує велика різниця у лексиці. Але лексичний запас дуже легко з являється, якшо достатно якісного контенту на цій мові.

Тому люди розумні не сперечаються, а роблять так, щоб українська мова і взагалі вся країна була модна,та в тренді.
Якісна музика, кіно, мода, технології, розвиток українського контенту в інеті - це розумний шлях.
А не ота дурня...Коли розповідають які погані бідолашний стародавній Пушкін чи Толстой
Короче, опять как говно в проруби еще 30 лет будет Харьков болтаться с такими "мыжехарьковчане", "разговаривал", "пушкин", "не готовы", "русская культура это не скоторусские (которых - большинство)"....
Галимый кернесо-тереховско-аваковский феодализм. Вместо того, чтобы вырыгать это все = "жуков - не так однозначно", "к Бандере не готовы", вынести всю эту феодальную шваль облрадовскую и горсоветовскую, которая вся на местах.
Так и станет Харьков жопой мира. Недорусской и НЕ УКРАИНСКОЙ.
Что ж. Вы этого достойны.
Да и похуй на вас.

Але. Спробуй знайти якийсь сучасний европейський чи амеріканський бестсейлер українською - там тупо гугловий переклад, якщо не гірше.
Why not to read the books in English or French. Believe me that reading in native language would be much beneficial for you. Also, from my experience the same book is sometimes even more interesting in native language than the translated. Try.

Останнє редагування:
А как невинно начиналась темка-с голосования кто будет возвращаться.

А получилось противостояние борцунов за мову против свидетелей евреев в ссср. Смотрю, только в окопах никого не прибавилось, некому русню пиздить, все заняты переименовываниями парков-скверов-улиц.
Из окопа смотришь ?)

И где видишь, что некому русню пиздить ?
Есть кому.
Устали просто, но тем не менее

Та попустіться вже з тією українською в Харкові. Яка там мова. Все буде добре, ніхто вас не примусить.
Я зараз підкину на вентилятор, але що робити. :( Про те, що я бачила на очі і чула на вуха. Із застереженням, що воно стосується людей у віці 60+. Бо молодші пробігають, не зупиняючись для світоглядних бесід.

1. Мова без поділу на вік.
З тих, хто залишився у моєму під*їзді, двійко були україномовними здавна, До них приєднались трійко новеньких жінок у віці. Від третьої навіть не чекала. :) Вона ще працює і у неї свої турботи. Коли вона на вулиці сказала, шо переходить на мову, то я зраділа - буде з ким побалакати при нагоді, а інша жінка витріщила очі, як на неприродне диво.
Ще є одна перспективна дівчина, для якої мова є службовим обов*язком, але не виключено, що вона готова спілкуватись і в побуті. Перевірю.
Дещо насторожує висновок Венеціанської комісії щодо Закону про національні меншини в Україні. У Харкові вони не виділені, але де гарантія, що не застосують пом*ягшення вимог. Навіть щодо освіти.

2. Релігія. Конфесії.
Тут вислови від "Ти правда веришь, что в Лавре хранилась русская пропаганда?" до "Бог один, зачем делить". Ота, що "не верит", сказала, що до церкви менше ходять, бо пенсії низькі, а ціни там теж зросли. Я кажу - може тому, що церква не українська? Тут приєдналась та, що сказала "Бог один". Зважаючи на те, що до церкви ходить старше покоління, навряд чи громади будуть приймати рішення про перехід до ПЦУ.
"Все буде добре, ніхто вас не примусить" (с).

3. Харків - місто-герой!"
Тепер мені здається, що не завдяки містянам, а всупереч. Звісно, не всіх містян маю на увазі.
Але ж чула ще на початку війни - "Ось якби мирно, то може й хай".
Якби не хлопці з ТРО і інших підрозділів, не знаю, як би воно повернулось.

«Сейчас мы сражаемся за институты демократии»., – сказал Терехов. :( :( :(

Чомусь я мала на увазі інше. :(

Щодо Бандери, то старше покоління не переробиш. У них мізки суцільно в карбах радянського виховання і радянської версії історіі. А книжок вони не читають. Не знаю, що там написано в сучасних підручниках української історії. А з того, що я вичитала з художньої літератури майже за півтора року, то зрозуміла, що спонукало "штефанових хлопців" на спротив, а пізніше на свідоме разуміння неминучості своєї загибелі.
Дуже трагічна історія заходу України. Були ж до УПА січові стрільці. Багато чого було. Вчора послухала на ютубі "Йде січове військо" з різним відеосупроводом. Особливо вразив супровід з фото і кінокадрами того часу.

Короче, опять как говно в проруби еще 30 лет будет Харьков болтаться с такими "мыжехарьковчане", "разговаривал", "пушкин", "не готовы", "русская культура это не скоторусские (которых - большинство)"....
Галимый кернесо-тереховско-аваковский феодализм. Вместо того, чтобы вырыгать это все = "жуков - не так однозначно", "к Бандере не готовы", вынести всю эту феодальную шваль облрадовскую и горсоветовскую, которая вся на местах.
Так и станет Харьков жопой мира. Недорусской и НЕ УКРАИНСКОЙ.
Что ж. Вы этого достойны.
Да и похуй на вас.
Ну не зовсім байдуже. Хочеться бачити Харків українським містом . А харків'ян не прибидльонними

Про харківських євреїв я вчора тільки весь вечір писала. Ще й наразилась на кпини. :(
Я точно з України, як і всі моі попередники з роду.
Ще й неодноразово за радянських часів вказувала в анкетах "Так" на запитання - "Були ви чи ваші близькі родичі під окупацією". Сама не встигла, а родичі всі без винятку.
Я не роблю акцент на моноєтнічність. І навіть не закликаю всіх переходити на мову.
Якщо уважно прочитати мої дописи з питань мови і української історіі, то я б назвала це непрямим ємоційним наверненням до своїх коренів з допомогою української літератури.

Ви намагаєтесь перетворити Украіну на витвір штучного інтелекту.
Начебто і країна, дуже схоже на те, але і не країна.
Я бачила такі картинки у фейсбуці. Така гарна дівчина, але штучна. :(
До вас це робили за радянських часів - "единий советский народ" з деякими етнографічними відмінностями, як ось штучні дівчаиа у фейсбуці в умовному одязі чи то африканки, чи то азійки..
В Західній Україні масово винищували артефакти минувщини саме ради такого формування "единого советского народа". Бо артефакти - це навіть не вишиванки, які дозволялись. Артефакти - це окрема історія окремої від Росії спільноти.
Світогляд - це похідне, а не первісне.
У тих же США до сучаснго світогляду йшли через історію, де головними подіями були війна за незалежність, а потім громадянська війна, яка вже мала деяке відношення до майбутнього світогляду. До повного викорінення рабства був довгий шлях. Це вже не кажучи про інші причини громадянської війни, де рабство було приводом.

Запит на царя не був притаманний українцям іманентно. На відміну від міцної руки. яку потребують ради збереження народу в той чи інший історичний період.

Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу