Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

  • Так

    Голосів: 141 62.4%
  • Ні

    Голосів: 85 37.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Блаженный , кто же тебе такую вавку в голове сделал?
Добрий день, скажіть а в Харкові ще не б'ють за українську мову у закладах ? Бо я так розумію з ваших слів , що обслуга в ресторанах досить хамовита в славетному місті .
 
Добрий день, скажіть а в Харкові ще не б'ють за українську мову у закладах ? Бо я так розумію з ваших слів , що обслуга в ресторанах досить хамовита в славетному місті .
Ни разу не встречал проблем.
Начинают на Украинском а том могут перестроится - могут нет, как человеку удобнее.
Делаю заказ на русском мне отвечают на Украинском . Мы друг друга понимаем и не устраиваем сцен .
Только ебанньки , на подобии тебя , могут устроить скандал !
 
Ни разу не встречал проблем.
Начинают на Украинском а том могут перестроится - могут нет, как человеку удобнее.
Делаю заказ на русском мне отвечают на Украинском . Мы друг друга понимаем и не устраиваем сцен .
Только ебанньки , на подобии тебя , могут устроить скандал !
Відмінно . Прошу пана до когорти невихованих друзів з чорним ротом .
 
Добрий день, скажіть а в Харкові ще не б'ють за українську мову у закладах ? Бо я так розум...
То ви з глузду з'їхали, а не тільки з Харкова
Добре , але українською, будь ласка
Мене завжди розчулюють чоловіки, що надають перевагу воювати з брошкіними на форумах, а ніж воювати, де потрібно, як потрібно, коли потрібно та з ким потрібно.

У вас там що, військоматів нема? Чи ви інвалід? Не пройшли психіатричну експертизу в ВЛК, як ваш клон?
 
То ви з глузду з'їхали, а не тільки з Харкова

Мене завжди розчулюють чоловіки, що надають перевагу воювати з брошкіними на форумах, а ніж воювати, де потрібно, як потрібно, коли потрібно та з ким потрібно.

У вас там що, військоматів нема? Чи ви інвалід? Не пройшли психіатричну експертизу в ВЛК, як ваш клон?
А ви ? Це наша загальна справа . Плетете сітки , чи може машини возите для фронту ?
 
Щодо мене , я особисто допоміг майже 30 людям з Харкова , коли були скрутні часи
 
То ви з глузду з'їхали, а не тільки з Харкова
На днях встретили девушку- маленькая, худенькая…в разговоре выяснилось работает парамедиком. В Харькове по делам, заодно знакомится с городом… Розмовляла по-українськи… так гарно, співуче. Я не удержалась, сделала ей комплимент о такой правильной красивой мові… Она оказалась из Киева и разговаривает уже давно по- украински в связи с работой, но сказала никаких проблем не видит, если люди говорят на любом языке и очень удивилась, что у нас тут есть какие- то индивидуумы, которые пытаются сделать из этого великую проблему…сошлись на том, недалекие есть везде , как и проплаченные боты…
 
Доречі , вчора зустрічав військових , які приїхали на ротацію прямо з війни . Кремезні , сильні . Справжні воїни . Походилі по місті , поспілкувались всюди . Вони кажуть , що нарешті москальська мова знищена майже всюди , що вони давно вже всі перейшли на українську . Дивувались , коли я їм казав , що не всюди в нас з цим добре . Питали може то зрадники і запроданці? Хз не мав що сказати
 
Попался мне недавно фильм, еще с прошлой жизни … клацнула и до смотрела до конца… называется «Волки» … самого главного фашиста там играет покойный Панин, не тот который, другой … время после той еще войны …Там коротко тоже «ведьм» искали, свое же население гнобил и уничтожал свой же « красный фашизм»… Как и сейчас у них… вспомнилось… просто ассоциация …
И к предыдущему « брешешь, як сивий мерін…» …
 
Мистика что- ли… написала ответ предыдущему комменту… зашла- а нету :незнаю:… ну думаю, наверно, не отправила или в другой теме отписала… еще раз глянула, а и тот коммент, на который отвечала, испарился… и тут барабашка завелся, дома вещи стали куда-то деваться, теперь комменты…:збентежений:
 
На днях встретили девушку- маленькая, худенькая…в разговоре выяснилось работает парамедиком. В Харькове по делам, заодно знакомится с городом… Розмовляла по-українськи… так гарно, співуче. Я не удержалась, сделала ей комплимент о такой правильной красивой мові… Она оказалась из Киева и разговаривает уже давно по- украински в связи с работой, но сказала никаких проблем не видит, если люди говорят на любом языке и очень удивилась, что у нас тут есть какие- то индивидуумы, которые пытаются сделать из этого великую проблему…сошлись на том, недалекие есть везде , как и проплаченные боты…
Тоже недавно общалась с парнем знакомым. Он после ранения восстанавливается. Спросила про язык/мову у военных. Сказал, что говорят все как удобно. Никто на этом не заморочен.
Але він зовсім он не кремезний, та не має героїчного вигляду. Просто важке поранення отримав. Може тому й на русском языке говорит, що не велетень могутній, які с лвів янином спілкувались..:незнаю:
 
Потроху хлопці прибирають російських провокаторів . Але зовсім осатанелі в цій темі розповідати про прекрасну російську мову. .


Брошкіна , ти куди пропала ? Альо , голова ? Я вже і документи приготував і решту речей . Якось буде максимально дурно , якщо ти за російську мову і нічого не робиш для української армії . Раз уж ти помірятися попросилась
 
Живуть з мрією поховати 500 вбитих дітей і далі розмовляти російською , або виїхати за кордон , як останні худоби ... В мене родина на дружби народів з самого початку і до кінця. По 5 діб в сирому підвалі . А це гімно мені буде про конституцію. Люди , міняйтесь , або будете як в днр - мертві.
 
Назад
Зверху Знизу