Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

• Так

Голосів: 141 62.4%
  • Ні

Голосів: 85 37.6%

• Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Не у Львів, а в прийми до тещі у Скнилів, не треба йому зайвого лестити.
Мабуть, теща в нього Фаріон, а він в неї під каблуком. Село - воно і в Африці село (с).
Дякувати, що не навчає як нам треба жити із Канади, як то у приймаків заведено. Вони можуть.
Так вже ж з Ірландії був якийсь "плач Ярослав (-а,-ни)". На російській мові, правда, але то ж дрібниці. Зате з надривом.

Как же заебали харьковско-одесские олени "разговаривал и буду разговаривать". Та разговаривайте, кто вам не дает.
Спасибо, что разрешаете. А вам, харьковско-скныливськым муфлонам кто не даёт?
Только украинский должен иметь приоритет 300 лет. Для равновесия природы. Не доходит ?
Почему 300, а не 1000 или всегда? Что вполне естественно: Украина - в приоритете украинский язык. И равновесие природы тут ни при чем.

Только вы не очень наблюдательны, он уже давно в приоритете. Вы из погреба хоть вылазите иногда?
Пройдитесь, посмотрите: все везде на украинском.
ПС/ Встреча З. и Алиева - полностью прошла на английском. Вот это уровень.
Вот видите. Все чинно, благородно. И пришли к взаимопониманию, наверняка.

ТС, вы провокатор, который пытается сеять междоусобицу среди украинцев в военное время. По Харькову, где большая часть населения - русскоязычная, были нанесены первые удары (вам, заблаговременно эвакуировавшемуся во Львов, возможно, это неизвестно).

Не роздмухуйте срач, майте совість.
Так вас же йшли захищати . Я маю на увазі російськомовних . Вашу російську мову ,яку ви досі відстоюєте. Просто такі ото у вас друзі . Чи як ви їх там називаєте . Ви мене не соромте , нацменшина по мовній ознаці , бо саме ваша мова стала однією з причин нападу на країну . І я все розумію , і про більшість і про все інше . Я не розумію тільки того , чому ви досі її не цураєтесь. Щодо моєї евакуації , то як відомо , я переїхав ще в 18 році , саме від таких українських росіян як ви . А зараз змушений вас виручати .

Не у Львів, а в прийми до тещі у Скнилів, не треба йому зайвого лестити.
Дякувати, що не навчає як нам треба жити із Канади, як то у приймаків заведено. Вони можуть.
Перепрошую , але переїхав я саме до Львова, бо був ще пару років неодружений. А перепрошую за відповідь , бо зазвичай брехунам , яким ви знов зараз є , я не відповідаю

Спасибо, что разрешаете. А вам, харьковско-скныливськым муфлонам кто не даёт?

Почему 300, а не 1000 или всегда? Что вполне естественно: Украина - в приоритете украинский язык. И равновесие природы тут ни при чем.

Только вы не очень наблюдательны, он уже давно в приоритете. Вы из погреба хоть вылазите иногда?
Пройдитесь, посмотрите: все везде на украинском.

Вот видите. Все чинно, благородно. И пришли к взаимопониманию, наверняка.
Чим же вам так мова російська близька ? Тим що ваші батьки були неосвічені і пристосувались до команд партії ? Чи ви переселенка з Московії ?

Так вас же йшли захищати . Я маю на увазі російськомовних . Вашу російську мову ,яку ви досі відстоюєте. Просто такі ото у вас друзі . Чи як ви їх там називаєте . Ви мене не соромте , нацменшина по мовній ознаці , бо саме ваша мова стала однією з причин нападу на країну . І я все розумію , і про більшість і про все інше . Я не розумію тільки того , чому ви досі її не цураєтесь. Щодо моєї евакуації , то як відомо , я переїхав ще в 18 році , саме від таких українських росіян як ви . А зараз змушений вас виручати .
Не неси нісенітниці, кацапи напали тому що, довбограї по всій країні дружно вибирали мразоту з партії регіонів, а потім з жопи.

ТС, вы провокатор, который пытается сеять междоусобицу среди украинцев в военное время. По Харькову, где большая часть населения - русскоязычная, были нанесены первые удары
С утра я поняла. что имеет в виду юзер. Изюм вроде бы не был под оккупацией, а Буча, Ирпень и места в ХО - там таки было за мову от орчья.
В СМИ часто упоминался этот момент. Совсем на днях о случае в ХО с благополучным исходом - крутая бабуля учила орков вежливости: чтоб на "вы" и держались от нее подальше. Наверное, возраст спас.

Не неси нісенітниці, кацапи напали тому що, довбограї по всій країні дружно вибирали мразоту з партії регіонів, а потім з жопи.
Одна з причин війни це національна роздрібленність. Слабка національна едентичність. Яку постійно шатали проросійські політики . Харків нічим не відрізняється від днр ЛНР в механізмах російської агресії . З початку роками за рахунок політиків вводяться проросійські умови життя . Мова , льготна торгівля , легкий перетин кордону . Мінімум українства . Привіт історія про притиснєніє і про то що Україна нічого не дає цим територіям.і війна . Дивно , що середньо статистична Брошкіна, дивлячись на приклад днр, де все як під копірку з Харковом , все одно двома руками за основний наратив Москви . Про російськомовного українця

С утра я поняла. что имеет в виду юзер. Изюм вроде бы не был под оккупацией, а Буча, Ирпень и места в ХО - там таки было за мову от орчья.
В СМИ часто упоминался этот момент. Совсем на днях о случае в ХО с благополучным исходом - крутая бабуля учила орков вежливости: чтоб на "вы" и держались от нее подальше. Наверное, возраст спас.
Ізюм був окупований з жахливими наслідкам.

Одна з причин війни це національна роздрібленність. Слабка національна едентичність. Яку постійно шатали проросійські політики . Харків нічим не відрізняється від днр ЛНР в механізмах російської агресії . З початку роками за рахунок політиків вводяться проросійські умови життя . Мова , льготна торгівля , легкий перетин кордону . Мінімум українства . Привіт історія про притиснєніє і про то що Україна нічого не дає цим територіям.і війна . Дивно , що середньо статистична Брошкіна, дивлячись на приклад днр, де все як під копірку з Харковом , все одно двома руками за основний наратив Москви . Про російськомовного українця

В тебе багато фантазій, але мало фактов. Не було ніякой льготної торгівлі та перетину кордону, кацапи почали гадити ще на почтаку 2000х. Наші довбограї дозволяли тут крутити кацпськи серіали, та фільми де вони рисували красиве життя, а лох повівся, просто на картинку, даже не на обіцянки.

Что касается провокаций по национально-языковым признакам.
Раньше мне казалось, на первый взгляд, что лучшее время в Харькове было в марте-апреле - по взаимоотношениям между людьми. Я называла это братством.
Если посмотреть шире, то братьями были не только харьковчане, но вся Украина, которая помогала морально и материально, сочувствовала и переживала, забыв старые распри между ВУ и ЗУ.
"Схид и захид разом" перестал быть гаслом.

Поскольку война затянулась и люди устали, пошли взаимные обвинения.
С запада - это из-за вас, схидняков, началась война.
С востока - вы там отсиживаетесь и вообще сбежали за границу, а мы тут воюем за вас в том числе и у нас тут больше всего зверствуют военкомы.
На днях киевляне подключились :( Устами какой-то девицы. "Заберите сраный Петриот на ЗУ и вообще надоел этот маразм". По памяти передаю услышанное в видео.

Это как раз то, о чем мечтает хуйло - деморализовать людей, разобщить, вызвать недоверие к армии и власти.

Останнє редагування:
То хто тут несе російські наративи? І як можливо захищати Харків зі Львова? Повчальними дописами? Дякую, не треба.

Це ваше бачення ситуації. Але ні. Мова тут взагалі ні до чого. Незважаючи на те, що кацапи намагаються лити у вуха всім, хто їх ладен слухати. Хто транслює це, будь-якою мовою - той агент кацапів. А якщо щось не подобається - подавайте петицію на відміну ст. 10 Конституції.

От львовского ухилянта это особенно круто звучит)
Виручати блять
Рукалицо

Що стосується деякої подібності Донбасу і Харкова, то це не так.
Так було до революції. Як би мовити, регіони розвивались за однією імперською калькою.
А якщо образно сказати, то іх об*єднував Алчевський.

За союзу регіони розділились. На Донбас почали висилати тих, хто "не дотягнув" до Сибіру.
Там створиась інтернаціональна суміш, чого в Харкові не було. Харків у цьму плані змінювався більш поступово, і за іншою соціальною ознакою.

Тому і маємо на Донбасі ДНР з ЛНР, а в Харкові Україну.
Там всі побігли захищати свою донбаську ідентичність, а у нас тут більше споглядали з вікон та підворотень.
Торгаші ж бо. :) Діти Барабашки.

Що стосується деякої подібності Донбасу і Харкова, то це не так.
Так було до революції. Як би мовити, регіони розвивались за однією імперською калькою.
А якщо образно сказати, то іх об*єднував Алчевський.

За союзу регіони розділились. На Донбас почали висилати тих, хто "не дотягнув" до Сибіру.
Там створиась інтернаціональна суміш, чого в Харкові не було. Харків у цьму плані змінювався більш поступово, і за іншою соціальною ознакою.

Тому і маємо на Донбасі ДНР з ЛНР, а в Харкові Україну.
Там всі побігли захищати свою донбаську ідентичність, а у нас тут більше споглядали з вікон та підворотень.
Торгаші ж бо. :) Діти Барабашки.
Брошкіна і зараз захищає. Прокоментуйте будь ласка

Чим же вам так мова російська близька ? Тим що ваші батьки були неосвічені і пристосувались до команд партії ? Чи ви переселенка з Московії ?
Хотите поговорить об этом?

Хто в тебе куратор і куди ти подів свого хрещеного клона укрдмитра? Щось він дуже швидко зійшов з дистанції. Чи ти його породив, ти його...й того (як Тарас Бульба).:D

Брошкіна і зараз захищає. Прокоментуйте будь ласка
Вона не ідентичність захищає, а право власного вибору мови без примусу.
Навряд чи вона вважає себе окремою від України особистістю. :)
Ось у чому різніця.
На Донбасі в якості окремої масової (це важливо) ідентичності малась на увазі як мінімум історія ДКР. Це не враховуючи істоії заселення Дикого поля. І козацтво вони витрактовували на свій лад - як якесь російське кАзацтво. Тому і були там різні ряжені кАзаки. :)

Назад
Зверху Знизу