Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

  • Так

    Голосів: 141 62.4%
  • Ні

    Голосів: 85 37.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Что касается провокаций по национально-языковым признакам.
Раньше мне казалось, на первый взгляд, что лучшее время в Харькове было в марте-апреле - по взаимоотношениям между людьми. Я называла это братством.
Если посмотреть шире, то братьями были не только харьковчане, но вся Украина, которая помогала морально и материально, сочувствовала и переживала, забыв старые распри между ВУ и ЗУ.
"Схид и захид разом" перестал быть гаслом.

Поскольку война затянулась и люди устали, пошли взаимные обвинения.
С запада - это из-за вас, схидняков, началась война.
С востока - вы там отсиживаетесь и вообще сбежали за границу, а мы тут воюем за вас в том числе и у нас тут больше всего зверствуют военкомы.
На днях киевляне подключились :( Устами какой-то девицы. "Заберите сраный Петриот на ЗУ и вообще надоел этот маразм". По памяти передаю услышанное в видео.

Это как раз то, о чем мечтает хуйло - деморализовать людей, разобщить, вызвать недоверие к армии и власти.
 
Останнє редагування:
Так вас же йшли захищати . Я маю на увазі російськомовних . Вашу російську мову ,яку ви досі відстоюєте. Просто такі ото у вас друзі . Чи як ви їх там називаєте . Ви мене не соромте , нацменшина по мовній ознаці , бо саме ваша мова стала однією з причин нападу на країну . І я все розумію , і про більшість і про все інше . Я не розумію тільки того , чому ви досі її не цураєтесь. Щодо моєї евакуації , то як відомо , я переїхав ще в 18 році , саме від таких українських росіян як ви . А зараз змушений вас виручати .
То хто тут несе російські наративи? І як можливо захищати Харків зі Львова? Повчальними дописами? Дякую, не треба.

Одна з причин війни це національна роздрібленність. Слабка національна едентичність. Яку постійно шатали проросійські політики . Харків нічим не відрізняється від днр ЛНР в механізмах російської агресії . З початку роками за рахунок політиків вводяться проросійські умови життя . Мова , льготна торгівля , легкий перетин кордону . Мінімум українства . Привіт історія про притиснєніє і про то що Україна нічого не дає цим територіям.і війна . Дивно , що середньо статистична Брошкіна, дивлячись на приклад днр, де все як під копірку з Харковом , все одно двома руками за основний наратив Москви . Про російськомовного українця
Це ваше бачення ситуації. Але ні. Мова тут взагалі ні до чого. Незважаючи на те, що кацапи намагаються лити у вуха всім, хто їх ладен слухати. Хто транслює це, будь-якою мовою - той агент кацапів. А якщо щось не подобається - подавайте петицію на відміну ст. 10 Конституції.
 
Так вас же йшли захищати . Я маю на увазі російськомовних . Вашу російську мову ,яку ви досі відстоюєте. Просто такі ото у вас друзі . Чи як ви їх там називаєте . Ви мене не соромте , нацменшина по мовній ознаці , бо саме ваша мова стала однією з причин нападу на країну . І я все розумію , і про більшість і про все інше . Я не розумію тільки того , чому ви досі її не цураєтесь. Щодо моєї евакуації , то як відомо , я переїхав ще в 18 році , саме від таких українських росіян як ви . А зараз змушений вас виручати .
От львовского ухилянта это особенно круто звучит)
Виручати блять
Рукалицо
 
Що стосується деякої подібності Донбасу і Харкова, то це не так.
Так було до революції. Як би мовити, регіони розвивались за однією імперською калькою.
А якщо образно сказати, то іх об*єднував Алчевський.

За союзу регіони розділились. На Донбас почали висилати тих, хто "не дотягнув" до Сибіру.
Там створиась інтернаціональна суміш, чого в Харкові не було. Харків у цьму плані змінювався більш поступово, і за іншою соціальною ознакою.

Тому і маємо на Донбасі ДНР з ЛНР, а в Харкові Україну.
Там всі побігли захищати свою донбаську ідентичність, а у нас тут більше споглядали з вікон та підворотень.
Торгаші ж бо. :) Діти Барабашки.
 
Що стосується деякої подібності Донбасу і Харкова, то це не так.
Так було до революції. Як би мовити, регіони розвивались за однією імперською калькою.
А якщо образно сказати, то іх об*єднував Алчевський.

За союзу регіони розділились. На Донбас почали висилати тих, хто "не дотягнув" до Сибіру.
Там створиась інтернаціональна суміш, чого в Харкові не було. Харків у цьму плані змінювався більш поступово, і за іншою соціальною ознакою.

Тому і маємо на Донбасі ДНР з ЛНР, а в Харкові Україну.
Там всі побігли захищати свою донбаську ідентичність, а у нас тут більше споглядали з вікон та підворотень.
Торгаші ж бо. :) Діти Барабашки.
Брошкіна і зараз захищає. Прокоментуйте будь ласка
 
Чим же вам так мова російська близька ? Тим що ваші батьки були неосвічені і пристосувались до команд партії ? Чи ви переселенка з Московії ?
Хотите поговорить об этом?

Хто в тебе куратор і куди ти подів свого хрещеного клона укрдмитра? Щось він дуже швидко зійшов з дистанції. Чи ти його породив, ти його...й того (як Тарас Бульба).:D
 
Брошкіна і зараз захищає. Прокоментуйте будь ласка
Вона не ідентичність захищає, а право власного вибору мови без примусу.
Навряд чи вона вважає себе окремою від України особистістю. :)
Ось у чому різніця.
На Донбасі в якості окремої масової (це важливо) ідентичності малась на увазі як мінімум історія ДКР. Це не враховуючи істоії заселення Дикого поля. І козацтво вони витрактовували на свій лад - як якесь російське кАзацтво. Тому і були там різні ряжені кАзаки. :)
 
Хотите поговорить об этом?

Хто в тебе куратор і куди ти подів свого хрещеного клона укрдмитра? Щось він дуже швидко зійшов з дистанції. Чи ти його породив, ти його...й того (як Тарас Бульба).:D
Ясно .
 
Так вас же йшли захищати . Я маю на увазі російськомовних . Вашу російську мову ,яку ви досі відстоюєте. Просто такі ото у вас друзі . Чи як ви їх там називаєте . Ви мене не соромте , нацменшина по мовній ознаці , бо саме ваша мова стала однією з причин нападу на країну .
Отже ж, упороте чортило невідомого походження! А в Угорщині захищали російську мову? А у Чехословаччині, Фінляндії, Чечні?
І я все розумію , і про більшість і про все інше . Я не розумію тільки того , чому ви досі її не цураєтесь. Щодо моєї евакуації , то як відомо , я переїхав ще в 18 році , саме від таких українських росіян як ви . А зараз змушений вас виручати .
Здріснув, як би мовити. Чому не в 14 -му? Тормознув.
 
Чим же вам так мова російська близька ? Тим що ваші батьки були неосвічені і пристосувались до команд партії ? Чи ви переселенка з Московії ?
Тут скоріше навпаки. Освіта пішла не на користь. :) З огляду на майбутню незалежність.
Я на прикладі своєї родини скажу.
Ось мій прадід. народжений у другій половині 19 сторіччя, був освіченою людиною.
Може якусь ЦПШ закінчив або самоосвітою займався.
Збирав книжки, грамотно писав... російською. :)
Якою мовою вчили, тією і писав. І читав здебільшого видане російською. Бо дє йому бул взяти українською? Хіба що Кобзар був у власній бібліотеці.
Його діти, народжені до революції, теж навчались у школах російською, а переїхавши до міста, на вулиці на російську й переходили.
 
Вона не ідентичність захищає, а право власного вибору мови без примусу.
Навряд чи вона вважає себе окремою від України особистістю. :)
Ось у чому різніця.
На Донбасі в якості окремої масової (це важливо) ідентичності малась на увазі як мінімум історія ДКР. Це не враховуючи істоії заселення Дикого поля. І козацтво вони витрактовували на свій лад - як якесь російське кАзацтво. Тому і були там різні ряжені кАзаки. :)
Не факт , бачите як вужом мерзопакосним на пательні крутиться від прямих ,чесних питань . Як нащадок червоних кхмер
 
Отже ж, упороте чортило невідомого походження! А в Угорщині захищали російську мову? А у Чехословаччині, Фінляндії, Чечні?

Здріснув, як би мовити. Чому не в 14 -му? Тормознув.
Ви образились і полився бруд . Но чому ?????
 
Останнє редагування:
Я вимагаю від адміністрації форуму НЕГАЙНО переглянути результати конкурсу на звання головного довбойоба/-ки ХФ!
Або провести позачергові вибори.
Як вам пропозиція, шановне товариство?
С трактором он не совладает :D
 
Тут скоріше навпаки. Освіта пішла не на користь. :) З огляду на майбутню незалежність.
Я на прикладі своєї родини скажу.
Ось мій прадід. народжений у другій половині 19 сторіччя, був освіченою людиною.
Може якусь ЦПШ закінчив або самоосвітою займався.
Збирав книжки, грамотно писав... російською. :)
Якою мовою вчили, тією і писав. І читав здебільшого видане російською. Бо дє йому бул взяти українською? Хіба що Кобзар був у власній бібліотеці.
Його діти, народжені до революції, теж навчались у школах російською, а переїхавши до міста, на вулиці на російську й переходили.
Профільна освіта від кпсс
 
Назад
Зверху Знизу