Человек без смартфона-не Человек

А ты не рассматривал вариант,что если потерял телефон то не хочешь какое то время куда то бежать и покупать новый? Или это уже как наркота?
Лично мне важнее например машина чем телефон, но далеко не каждый меня сможет понять если я скажу : ну если угнали ,то пойди и купи новую.

Не розглядав.
Для мене телефон це помічник, він мені допомагає завжди.
Навіщо мені від нього відмовлятись якщо він вирішує дуже багато проблем.
А купити зараз телефон - ну це фігня повна. В плані фінансових витрат. Зараз телефони за 200 баксів можуть 80% того що телефони за 1500. Тому купивши телефон за 200 ти зможеш вирішити 80% проблем. А знайти 200 баксів раз на п'ять років - це проблема для тебе?

Доречі, за своє життя я не губив жодного телефона. Ба більше, я розбив скло (5мм на куту) лише на одному телефоні.

То навіщо мені відмовлятись від користної штуки?

Свого часу люди з вербального спілкування перейшли до письменності. Потім з'явилось аудіо відтворення, потім відео. Зараз все перехождить в цифру, на цифрові носії. ВОни мають багатократну перевагу перед аналоговими (паперовими).
Вони краще захищені, вони можуть бути відтворені за долі секунд, вони можуть буте передані будь куди за долі секунд, вони можуть легко сортируватись і тп.

Різниця приміром як між щотами та комп'ютером. І ретрогради типу вас виглядають як противники комп'ютерів та прибічники щотів.
 
Реально привязывают нас к телефонам капитальным таким канатом.
Потерять телефон сейчас из серии капитальной задницы.
Никто номеров телефонов не помнит, куча приложух, без которых ты не поработаешь, а еще главный плач молодежи - там же фотки были..
Как по мне, ужс.. Реально без телефона ты потеряшка какая то..

Причем уже касается всех - от детей до стариков..
 
смарт будет завязан не только же в дие..номер будет завязан на банковские карты,которые в кошельке в левом кармане джинсов убиенного.
опять же,переписка богатого буратина с соплеменниками по бизнесу может тоже быть полезной в смысле отьема денежек и шантажа соплеменников почившего..

купуй афон, з фейс айді.
Там мертва людина не розблокує вже нічого.

Мат?

Але твої доводи тішать добре. Коли ніщєброди, що не мають грошей на сучасний гарний телефон, як аргумент, наводять ситуації, де із за грошей будуть вбивати щоб отримаи досутп до телефону :іржач:
Але а ні грошей, а ні телефону в них немає і навряд чи буде :браво: геніально!
 
Реально привязывают нас к телефонам капитальным таким канатом.
Потерять телефон сейчас из серии капитальной задницы.
Никто номеров телефонов не помнит, куча приложух, без которых ты не поработаешь, а еще главный плач молодежи - там же фотки были..
Как по мне, ужс.. Реально без телефона ты потеряшка какая то..

Причем уже касается всех - от детей до стариков..

Всі сучасні телефони роблять резервне копіювання в хмари.
Купив новий телефон, ввів свій логін пароль - і все воно тобі встановилось і прилетіло знову, фотки-хйотки, вайбери-хуяйбери, контакти і тп.
 
айфон есть.спасибо.правда без фейс айди.юзаю.

смысл темы-в преувеличенной искуственно и намеренно, с помощью банков и правительств,роли коробочки в жизни человека..
 
Котик – Макбук 1:0
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
смысл темы-в преувеличенной искуственно и намеренно, с помощью банков и правительств,роли коробочки в жизни человека..
В чому саме перебільшення?
Яка функція смартфона невиправдана?

Хто хоче, юзає всі топові технології. Хто не хоче, ходить з кнопочною нокією і просить друзів сфоткати і відправити фото, бо в нього кнопочний і камери немає :D
 
Всі сучасні телефони роблять резервне копіювання в хмари.
Купив новий телефон, ввів свій логін пароль - і все воно тобі встановилось і прилетіло знову, фотки-хйотки, вайбери-хуяйбери, контакти і тп.

Херня,я как поменял телефон, специально вроде бы закинул настройки и данные контактов в облако,но потом оказалось,что кроме контактов,которые почему-то не все назад пришли,остальное нихера не пришло,в итоге я три дня чуть не убил времени.и до сих пор многих контактов не нашел
 
Мій телфон це
- коммунікатор (текстові повідомлення, дзвінки, голосові, відео)
- це доступна медіа (музика, фото, відео)
- це навігатор (рідко, але користуюсь, коли треба зорієнтуватись в сірих одноманітних спальніках)
- це пошукова система (дуже часто треба щось знайти - все під рукою)
- це діагностичний центр (ОБД2 адаптер є, можу зчитувати помилки в авто і наекономив я вже на десяток смартфонів завдяки цій опції)
- це безконтактний розрахунок (термінал це одна з найбрудніших речей у всесвіті, конкурувати може хіба що з обідком унітазу)
- це центр відеонагляду (у будь якій країні світу я можу подивитись що відбувається вмене дома та біля дому)
- фонарик ))))
- ще багато чого.

Якщо порахувати, то смартфон своєю користю себе окупає дуже швидко.
Важко збагнути що змушує людей вважати це аналогом наркотичної залежності.
Це комфорт та безпека. І здорова людина свідомо ніколи не буде відмовлятись від цього комфорту.
 
Херня,я как поменял телефон, специально вроде бы закинул настройки и данные контактов в облако,но потом оказалось,что кроме контактов,которые почему-то не все назад пришли,остальное нихера не пришло,в итоге я три дня чуть не убил времени.и до сих пор многих контактов не нашел

Смартфон досить проста штука, але базові знання потребує.

Не хєрня. Все працює автоматично і на андроїді, і на айос.
Але за умови що ти чіпований через п'ятьжі (і синхронізація увімкнена і ти не параноїк).
 
Якщо втратити телефон, то достатньо купити новий, залогінитись гугл аккаунтом - і він все встановить і налаштує що було на минулому телефоні :незнаю:

:рл:

Хранить всю свою инфу на сервисе, который не несет никакой ответственности...
 
:рл:

Хранить всю свою инфу на сервисе, который не несет никакой ответственности...

Сам штовхнув тезу, сам її спростував, сам собі поставив галочку :клас:

Давай поговоримо.
Де треба зберігати цифрову інфу? На карті пам'яті? Чи в блокнотік переписувати?

Блокнотік - вічний?
Карта пам'яті не пошабашить?

Що надійніше - хмара чи картка пам'яті за 100 грн?
Я проста людина, моя інфа яка зберігається в хмарах нікому не цікава, там ні на чому не заробити. І від того що хтось дізнається номера телефонів меблевиків які мері робили кухню - нічого не виграє.

І головне, ти совочок тупий, а я додатково встановив дома НАС, і вся моя дійсно важлива інфа - дублюється резервною комією на домашньому НАСі.

Вірогідність що пошабашить і НАС і хмара Гугла ... ну це лише у рускіх таке можливо :D

З.І. Знаєш що зробив гітхаб за для збереження резервних копій коду?
Вони переписали все на оптичну плівку і відвезли в сховище в антарктиці. Як самий надійний спосіб.
То може і мені список контактів свій туди відвезти? :збентежений:
 
Я проста людина, моя інфа яка зберігається в хмарах нікому не цікава,

Яка знайома кацапська пісенька:
Мнє нє чєго скривать, я законопослушний...

І потім:
Ой Товарищь сєржант, за что по почкам?! Я ж законопослушний.

Пеиедай майору, что ваши лубянские методички тут не катят.
 
Яка знайома кацапська пісенька:
Мнє нє чєго скривать, я законопослушний...

І потім:
Ой Товарищь сєржант, за что по почкам?! Я ж законопослушний.

Пеиедай майору, что ваши лубянские методички тут не катят.

якщо перегрівся на сонці - швидко поклади на голову мокру ганчірку, должно попустіть

якщо впав тиск, в втоєму пєнсовіці це не новина,

a2c249a4461c5ea7385.jpg
 
У меня на работе коллега, молодой ещё, около 40 лет, ходит с кнопочным телефоном. Мотив - не хочет, чтобы американцы имели информацию о нем. :D Т.е. такой же долбоеб, как и папа уклониста:рл:
 
Ничего не имею против телефонов в принципе, но речь в Стартпосте о том, что он в последнее время стал Обязательным, а это напрягает..
Ебучая 2FA везде и ее принудительно заставляют включать.
 
Ничего не имею против телефонов в принципе, но речь в Стартпосте о том, что он в последнее время стал Обязательным, а это напрягает..
Ебучая 2FA везде и ее принудительно заставляют включать.

ви, русскіє, як свині, маєте бути пронумеровані, тому вам так, обов'язково.
Зараз чіпи через п'ятьжі вбудують, тоді зможете без смартфонів бути
 
У меня на работе коллега, молодой ещё, около 40 лет, ходит с кнопочным телефоном. Мотив - не хочет, чтобы американцы имели информацию о нем. :D Т.е. такой же долбоеб, как и папа уклониста:рл:

Хай відвідає "собранія" братів по розуму

beed8c85939ffc6924c.jpg
 
У меня на работе коллега, молодой ещё, около 40 лет, ходит с кнопочным телефоном. Мотив - не хочет, чтобы американцы имели информацию о нем.

Я тоже с кнопочным хожу, но мотив другой - чтобы можно было одной рукой пользоваться. (например, за рулем набрать кого-то).
Смартфон тоже есть, но при наличии на десктопе Вайбера и Телеги бывает, что я по нескольку дней не замечаю, что он разрядился.
 
Назад
Зверху Знизу