Статус:
Offline
Реєстрація: 24.10.2007
Повідом.: 1365
Реєстрація: 24.10.2007
Повідом.: 1365

- 🟠 04:50 Загроза застосування КАБЗагроза застосування керованих авіаційних бомб#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
- #8081
цікаве відео. Забагато суб'єктивного, але цікаве, я аж засмутилася. Нагадало дуже багато чого...
Не сподобалася лише фраза наприкінці від кримського журналіста - "...и больше не будет этих дурацких разногласий, которые есть сейчас"
Вибачаюсь, але це він вбитих на Донбасі назвав "дурацкими разногласиями"?!! Дітей з Боїнгу?!! Гранати під Радою?!! І це каже людина, що підписана "журналист"! Він, як ніхто інший, має орієнтуватися у поняттях та не має права підміняти чорне на біле. Доречі, існує журналістський кодекс (повідомляю, якщо хто не знав) - це як статут в армії. Але нажаль, за його порушення не розстрілюють. Лише зневажають у вузьких колах.
Ось в цьому уся їхня гидота - то "мочить в сортирах", а як по пиці надавали - так відразу "разногласия"!!!!!!!! У**бки!!!