AliExpress під час війни

18 березня замовив телефон і до нього чохол, щоб знижку отримати. Чохол вже прийшов:D
 
18 березня замовив телефон і до нього чохол, щоб знижку отримати. Чохол вже прийшов:D
ой, продавці чохлів і різного дріб'язку самі це ще той треееш.. цим частіше займаються студенти і тд і мізки можуть винести всім + у них є різноманітні бонуси
 
дійсні до 4 квітня, 2024 PST

US $3 off $29 code: AECD3
US $8 off $69 code: AECD8
US $20 off $169 code: AECD20
US $30 off $239 code: AECD30
US $50 off $369 code: AECD50
 
Китайці пі............си. Тіки я купив в них тапкі собі, як вони мені тіж самі тапки запропонували вже на 120 грн дешевше. Я на них точно землетрус нашлю. :відстій::кілер:
 
Мені перші тапки за 10 днів приїхали. Телефон точно місяць їхати буде
 
Доставка Укрпоштою геть повільна!
Замовлення, відправлене 20 березня, тільки вчора покинуло Китай. І ще одне, трохи більш пізнє, також.
 
Приїхали другі тапки і зарядка для телефона за 15 днів. Тепер в мене є чохол та зарядка для телефона. Тепер чекаю пока укрпошта телефон дотягне:)
 
І мені тапкі приїхали. Але, поки їхали - нога виросла. Ледь впхнувся. Отак, почитав отзиви. Большемєркі, большемєркі. Факєн, блин, отзовікі.
 
Так розмірну сітку треба дивитись
9d244.jpg
 
І мені тапкі приїхали. Але, поки їхали - нога виросла. Ледь впхнувся. Отак, почитав отзиви. Большемєркі, большемєркі. Факєн, блин, отзовікі.
Всі колись розуміють, що купляти на Алі взуття - собі дорожче. Хтось після першої пари, хтось після п'ятої.
 
Всі колись розуміють, що купляти на Алі взуття - собі дорожче. Хтось після першої пари, хтось після п'ятої.
Ніяких проблем не бачу. 4 пари вже купив і, навіть, якщо п'ята зовсім не доїде, це все-одно буде в рази дешевше ніж тут купляти
 
Активні з 14 по 19 квітня

US $3 off $29 code: ODF3
US $8 off $69 code: ODF8
US $20 off $169 code: ODF20
US $30 off $239 code: ODF30
US $50 off $369 code: ODF50
 
Назад
Зверху Знизу