AliExpress під час війни

Нова пошта та Міст зараз дуже приємно дивують швидкістю доставки. Три замовлення з минулого розпродажу на Аліекспрес, відправлені 22 та 23 березня, вже прямують на точки видачі!
Укрпошта, як завжди, десь бовтається((
 
Панове - а шо робить, єслі вже 2 місяці посилка "товчеться" десь у нас на складах? На трекєрє останнє повідомлення - ожидаєт транзіта в конєчний центр доставкі. В посилці зборний лот з трьох одиниць. Нічого протівозаконного.
 
Панове - а шо робить, єслі вже 2 місяці посилка "товчеться" десь у нас на складах? На трекєрє останнє повідомлення - ожидаєт транзіта в конєчний центр доставкі. В посилці зборний лот з трьох одиниць. Нічого протівозаконного.
Подати запит у місцеву службу достаки. В мене так НП таємниче мовчала, після третього запитання все почало ворушитися.
 
Так я не знаю, хто з трьох служб "замилив" посилку. НП, УП, чи МЕ. До всіх трьох подати запит?
 
Дякую. Все - пи..да їм. Не злізу.
AENM0018895092
Дополнительные номера
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
AENM0018895092
Дополнительные номера
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Дякую.
 
Ще одне питання. Не про Алік. Про розетку. Там барижать взуттям. Я вибрав собі, але везтимуть з ззакордону і на точці розетки забрати неможна. Тільки платний кур"єр. І жодного отзиву нема по сдєлці. Хоча розміри були всі, а зараз половина закреслена.
Хтось купував так взуття?
Сорі, якщо щось порушив.
 
Рапортую. Сьодня власноруч сходив на точку НП. Там оператор-ша наклацала мій трек номєр у себе на компє і каже - посилка тікишо заїхала в Україну. Фулі ти приперся. Ага, а оте вибачення за затримку саме у нас десь на складах, шо мені прислали ще 2 місяці тому, то так - не звертай уваги. Ну ок. Падаждьом.

Це єслі кому було цікаво.

ПіСі. По взуттю на розетці. Кур"єр тобі доставляє додому, але ти не одкриваєш посилку. Дав грошей і всьо. Акщо шось нетак, то біжиш вже тоді на якусь найближчу точку і там репетуєш і шукаєш правди..
Думаю - треба кур"єру назвати адресу точки розетки і там забірать. Шоб зразу і рамсіть на мєстє, єслі шо нетак.
 
Где-нибудь есть инструкция как заказывать в Украину, у тех продавцов, которые вообще к нам не отправляют ни в какой город? Вроде полно свежих отзывов с Украины по товару, а они к нам вообще перестали отправлять и уже давно. Сам товар даже не находится поиском, только если другую страну местонахождения выбрать.
 
Останнє редагування:
Где-нибудь есть инструкция как заказывать в Украину, у тех продавцов, которые вообще к нам не отправляют ни в какой город? Вроде полно свежих отзывов с Украины по товару, а они к нам вообще перестали отправлять и уже давно. Сам товар даже не находится поиском, только если другую страну местонахождения выбрать.
в начале этой темы
 
Ну, там написано просто другой город выбрать, но это не работает, если продавец не отправляет в Украину вообще, она даже заблокирована для отображения товаров, не только для доставки.
 
Ну, там написано просто другой город выбрать, но это не работает, если продавец не отправляет в Украину вообще, она даже заблокирована для отображения товаров, не только для доставки.
тогда через новую почту
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
или мистэксспресс
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Там вообще мне ничего непонятно, например я выберу склад во Франции, так как магазин указан как "Франция", а продавец возьмет да и отправит мне этот товар со склада в Китае или с любого другого склада, которых у него много в разных странах и никаких предупреждений они на этот счет не делают. Пока через НПШ ничего кроме обратного возврата денег на карту в тот же день не получил, мистом еще не пользовался, да и хотелось бы видеть отзывы реальных людей, а не рекламу этих услуг.
 
Останнє редагування:
Мистэксспресс шоппинг вообще не рекламирует доставку с Китая, как через них заказывать с али непонятно.
 
Там вообще мне ничего непонятно, например я выберу склад во Франции, так как магазин указан как "Франция", а продавец возьмет да и отправит мне этот товар со склада в Китае или с любого другого склада, которых у него много в разных странах и никаких предупреждений они на этот счет не делают. Пока через НПШ ничего кроме обратного возврата денег на карту в тот же день не получил, мистом еще не пользовался, да и хотелось бы видеть отзывы реальных людей, а не рекламу этих услуг.
так может отзывы есть в темах\форумах посвященных такому виду доставки?)))

суть таких сервисов -- выбираешь склад в стране, куда есть доставка. Там получают и отправляют тебе.

Я пользовалась такой услугой от новой почты, когда в начале войны вообще не было доставки в Украину и когда повербанки к нам напрямую не везли в прошлом году.
Заказывала на склад в Польше, оттуда присылали мне в Украину
 
В темах не нашел пока, но по иностранным адресам складов почты-посредника количество негативных отзывов достаточно большое.
 
Назад
Зверху Знизу