Акция "Час Земли"

Если вечером 28 марта Вы окажетесь дома, поддержите ли Вы акцию "Час Земли"?"

  • Да, выключу свет, компьютер, ТВ

    Голосів: 9 16.1%
  • Да, выключу только свет

    Голосів: 3 5.4%
  • Нет, не вижу смысла

    Голосів: 38 67.9%
  • Идея хорошая, но мне лень

    Голосів: 6 10.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    56
  • Опитування закрито .
а польза простая, подтвердим что в украине все пофигисты :).

П.С. а меня дома не будет, такчто волей неволей, участвую :)
 
мда, понаезжали на ТС все, как только мелоч какунибудь сделать, сразу все на оборону, а потом начинаются посты типа: Почему платят за демонстрации, почему возле моего дома детскую плщадку убрали и строят хз что, почему то да се, да потому что народ совсем обтеденятся не хочит, как не пытайся это сделать, походи хоть по подъезду деньги насобери чтоб поставить когото его сторожить, так всем пох, а как чтото случилось... вот почему.... мда... жалко вас всех, это типа как про священника в германии 40х, только варинт выходит: вот тот помер, мне пох, другой тот тож, мне пох, и тд.... а вот и я отт тогоже умираю, и мне пох, всеравно никого нет чтоб это узнать :/
 
Идея хорошая, и я выключу все. Просто потому, что в это время меня не будет дома :)
 
надо будет статистику форума посмотреть, упадет ли число участнегов в 20.30
 
превед учаснегам! и таблеточку ;)
 

Вкладення

  • никретин.jpg
    никретин.jpg
    27.1 КБ · Перегляди: 75
Ахинея. Это можаристым европейца прикольно. Они потом будут писать душераздирающие истории "Час без электричества", "Как я пережил этот ужас", "Моя семья и Час без света" и тп. а нам после "веерных отключений" и было даже время 2мес без света за неуплату пох на их тупизм. Кроме того никакого практического смысла.

+1. Я - нет. И другим не советую :)
 
смотрю на счетчик соседей и думаю, а вдруг они хотели поучаствовать, но забыли что сегодня?
 
все лампочки включил.
 
какая-то чеуха, при чем выключение света к борьбе с изменением климата? белому медведю это вряд ли поможет, так что нах такую клоунаду, типа поучавствовали, поспособствовали...а на деле ничего
 
Ось і заврешилось. Я вимикав все.
----
А тобто протест проти "безглуздої", як на вашу думку, акції. Тільки 1 проблема... Ті хто приймав участь - реєструвались на сайті. І кожен додав свій голос до загального числа учасників. А ті 10-20 людей, які ввімкнули все світло - просто викинули зайві(?) копійки. Бо у вас не Анті-акції, не сайту. Хоч би альтернативу написали. Хоч би взагалі щось зробили. Бо тільки розмови з вашого боку. Критикувати і діти в дит. садку можуть.
P.S.
Не хотів образити, не треба зараз починати дискусію та вживати нецензурні вирази на адресу один одного. Я це писав щоб ви, може, трішки поміркували над ситуацією з дещо іншого боку.
 
Останнє редагування:
Ось і заврешилось. Я вимикав все. Як у вас?

"Заврешилось?"

Анічогісіньки не вимикав. Хоча можна було б пореготати - вимкнути усе кабельне телебачення селищу та свої мобільні телефони. Так би мовити, посприяти спілкуванню мешканців із природою :іржач:

Акція є уособленням прислів'я "Дай серцю волю - заведе в неволю!". Та ж сама Європа (дивився вчора по "Євроньюс") планує до 2020 року збільшити частку альтернативних енергоджерел (вітер, Сонце, припливи та ін.) до 14 - 18 відсотків з чотирьох сьогодення. Та масово розповсюджувати енергозберігаючі технології. Можна й побавитися "годиною без світла" (хоча місцеві фахівці теж не у захваті).

Чом на сайтах тих же європейців та американців Тінкербел та Аріель рекламують дбайливе ставлення до лісів та океанів (тобто починають з малечі!), а в Україні - "Ти обрав - світ підтримав"? Пийте, бодай би ви скоріше повиздихали!!!

Сподіваюся, Якове Перший, ви знаєте, як у нас дбають про це можновладці? Які бої за можливість долучитися до "труби" точаться?

P.S. Альтернатива? У квартирі та на більшості поверхів у під'їзді встановлені енергозберігаючі лампи, світло використовується тільки у місцях, де хтось перебуває у даний час. Те ж стосовно телевізорів. Ось розмірковую - може, встановити сенсор руху на першому поверсі у домі - зупиняє логічний висновок про можливу крадіжку дівайсу :(

А викрутити/розбити лампу у ліхтарі й оголосити: "Я бережу довкілля" будь-який хуліган в змозі :D
 
участвовал...
позвали на пьянку - пришлось идти, итог свет и комп были выключены с 18-ти до 23-30....
 
І? Який з того сенс? Зареєструвались і далі, яка користь?

Як це "яка користь"? Потішив власне его, розкинув пальці: "І ми, Химко, люди!", за час реєстрації спалив декілька ват-годин... ;)

Краще одну ЕЗ-лампу бабусі-сусідці подарувати, стара вдячна буде за зекономлені гроші. Але ж це зо два десятка гривень! Краще сайт марканути ;)
 
Назад
Зверху Знизу